Zakup domu z pośrednikiem?

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
ananiasz
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 15:26

Zakup domu z pośrednikiem?

Post autor: ananiasz »

Cześć. Zdecydowaliście się kiedyś na współpracę z agentem nieruchomości? Pytam, bo sam mam na oku polecane biuro nieruchomości w Koszalinie, gdzie zamierzam się wkrótce wybrać. Przeglądałem sam oferty sprzedaży mieszkań, ale boję się, że w rzeczywistości nie będzie to to, czego faktycznie oczekiwałem. Myślicie, że pośrednik to najlepsze rozwiązanie?
użuk2

Re: Zakup domu z pośrednikiem?

Post autor: użuk2 »

Moim zdaniem korzystając z pomocy biura nieruchomości dużo szybciej można znaleźć coś co spełnia konkretnie nasze wymagania czy oczekiwania. A w ogóle to można zacząć od przeglądania ofert na portalach z nieruchomościami. Na przykład na https://www.dobryadres.pl/ macie oferty z zachodniopomorskiego i to z różnych biur w jednym miejscu. Myślę, że coś takiego znacznie ułatwia sprawę.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Zakup domu z pośrednikiem?

Post autor: kilobajt »

Ogólnie sam zakup czy sprzedaż nieruchomości nie jest niczym trudnym. Jak ja sprzedawałem swoje mieszkanie to po prostu zgłosiłem się do firmy http://skupnieruchomoscidom.pl/ i tak naprawdę to oni bez problemu moje mieszkanie ode mnie skupili. Najbardziej podoba mi się to, że cała transakcja trwała zaledwie kilka dni.
ODPOWIEDZ