język angielski

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: język angielski

Post autor: malyswiat5 »

Nauka języka wydaje Ci się żmudna i przy okazji niezwykle nudna? Niestety, sposoby klasyczne często nie są wstanie zaciekawić i dać satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Dlatego ja przerzuciłam się na https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online i powiem Ci szczerze, że bardzo ale to bardzo sobie chwalę. Dzięki nim rozwijam się w sposób dynamiczny ale i swobodny, co jest dla mnie mega fajne.
żuq

Re: język angielski

Post autor: żuq »

Jeśli potrzebujecie podręczników z języka angielskiego, lub szkolnych, to warto zajrzeć tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/matematyka- ... 59814.html . Znajdziecie świetną ofertę księgarni online, która jest naprawdę świetnie wyposażona. Polecam wam zerknąć do ichniejszej oferty, a na pewno się nie zawiedziecie.
Moniś

Re: język angielski

Post autor: Moniś »

malyswiat5 pisze: ↑17 cze 2021, 21:58 Nauka języka wydaje Ci się żmudna i przy okazji niezwykle nudna? Niestety, sposoby klasyczne często nie są wstanie zaciekawić i dać satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Dlatego ja przerzuciłam się na https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online i powiem Ci szczerze, że bardzo ale to bardzo sobie chwalę. Dzięki nim rozwijam się w sposób dynamiczny ale i swobodny, co jest dla mnie mega fajne.
Dokładnie mi ten kurs dał bardzo wiele, w tym roku mogłam swobodnie rozmawiać po Angielski nie bojąc się że mnie nie rozumieją. Nawet koleżanka która dzieci x czasu zagranicą powiedziała że są postępy i to duże z moim językiem. Polecam kurs https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online dla wszystkich kto się boi rozmawiać po języku angielsku
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: język angielski

Post autor: mczay »

Ja szukam teraz szkoły językowej do nauki angielskiego, polecacie jakąś dobrą? Z ofert które w sieci znalazłam to tutaj https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ wdziałam że wiele osób pisze pozytywnie o nich. Do tego mają stawki niskie jak patrzę w porównaniu z konkurencją.
Karol Bąk

Re: język angielski

Post autor: Karol Bąk »

Język angielski jest potrzebny w różnych dziedzinach życia. Na pewno warto zapisać się na angielski dla początkujących jeśli nie zaczęliście jeszcze nauki. W Ling Team proponują bardzo dobre warunki cenowe, zajęcia 2 razy w tygodniu. Podszkolicie się w takich dziedzinach jak czytanie, pisanie, słownictwo czy gramatykę. Placówka zapewnia materiały dydaktyczne oraz możliwość lekcji indywidualnych.

szafa komandor cena
hiczungł

Re: język angielski

Post autor: hiczungł »

Angielskiego uczę się w http://bradburyschool.pl/ , odkąd pamiętam. Taka edukacja faktycznie wychodzi na plus i pozwala porozumiewać się bez kłopotów za granicą. Tam na miejscu odebrałam bardzo konkretną edukację, na pewno i Was to zainteresuje. Widzę u siebie spory progres.
aguś0433

Re: język angielski

Post autor: aguś0433 »

Jeśli interesuje Was nauka angielskiego dla Waszych dzieciaków, to koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę https://www.wrocek.pl/dziecko-a-kurs-je ... ielskiego/ , bo tam dowiecie się, dlaczego jest to korzystne i czy faktycznie taka opcja jest dobra dla wszystkich dzieci.
ły_w67ka

Re: język angielski

Post autor: ły_w67ka »

Angielski jest językiem, który przyda się osobom w różnym wieku i na różnym etapie życia - czy to w szkole, czy w pracy, czy w jeszcze innych sytuacjach. Dlatego, ucząc się go, warto wybrać szkołę językową, która dostosuje sposób nauczania do konkretnych wymagań i potrzeb ucznia. Dzięki temu cały proces będzie przebiegał sprawnie i efektywnie. Świetną szkołą jest Language Pro-Expert w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie zarówno dzieci, jak i osoby starsze znajdą zajęcia dla siebie. Polecam zorientować się w ich ofercie: http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ ... a-seniorow bo naprawdę wiedzą, jak podejść do tematu.
Kaśkaa56

