Książki z antykwariatu

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
greta
Posty: 173
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:55

Książki z antykwariatu

Post autor: greta »

Przeglądając internet trafiłam tutaj http://literacki24.pl/ na antykwariat. Przejrzałam ich ofertę i znalazłam wiele ciekawych książek, których na próżno szukać na sklepowych półkach. Zamówiłabym kilka z nich, ale nie znam tej strony. Ktoś miał kontakt z tym sklepem? Ja chyba zaryzykuję, bo w sieci znalazłam dobre opinie o nich.
Awatar użytkownika
magnolia
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:30

Re: Książki z antykwariatu

Post autor: magnolia »

oooo ciekawe! ja akurat wolę nowości, więc zamawiam w księgarniach internetowych https://inverso.pl/ksiazki-nowosci :) ale wiadomo, dla każdego coś dobrego
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Książki z antykwariatu

Post autor: kazna »

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://vita-centrum.pl
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Książki z antykwariatu

Post autor: suzzi »

Ja wam powiem, że antykwariaty to najlepsze, co można było dla książek wymyślić. Może nie skupują drogo, ale za to można dobre książki za bezcen prawie dostać. I tak na przykład mam w domu od niedawna polską wersję "Ikony ewolucji. Nauka czy mit?" pod wydawnictwem enarche, a wczoraj dokupiłam się za grosze wersji angielskiej. I mam w domu komplet.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Książki z antykwariatu

Post autor: steffi »

Można tak kupić za bardzo dobre ceny książki. Mnie to z kolei interesuje bardziej oferta antykwariatu ze względu na sprzedaż książek. Mam w domu ich pełno. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://tezeusz.pl/info/skup-ksiazek Mają punkty stacjonarne w całej Polsce, także i proponują skupowanie książek z własnym dowozem.
Awatar użytkownika
smarkata
Posty: 37
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:25

Re: Książki z antykwariatu

Post autor: smarkata »

Raczej rzadko odwiedzam antykwariat, prędzej by sprzedać niz kupić książki. Wolę internetową księgarnię gdzie zawsze znajduję ciekawe tytuły np ta https://www.taniaksiazka.pl/paranormaln ... 78851.html To książka oparta na faktach. Opowiada mrożące krew w żyłach historie.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Książki z antykwariatu

Post autor: martan »

Ja kupuję książki przez internet. Szybko, tanio i bez wychodzenia z domu. Mam sprawdzoną księgarnię internetową, którą jest https://www.arkady.info/ Polecam wam zapoznać się z ich ofertą. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Książki z antykwariatu

Post autor: Dorcia »

Uwielbiam stare wydania książek i często zaglądam do antykwariatu, zwłaszcza po książki popularnonaukowe. Interesuje mnie od pewnego czasu darwinizm i dlatego zaczęłam śledzić też twórczość Michaela J. Behe, amerykańskiego biochemika i autora książki „Granica ewolucji”. Będzie ona już wkrótce opublikowana przez wydawnictwo Fundacji En Arche. Warto też wspomnieć o Webinarium https://granicaewolucji.pl / , które odbędzie się z udziałem autora już w listopadzie.
ODPOWIEDZ