Dlaczego Gate.io jest idealną platformą dla zaawansowanych inwestorów?

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
TomaszBylążek

Dlaczego Gate.io jest idealną platformą dla zaawansowanych inwestorów?

Post autor: TomaszBylążek »

Obrazek
Już dawno minął wiek, w którym ekscytujące nowe przedsięwzięcia są zarezerwowane dla wyspecjalizowanych firm, takich jak fundusze venture capital i private equity. Nowe platformy próbują zdemokratyzować inwestowanie kapitałowe na wczesnym etapie, ale wielu finansowaniom na wczesnym etapie brakuje niezbędnej płynności i przejrzystości. Wiele firm i inwestorów detalicznych zwraca się w stronę giełd kryptowalutowych i Initial Exchange Offerings, ale te alternatywy często nie spełniają wymogów bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Gate.io Startup pojawia się, aby zachować to, co najlepsze z obu światów, oferując bezpieczne, zaufane i płynne oferty IEO inwestycyjne na wczesnym etapie rozwoju z wyjątkowym rekordem wysokowydajnych startupów.

Portfel wzrostu i spójności
W ciągu zaledwie kilku lat, projekty Gate.io Startup udowodniły swoje wyniki od momentu debiutu na Gate.io. TotemFi zanotował ROI na poziomie 45900%, a Cook (COOK) zajął drugie miejsce z ROI na poziomie 3947,5%. Inne przykłady to Yield, Oxycoin i Hapi, które osiągnęły odpowiednio 3688%, 3391,2% i 2367%. Wyniki te stanowią ułamek z wielu imponujących obrotów projektów, które były wspierane przez giełdę. Gate.io nie tylko ma kilka udanych projektów, którymi może się pochwalić, ale stara się stworzyć spójny poziom dla wszystkich projektów. Ich wysiłek nie poszedł na marne, ponieważ średnia stopa zarobków wszystkich projektów wyniosła 971,53%.


Nie tylko filtr, ale partnerstwo

Kryptowaluty są często znane z wielu oszustw lub niezrównoważonego wzrostu. Gate.io od pierwszego dnia narzuca ścisły proces weryfikacji, który został przyjęty przez rosnącą społeczność użytkowników, którzy ufają platformie. Platforma stara się nadal chronić to zaufanie we wszystkich swoich usługach. Gate.io Startup nie tylko działa jako filtr poprzez rygorystyczny audyt, ale także aktywnie pomaga tym oddanym zespołom przedsiębiorców odnieść sukces poprzez poprawę bezpieczeństwa platformy, wydajności procesu notowania i wielu innych pozornie nieistotnych, ale często decydujących czynników. Jeden z projektów, który został uruchomiony na platformie na początku tego roku, projekt DAO, odnotował ponad 66-krotny zysk z zaledwie 0,1 USDT do 6,69 USDT w ciągu zaledwie miesiąca. Startup Gate.io nie tylko zapewnia jakość projektów, ale stara się pomóc tym projektom zmaksymalizować ich potencjał.

Płynność poparta danymi i jakość wymiany

Jak odnotował CryptoRank.io, Gate.io przewyższył inne scentralizowane giełdy kryptowalutowe pod względem ogólnego sukcesu wspieranych przez siebie startupów. Giełda znalazła się na drugim miejscu po Binance pod względem średniego All-Time High (ATH) ROI 151 analizowanych projektów. Co więcej, CoinMarketCap plasuje giełdę na 8 miejscu pod względem płynności z wynikiem 401 i ponad 565 notowanymi monetami.

Wraz z wieloletnią reputacją platformy i sprawdzoną wydajnością, startup Gate.io przyniósł nowe fale wzrostu w natywnym tokenie Gate.io - GT Token. Token ten wzrósł o ponad 85% w ciągu ostatniego tygodnia, co stanowi wzrost o 1498,19 od najniższego punktu nieco ponad rok temu. Co więcej, GT Token daje inwestorom wyłączne prawa do udziału i korzyści w projektach startupów, co czyni go atrakcyjnym dla wszystkich inwestorów. Rosnąca popularność tokena GT, opinie gate.io oraz jakość projektów generują cykl pozytywnego sprzężenia zwrotnego, dzięki któremu Gate.io wznosi się na nowe wyżyny.