Wakacyjne kursy językowe?

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
Bonno
Posty: 54
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:34

Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: Bonno »

Gdzie posłać w Bielsku Białej dzieciaki na naukę angielskiego lub niemieckiego w czasie wakacji?
Asperger wcielony :mrgreen:
Awatar użytkownika
Raobserwator
Posty: 137
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: Raobserwator »

Fajny pomysł na zapełnienie dzieciakom czasu tym bardziej że w ostatnich miesiącach nauki za dużo nie miały :)
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: kilobajt »

Osobiście nigdy nie miałem okazji próbować nauki języka obcego w taki sposób, ale jakby nie było może to być dość ciekawe. Ja jestem również bardzo zadowolony z tego, że w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/ zapisałem się na kurs języka angielskiego. Jak dla mnie ten wybór był zdecydowanie najlepszy,
Awatar użytkownika
lormol
Posty: 176
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:17

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: lormol »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą szkołą języka angielskiego. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa mazowieckiego to polecam wam zapoznać się z ofertą https://bradburyschool.com/ Jest to bardzo dobra szkoła językowa, która znajduje się w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: Dziewczyna »

A czy warto Waszym zdaniem zapisać się na jakiś kurs językowy on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy nawet z języka chińskiego. Może ktoś z Was uczy się właśnie tego języka? I jak ? Warto zaczynać?
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: hunebe »

Ja na żadne dodatkowe kursy nigdy nie chodziłam. Co najwyżej potrzebne materiały zamawiam na https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip i uczyłam się sama.
Awatar użytkownika
mem002
Posty: 89
Rejestracja: 27 gru 2019, 11:43

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: mem002 »

My wspólnie z żoną stwierdziliśmy, że wybieramy dla dziecka szkołę z rozszerzonym programem i przede wszystkim szkołę, która posiada rozszerzony język angielski. Udało nam się znaleźć takie miejsce, jak Te Vizja, która oferuje taki program edukacyjny.
tębyrn

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: tębyrn »

Warto poszerzyć swoją znajomość językową. Jeżeli rozglądacie się za dobrą szkołą językową, do której warto się zapisać to polecam wam kontaktować się z http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ Szkoła ta znajduje się pod Bielsko-Białą.
niż44

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: niż44 »

Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem znaczenie kursów sezonowych. Zawsze czuję się bardziej komfortowo z bardziej elastycznym harmonogramem, kiedy możesz dopasować zajęcia do swoich potrzeb. Jest to również wygodne, gdy zajęcia są prowadzone przez Internet. Jest to teraz bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej. A jeśli potrzebujesz dobrych korepetytorów, radzę skorzystać z usług tego serwisu https://buki.org.pl/korepetycje/ .
achć

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: achć »

Kurs językowy to świetny pomysł, ja chciałam się troszkę podszkolić z języka włoskiego, jako, że mamy teraz w pracy partnera z Włoch, a ja kiedyś się już uczyłam tego języka. Poszłam na kurs do szkoły językowej LING Partner https://www.lingpartner.pl/oferta/kursy ... zyki-kursy i oni mają kursy od podstaw, naprawdę fajnie uczą, ale też takie doszkalają ce. Ich lektorzy są kompetentni, znają się na tym, co robią, a sam kurs jest w dobrej cenie, polecam.
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: nabila »

Nigdy nie byłam na takim kursie językowym. Słyszałam dużo dobrego o wyjazdach, na których dzieciaki uczą się danego języka, np. do Hiszpanii, by uczyć się hiszpańskiego, osłuchiwać się z nim i rozmawiać z tubylcami. Wydaje mi się to bardziej efektywne niż rozmowy z polskimi nauczycielami w polskiej szkole.
ŁukaszeQ

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: ŁukaszeQ »

Z mojej strony mogę wam polecić ciekawy kurs z questfe.pl. Dzieciaki są bardzo zadowolone z tego kursu języka angielskiego. Sam skorzystałem z tego kursu za na mową dzieci. Dzieci bardzo chwała ten kurs języka angielskiego i nie sprawia im żadnych problemów. Posiadają specjalny kurs dla dzieci w wieku 9-14 lat.

szafa wnękowa ceny
Iriną Zątineyko

Психология.

Post autor: Iriną Zątineyko »

Nazywam się Iryna Zatineyko-Mychailevych. Jestem praktykującym psychologiem dziecięcym, mam ankietę na serwisie korepetycji Buki. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale sprawa całego życia. Chętnie dzielę się informacjami i wiedzą ze wszystkimi na moim blogu, link do którego znajduje się w mojej ankiecie.
Jestem zamężna i mam dziecko. Byłam bardzo szczęśliwa, mając możliwość poczuć radość macierzyństwa i wychowywać własne dziecko. Z wielką radością pomagałam dzieciom przez całą swoją praktykę, ponieważ ich radość, otwartość i szczerość daje nadzieję i inspiruje nawet dorosłych.
Оto moja witryna https://psycholog-dzieciecy-blog.blogspot.com/
Przystąp)
Rusląn Garanin

Matematyka

Post autor: Rusląn Garanin »

Nazywam się Ruslan Garanin. Pracuję w IT i w marketingu. Studiowałem na uniwersytecie na kierunku fizyka, ale naukowcem jednak nie zostałem. Przez całe życie okazuję miłość i szacunek do nauk ścisłych. Czasami lubię też uczyć dzieci i dorabiać jako nauczyciel matematyki i fizyki. Od czasu do czasu dzielę się pożyteczną wiedzą i doświadczeniem z matematyki oraz kariery na swoim blogu, do którego udostępniam link w moim profilu.
Lubię się komunikować, czytać i uczyć. Jestem zawsze gotowy, aby nauczyć się czegoś nowego i omówić ciekawe tematy oraz sytuacje życiowe. Moja żona i ja lubimy podróżować do nowych miast i poznawać nowych ludzi.
Oto moja witryna https://blog-korepetycja-matematyki.blogspot.com/
Wałecka

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: Wałecka »

Postanowiłam się zapisać na wakacyjny kurs niemieckiego łódź https://akcent-edu.pl/kursy-wakacyjne-ogolne-k-60.html . We wakacje miałam więcej czasu więc idealny kurs do tego kurs online mogłam sobie wybrać indywidualny albo z grupą kilku osób. Kurs bardzo mi pomógł teraz nie boję się rozmawiać po języku niemieckim.
ODPOWIEDZ