Jak wybrać ubezpieczenie?

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
Awatar użytkownika
Elora1995
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 20:24

Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: Elora1995 »

Hej wam. Powiedzcie mi, czy bylibyście w stanie wybrać odpowiednie dla siebie ubezpieczenie na życie Ostrołęka, czy potrzebna byłaby wam pomoc specjalisty? Ja chyba postawię na sprawdzonego doradcę, bo obawiam się, że przez swój brak wiedzy niekoniecznie znajdę korzystną ofertę. Co o tym myślicie?
SzyszynkaŻ

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: SzyszynkaŻ »

Życie pisze różne scenariusze, ale każdemu z nas może się przytrafić przykre zdarzenie. Ale najgorsze są zdarzenia, gdy dotyczą one naszego życia i zdrowia. Choroba, wypadek w domu, w pracy czy na wakacjach… takie zdarzenia, zawsze powodują problemy, stres i duże wydatki, z którymi ciężko jest się samemu uporać. Ubezpieczenia są po to by pomagać Tobie i Twojej rodzinie w najgorszych sytuacjach życiowych. Warto więc sprawdzić ofertę https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... czne,11,pl
rótka

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: rótka »

Ubezpieczenie zrealizowane przez https://www.ubezpieczeniapawlik.pl/ubezpieczenia całkowicie mi odpowiada. W końcu to wszystko dla bezpieczeństwa a przecież o to chodzi! Przyjrzyj się co mają do zaoferowania, panuje tam sporo ciekawych wariantów. Na pewno znajdziesz coś i dla siebie!
Michał900

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: Michał900 »

Ja potrzebowałem ubezpieczenia dla portowców wysokiego ryzyka i nazywa się to "rozszerzenie ubezpieczenia o uprawianie sportów wysokiego ryzyka" i takie ubezpieczenie uzyskałem w kancelarii ubezpieczeniowej u Pana Jabłońskiego https://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/ ... urystyczne .
mórakowski

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: mórakowski »

Zadecydowałem o wyborze oferty ALIEN https://alienubezpieczenia.pl/ubezpiecz ... zczecinie/ i muszę przyznać, że chyba okazało się to całkowitym strzałem w 10. W pełni sprostało moim wymogom a co najważniejsze pozwoliło na zachowanie bezpieczeństwa, poprawę. Warto dmuchać na zimne, tutaj ubezpieczenie dotyczyło ubezpieczenia dla rodziny.
katrówa

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: katrówa »

Należy zacząć od rozejrzenia się po sensownych ofertach. Akurat https://jagielska.com.pl/ubezpieczenia/ w pełni sprostali moim wymogom na tym polu. W tym wypadku postawiliśmy na ubezpieczenie mieszkania i pomieszczeń przynależnych do niego - żyjemy w trudnych czasach, także warto dmuchać na zimne!
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: kilobajt »

Tak naprawdę to samo ubezpieczenie jest przecież niezwykle ważne i moim zdaniem również powinniśmy wiedzieć jakie warto wybrać ubezpieczenie przy starszym modelu auta. Mi podoba się to co przeczytałem na stronie https://magazynlbq.pl/ubezpieczenie-kla ... -wiedziec/ i faktycznie taka wiedza jak dla mnie jest znacząca.
SzymikŻ

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: SzymikŻ »

Bardzo pomocne w wyborze ubezpieczenia są tzw. kalkulatory OC/AC . Jeden z nich znajdziecie tutaj - https://voleto.pl/ . Ja wychodzę z założenia, że zanim zdecydujecie się na jakąś polisę to trzeba sprawdzic w różnych firmach, no chyba, że komuś nie zależy ile zapłaci ;)
hiczungł

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: hiczungł »

Rozsądnym pomysłem okazało się zdecydowanie na ubezpieczenie zaproponowane przez https://www.asfpremiumbialystok.pl/oferta . Zapewnili polise ubezpieczeniowa, co w dzisiejszych, dosyc trudnych czasach jest wedlug mnie obowiazkowe. Koniecznie skup sie na ich ofercie, faktycznie robi to wrazenie.
Awatar użytkownika
eluśka
Posty: 122
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:04

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: eluśka »

Jeśli chcecie ubezpieczyć swoją pociechę, to na pewno na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... olne,13,pl . Znajdziecie tam sporo ciekawych informacji. Poza tym można tam wybrać ofertę, która będzie dopasowana idealnie do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych.
ginamó

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

Post autor: ginamó »

Agencja ubezpieczeniowa http://pzuchorzow.pl/ zapewniła mi ubezpieczenie komunikacyjne. Obowiązkowe OC, jak i AC ,dzięki czemu mogę liczyć na NNW kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego . Żyjemy w trudnych i niebezpiecznych czasach, dlatego warto dmuchać na zimne z każdej, możliwej strony. Moim wymogom całkowicie to sprostało, skup się koniecznie na tej ofercie!
ODPOWIEDZ