Re: język angielski

Post autor: Kaśkaa56 »

Czy myślicie, że kurs rosyjskieg Poznań to będzioe dobry pomysł na rozwijanie swoich umiejętności? Zależy mi na szerokim wyobrze takich szkół. Niedawno znalazłam szkołę Akcent Centrum Języków Obcych. Oferta na stronie https://akcent-edu.pl/Kurs-jezyka-rosyj ... w-142.html
Miszał

Re: język angielski

Post autor: Miszał »

Wybór odpowiedniej szkoły językowej to tak naprawdę podstawa, gdy chcemy mieć pewność, że nasza nauka nie pójdzie w las, że będziemy się uczyć naprawdę fajnie, komfortowo, z dobrym skutkiem. Polecam tu kontakt ze szkołą https://ev.edu.pl/ można zobaczyć ofertę, która moim zdaniem jest po prostu super rozwiązaniem
ŁukaszeQ

Re: język angielski

Post autor: ŁukaszeQ »

Z mojej strony mogę ci polecić kurs online na https://questfe.pl/. Sam właśnie z tego kursu i jestem bardzo z tego zadowolony. Warto samemu sprawdzić i ocenić. Tak jak wyżej napisali najlepiej rozmawiać z kimś prostymi zdaniami. Tutaj właśnie odbywają się takowe proste rozmowy. :)
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: język angielski

Post autor: Dziewczyna »

A czy ktoś z Was szuka może jakiegoś dobrego kursu języka angielskiego on-line? Jeśli tak, to widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua takie kursy organizuje. Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc możecie mieć do niej zaufanie ;)
Kryśka81

Re: język angielski

Post autor: Kryśka81 »

Angielski jest bardzo ważny w życiu. Ja za dziecka się wiele nie nauczyłam, teraz bardzo żałuję, że rodzice nie zapisywali mnie na jakieś kursy, ale na szczęście będąc dorosłą wszystko nadrobiłam. Zapisałam się na kurs http://www.elc.pl/ i wszystkie stracone lata mam już uzupełnione, teraz bez problemu się porozumiewam. Z moimi dziećmi nie zrobię tego błędu i już od dziecka będą uczęszczać na kursy. Wiem, że kiedyś mi za to podziękuję. Pozdrawiam wszystkich, miłego dnia
Marrkoo

Re: język angielski

Post autor: Marrkoo »

Ja niestety od dziecka w szkole uczyłem się j. rosyjskiego. Później dopiero nauka angielskiego ale to takie podstawy , potem znów gdzieś od początku i tak z kilka razy. Znam więc podstawy ale ciągle brakuje tego doszlifowania i nauczenia się w pełniejszej postaci. Teraz kiedy są takie możliwości jak kursy online postanowiłem że chyba spróbuję zapisać się na jakiś kurs angielskiego online. Widziałem takie kursy jak np tutaj https://englishcorner.pl i wydaje mi się to bardzo fajne. Może ktoś korzystał z takiej formy, może ktoś zna ten serwis i pomoże podjąć decyzję.

blacha ryflowana lublin
Mąkina

Re: język angielski

Post autor: Mąkina »

Jak idzie waszym dzieciom nauka? Ja nie mam czasu ani chęci szlifować języka, znam na takim poziomie średniozaawansowanym i więcej mi nie potrzeba. Zapewne za niedługo córka będzie lepiej mówić po angielsku niż ja:) Uczy się też hiszpańskiego, mi ten język bardzo się podoba i nie jest podobno wcale taki trudny do nauki. Jak ma takie możliwości to czemu nie, szkoła Te Vizja ma właśnie dużo języków w pakiecie i też pełno fajnych zajęć pozalekcyjnych. Jest to na pewno przewaga prywatnych szkół.
jes1

