Wyprawka dla dziecka do 1 klasy

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Truśka

Wyprawka dla dziecka do 1 klasy

Post autor: Truśka »

Gdzie kupić najlepiej wszystko dla dziecka do pierwszej klasy? I czy polecacie coś szczególnie? Marki porządnych przyborów?

Szukam obecnie dobrych sklepów bo jak wiadomo wiele z nich jest zamkniętych i nie wiem gdzie mogę zrobić zakupy. Prosze o poradę gdzie szukac :)
Pataśka

Re: Wyprawka dla dziecka do 1 klasy

Post autor: Pataśka »

Żadnych długopisów do pierwszej klasy. Kredki kazali kupić bambino, dużo dobrych ołówków, gumek o temperówek. Zeszyty w 3 linie dobrze, aby miały kolorowe te linie. Plecak koniecznie przymierzyć, bo prawie kupiłam za mały jak na wzrost dziecka. Piórnik tuba. Dobre nożyczki. Reszta może byc kupiona ze składki w szkole. Okładki - warto dowiedzieć się jakie książki będą miały dzieci.

Zerknij sobie też tutaj: https://suzana.pl/blog/buty-na-wf-dla-d ... ybrac.html W dobrej cenie w sklepie kupisz buty na wf dla dziecka :)
Awatar użytkownika
igielka
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:49

Re: Wyprawka dla dziecka do 1 klasy

Post autor: igielka »

Ja to się tak zastanawiam, czy nie lepiej by było, gdyby każda szkoła była wyposażona w szafki szkolne .. wtedy wiadomo, że te dzieciaki nie musiałyby codziennie dźwigać tych ciężkich pleacków, tylko mogłyby sporo zostawić w takiej szafce. Byłoby to całkiem fajne logistycznie rozwiązanie. Widziałam kiedyś, że w szkołach prywatnych takie mają, naprawdę fajnie się to sprawdza.
Będnarski

Re: Wyprawka dla dziecka do 1 klasy

Post autor: Będnarski »

Pataśka dla takich maluchów to cieżko coś znaleźć. Popatrz na Step by Step. A jak podrośnie to Coocazoo. Podobne wykończenie i jakość. Do tego niezłe pomysły jeżeli chodzi o system regulacji i dopasowania do pleców i wzrostu. Do tego całkiem spory zestaw wzorów, więc fajnie można to dopasować do gustu.
ODPOWIEDZ