Bezpieczeństwo finansowe

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
Awatar użytkownika
Miłogost-92
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2021, 17:35

Bezpieczeństwo finansowe

Post autor: Miłogost-92 »

Witam serdecznie! Wiecie, jak można zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe? Wydaje mi się, że mało osób decyduje się na ubezpieczenia do kredytów, a to właśnie według mnie najlepsze rozwiązanie. Można mieć przynajmniej pewność, że w trudnej sytuacji otrzyma się wsparcie, prawda?
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Bezpieczeństwo finansowe

Post autor: markos »

W Bolesławcu dobre doradztwo i fajny wybór pakietów ubezpieczeniowych macie w http://www.ubezpieczenia-juszkiewicz.pl ... praca.html Ja od dawna u nich się ubezpieczam i jestem w pełni zadowolony z ich usług. Możecie u nich liczyć na profesjonalizm, dobrą obsługę klienta, sprawdźcie ich sobie, będziecie zadowoleni.
MichalinaŚląska

Re: Bezpieczeństwo finansowe

Post autor: MichalinaŚląska »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://gruparcdf.pl/oferta, która świadcz taki usługi jak : doradztwo finansowe i prawne. Firma specjalizuję się w kredytach firmowych, ubezpieczeniach, finansowaniu Klientów indywidualnych oraz leasingu i wynajmie samochodów. Warto zaznaczyć, że firma zawsze dąży do nalezienia najlepszego rozwiązania dopasowanego do oczekiwań i potrzeb danego klienta.
Mirosława 38

Re: Bezpieczeństwo finansowe

Post autor: Mirosława 38 »

Bezpieczeństwo finansowe, polega przede wszystkim na pilnowaniu rozliczeń finansowych i całej korespondencji. Moja firma pracuje na programie https://jpk-insight.pl/7-najczesciej-po ... ikach-jpk/, który pomaga wychwycić i zrobić korektę nawet takich błędów jak błędna nazwa firmy na fakturze. Czasami z takich prostych rzeczy jak nazwa, czy nip jest najwięcej błędów.
darosń

Re: Bezpieczeństwo finansowe

Post autor: darosń »

Bardzo dobry agent ubezpieczeniowy to Dominika Donocik z okolic Bielska-Białej. Podrzucam stronę internetową: https://ubezpieczeniadonocik.pl/kontakt.html Mega dobrze się u mnie sprawdziła, to solidna osoba, dobrze doradza i ma ciekawe oferty wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych.
miśka

Re: Bezpieczeństwo finansowe

Post autor: miśka »

Teraz już na szczęście można sobie zapewnić nez problemu bezpieczeństwo finansowe pozostają w ppk. Czytałam tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ że sporo na tym zyskali już w ciągu roku Ci co pozostali w programie
ODPOWIEDZ