Opinie o bankach

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Opinie o bankach

Post autor: malyswiat5 »

Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla młodych? Tzn. jak bank ma najlepsze usługi? Sprawdzałem opinie o bankach i nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ?
Awatar użytkownika
okirlin
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:37
Lokalizacja: Katowice

Re: Opinie o bankach

Post autor: okirlin »

Warto wcześniej sprawdzić opinie o danym banku, w którym chcemy założyć konto.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Opinie o bankach

Post autor: elmo »

Jak starałem się o kredyt na mieszkanie to temat banków był na pierwszym miejscu przez dłuższy czas. Chciałem wszystko dokładnie sprawdzić, oferty porównać, z resztą formalności też mało nie było. Kredyt dostałem we frankach, mieszkanie kupiłem i do czasu było dobrze. Dopóki kurs nie zaczął iść w górę. Nie ja jeden byłem w trudnej sytuacji. Z pomocą przyszła mi firma https://cleverstep.pl/ i mega profesjonalny zespół adwokatów i radców prawnych, dla których problemy frankowiczów są dobrze znane i wiedzą jak pomóc.
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Re: Opinie o bankach

Post autor: hunebe »

nie wiem szczerze mówiąc, to się szybko zmienia. sprawdź sobie może jakieś rankingi lub pogadaj z doradcami finansowymi z BOLD INVEST (tel. 799 066 044) , bo oni naprawdę dobrze znają się na bankach, kredytach i tego typu rzeczach
maćko

Re: Opinie o bankach

Post autor: maćko »

Cóż, zawsze kredyt w banku to dużo starań i wymagań do spełnienia. A jeszcze jak ta pandemia teraz, to już w ogóle trudno o kredyt. Mi na firmę bank takiego odmówił. Dobrze, że o https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ się dowiedziałem, złożyłem wniosek i rozpatrzyli go pozytywnie. Ze wsparciem państwa taki kredyt można dostać.
ODPOWIEDZ