Re: język angielski

Post autor: jes1 »

Angielski to był zawsze mój ulubiony przedmiot i mimo tego, że całkiem dobrze go znam, wciąż boję się go używać. Jak pozbyć się tej blokady językowej?
Dery6

Re: język angielski

Post autor: Dery6 »

A właśnie też rozglądam się za takim kursem dla siebie i okazuje się, że Szybka Nauka Pro takie prowadzi. Pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=4YGiMEDURew jest dostępny ich filmik na YouTube. Z niego dowiesz się czym jest Past Simple i jak się nim posługiwać. A na ich kanale na pewno znajdzie się więcej tak wartościowych filmików.
polakowalczyk

Re: język angielski

Post autor: polakowalczyk »

Szukam szkoły językowej, która oferuje angielski dla dzieci. Kraków to moja lokalizacja, więc byłoby super, gdyby ta szkoła znajdowała się gdzieś w centrum. Z góry dziękuję za wszystkie polecenia.
pgnap

Re: język angielski

Post autor: pgnap »

Hej, jeżeli szukacie studiów wyższych z kierunkami filologicznymi to warto sprawdzić ofertę uczelni https://kpu.krosno.pl/kierunki-studiow/
Do wyboru macie także dwujęzykowe studia dla tłumaczy !
mkalina

Re: język angielski

Post autor: mkalina »

Jak język angielski Kalisz to tylko i wyłącznie Leader School. Chodziłam do nich na kurs przez rok i widzę ogromną poprawę w stopniu mojego języka angielskiego.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:31

Re: język angielski

Post autor: Monia »

Uważam, że niezależnie od wieku warto się uczyć języków obcych. A możliwości w dzisiejszych czasach jest naprawdę dużo. Jedną z nich jest angielski Lublin: https://columbus.lublin.pl/ . Myślę, że u nich znajdziecie kurs dla siebie.
domkap

Re: język angielski

Post autor: domkap »

Moim zdaniem szkoła językowa Poznań Leader School to najlepszy wybór dla osób, które chcą w szybki i przyjemny sposób nauczyć się języka angielskiego lub innego.
domkap

Re: język angielski

Post autor: domkap »

Moim zdaniem szkoła językowa Poznań Leader School to najlepszy wybór dla osób, które chcą w szybki i przyjemny sposób nauczyć się języka angielskiego lub innego.
danuuta

Re: język angielski

Post autor: danuuta »

Jak dla mnie wybór https://manhattan-edu.pl/ jest właściwą decyzją. To miejsce zapewnia różnorodne możliwości poszerzania wiedzy językowej, a sposób prowadzenia zajęć jest niezwykle innowacyjny, co sprawia, że proces nauki nie tylko przynosi rezultaty, ale także jest fascynujący.
kamiil

Re: język angielski

Post autor: kamiil »

Jestem przekonany, że doskonałym rozwiązaniem jest domowa szkoła online https://englishbestway.pl/ . Według mnie, ta platforma zapewnia wysokie standardy nauczania, co sprawia, że jest wyjątkowo atrakcyjnym wyborem dla osób pragnących doskonalić swój angielski.
monikaprus

Re: język angielski

Post autor: monikaprus »

Ja chodziłam kiedyś do szkoły językowej w Gnieźnie - Leader School i bardzo dobrze ją wspominam. Polecam lektorów, którzy wkładali całe serce, aby nauczyć swoich kursantów języków obcych :)
dorcia582

Re: język angielski

Post autor: dorcia582 »

Znacie może jakąś szkołę językową, która prowadzi zajęcia angielskiego dla dzieci Śrem lub okolice? Będę bardzo wdzięczna za polecenia. Moja córka ma 8 lat i chciałabym zapisać ją na jakieś zajęcia.
ODPOWIEDZ