Praktyczne szkolenia zawodowe

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
Truskawka
Posty: 63
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:41

Praktyczne szkolenia zawodowe

Post autor: Truskawka »

Chcesz przyśpieszyć rozwój firmy? Jeśli tak to skorzystaj z pakietu szkoleń: http://novismo.com/oferta/. Firma Novismo organizuje szkolenia na najwyższym poziomie. Ta wiedza pozwoli Tobie i Twoim pracownikom uporządkować pracę i ją przyśpieszyć.
Awatar użytkownika
eluśka
Posty: 122
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:04

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

Post autor: eluśka »

Jeśli poszukasz szkoleń dla przedsiębiorców, to tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ jest ich sporo. Taka wiedza na pewno się przyda, zwłaszcza, że można ją wykorzystać w swoim biznesie. Najważniejsza tematyka to oczywiście umowy i RODO. Warto też dowiedzieć się więcej na temat tajemnicy przedsiębiorstwa. Ja się właśnie do Gdańska wybieram na RODO . Widziałam też szkolenia online na grupie na FB prowadzone przez prawnika z tej kancelarii. Można się tam sporo dowiedzieć i to zupełnie za darmo.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

Post autor: Dziewczyna »

Moim zdaniem warto jest cały czas się rozwijać i zapisywać się na właśnie tego rodzaju kursy doszkalające. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group, która oferuje jak widać aż kilkadziesiąt różnych kursów do wyboru. Polecam :)
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 96
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

Post autor: kacc »

A patrzyliście może na ofertę Edunet Poland? Moim zdaniem jeśli mowa o szkoleniach zawodowych i ogólnie kształceniu na dany zawód to u nich najlepiej się zapisać. Kursy z certyfikacją, również oparte na sprawdzonym systemie kształcenia dualnego który od lat praktykowany jest w Niemczech.
Dygieł

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

Post autor: Dygieł »

Jeżeli chodzi o wybór ciekawych szkoleń, które pozwolą Wam uzyskać odpowiednie kwalifikacje zawodowe to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przezhttps://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodowe/szkol ... a-suwnice/ u których znajdziecie ich szeroki wybór również tych UDT na suwnice w których brałem udział. Wszystko na poziomie, a egzaminy zdane bez najmniejszych problemów. Pozdrawiam i owocnych poszukiwań życzę!
Bartłomiej44

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

Post autor: Bartłomiej44 »

Wiele osób stara się wstąpić w szeregi policji i w różny sposób próbuje przygotowac sie do egzaminów. Osobom zainteresowanym mogę polecić stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ , gdzie znajdziecie mnóstwo materiałów do nauki, dzięki którym solidnie się przygotujecie.
Magdaćż

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

Post autor: Magdaćż »

Moim zdaniem warto się szkolić bo nigdy nie wiadomo co nam może się przydać. Ostatnio przeczytałam bardzo ciekawy artykuł na kursów dla Pań temat https://www.naucz-sie.pl/artykul/techni ... lko-119768.
ODPOWIEDZ