Medycyna estetyczna - gdzie na kurs?

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
Zefiryn-83
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2020, 0:39

Medycyna estetyczna - gdzie na kurs?

Post autor: Zefiryn-83 »

Witam serdecznie.
Może ktoś z was ma wiedzę, w jakiej szkole lub innej instytucji mógłbym zapisać się na szkolenie z medycyny estetycznej? Gdzieś w Polsce oczywiście, dojazdy to dla mnie nie problem. Dodam, że najbardziej interesuje mnie szkolenie z botoksu.
Awatar użytkownika
Fera98
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 21:26

Re: Medycyna estetyczna - gdzie na kurs?

Post autor: Fera98 »

We Wrocławiu jest instytut pimik.pl. Organizują tam profesjonalne szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej. Wszystko odbywa się pod okiem specjalistów, więc masz szansę zdobyć naprawdę cenną wiedzę i doświadczenie. Polecam :)
Monika90

Re: Medycyna estetyczna - gdzie na kurs?

Post autor: Monika90 »

Tylko u Pani Kamili Skwarczyńskiej! Czysty profesjonalizm, cudowna kobieta. Tutaj znajdziesz więcej info https://skwarczynskakosmetologia.pl/szkolenia/. Jest bardzo duży wybór. Są m.in. szkolenia z mezoterapii igłowej, powiększania i modelowania ust czy implantacji nici gładkich. Opcje zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych! Polecam serdecznie. Niedługo zapisuję się na kolejny. Tym razem już poziom zaawansowany z powiększania i modelowania ust. Jestem niesamowicie wdzięczna Pani Kamili za przekazaną wiedzę, jej cierpliwość i cenne wskazówki. Najlepsza inwestycja... <3
ODPOWIEDZ