Innowacje w biznesie

Tworzenie stron internetowych, media społecznościowe, reklama. Spragniony wiedzy? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2019, 1:50

Innowacje w biznesie

Post autor: Alicja88 »

Cześć,

Co fajnego robiliście ostatnio w swoich firmach? Szukam czegoś nowego co mogłabym wprowadzić również u siebie :)
Kiedyś czytałam coś o erp, macie to u siebie?
Awatar użytkownika
Marysia89
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:37

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Marysia89 »

Hej,

Ja od dłuższego czasu korzystam z ERP, sprawdź sobie ofertę tu! na stronie sidgroup. Koniecznie sobie poczytaj.
Dzięki temu mam większą kontrolę nad takimi procesami jak: finanse, planowaniem produkcji czy relacjami z klientami i dostawcami. Oczywiście korzyści i możliwości jest dużo więcej :)
Awatar użytkownika
tanekg1
Posty: 121
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:11

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: tanekg1 »

Jeżeli chodzi o innowacje to na pewno warto zainwestować w rozwiązanie pakietów medycznych w Enel Med . Zdecydowanie jest to najbardziej korzystne rozwiązanie w tym zakresie.
Istnieją dwa rodzaje głupców - tacy, których łatwo zastraszyć i przestają działać, i tacy, którzy sądzą, że zdołają czegoś dokonać, gdy zastraszą innych.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Gatito »

Jak najbardziej warto jest rozwijać własną firmę, bez względu na to, o jaką branżę chodzi. Jeśli interesuje Was tematyka motoryzacji, to na pewno na https://zadbaj-o-samochod.blogspot.com/ znajdziecie sporo ciekawych wpisów.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Malinka »

Jeśli interesuje Was druk 3D to możecie też skorzystać z profesjonalnej drukarni 3D. Taką ofertę znajdziecie na stronie https://print3de.pl/. Moim zdaniem jest to dobra alternatywa dla kupowania takiego sprzętu, który wcale nie jest tani.
Awatar użytkownika
prawdaBoli
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 16:56

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: prawdaBoli »

Sporo innowacji usłyszałem tu tfesa.pl . Poza tym jest tam mnóstwo informacji na temat bankowości, inwestowania, itp.
Może Bóg istnieje, a może nie. Tak czy inaczej, jesteśmy zdani na siebie".
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 507
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: malyswiat5 »

Każdy biznes, niezależnie od jego nakładu, potrzebuje finansów. Stabilnych, pewnych, a przede wszystkim zorganizowanych. Wybierz więc www.finiata.pl czyli odnawialną linię finansowania. Możesz korzystać z środków kiedy chcesz i na co tylko potrzebujesz. Wszelkie formalności załatwisz przez internet, a dodatkowo na każde pytanie odpowie ktoś z ich grupy pomocowej. Polecam sprawdzić ich działanie!
Awatar użytkownika
eluśka
Posty: 122
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:04

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: eluśka »

Warto zawsze stawiać na innowacyjne rozwiązania, które usprawniają działania firmy. Tutaj http://dataquality.pl/baza-kodow-poczto ... ci-i-ulic/ można zamówić numery kodów pocztowych . Taka baza zawiera dane o miejscowościach, ulicach i strefach numeracyjnych przyporządkowanych do poszczególnych kodów adresowych. Jest tam ponad 300 tysięcy rekordów. Dzięki temu można uporządkować posiadane przez siebie dane, uzupełnić je szybko i sprawnie i przede wszystkim ułatwić sobie pracę.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: kazna »

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wbijaj tutaj! http://www.maturzysci.com.pl
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 183
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:51

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: vanda »

A kto z was korzystał może z usług https://asystahr.pl ? Właśnie planuje się zgłosić do nich. Ponieważ zauważyłam, że oferują kilka ciekawych rozwiązań dla firm. Mnie zainteresowały między innymi szkolenia dla pracowników i ich motywowanie. A także usługa w zakresie ISO. Myślę, że dzięki nim moja firma będzie działać jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: suzzi »

Wbrew pozorom, to właśnie innowacje w biznesie są ważne, gdyż one pozwalają na dalsze osiągnięcia i dobre wyniki, czy to w produkcji, czy to w sprzedaży. Firma http://www.primesoft.pl/ ma bardzo ciekawą propozycję właśnie tego rodzaju. Opatentowali system V-Desk, pozwalający na sprawniejsze zarządzanie biznesem poprzez wprowadzanie np.: elektronicznego obiegu dokumentów. To jest już coś.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Dzony82 »

Niewątpliwą innowacją w biznesie jest automatyzacja procesów. Wprowadzanie inteligentnych rozwiązań ma na celu usprawnienie działalności, ciągłość procesu produkcyjnego, poniesienie wydajności oraz bezpieczeństwa. Taką możliwość daje zastosowanie robotów współpracujących od https://corobotics.pl/
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: nikelodon18 »

W naszym biznesie niezwykle innowacyjne okazało się ograniczenie kosztów wydruku. Stały się nawet o połowę tańsze, za sprawą Print-Com https://print-com.pl/ udostępniających nam urządzenia drukujące. Oszczędności okazały się najbardziej widoczne za sprawą braku kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych i materiałów serwisowych. Przestaliśmy także ponosić koszta serwisowe, związane z eksploatacją urządzeń.
Awatar użytkownika
hannas
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: hannas »

Dzięki szybkiemu rozwojowi komputeryzacji w wielu gałęziach przemysłu możliwe jest korzystanie z nowych technologii. Takie rozwiązanie znacznie usprawnia wiele rzeczy, wiele też ułatwia. Z jakich materiałów powstaje taki druk przestrzenny dowiesz się z tego artykułu https://ih.katowice.pl/firma/filamenty- ... ukarki-3d/ . Bardzo ciekawie napisany, zawiera wiele cennych wiadomości, które mogą się przydać.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Sarina »

Apropo tego tematu - slyszeliscie moze o takiej technologii jak monitoring mediow produkcyjnych? Moim zdaniem kazda firma powinna zainwestowac w taki system bo na dluzszą perspektywę wczasowa to spora oszczednośc finansowa. Tutaj http://salwis.pl/monitoring-mediow-prod ... o-takiego/ dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy na ten temat - to innowacja ktora moze przyczynic sie do rozwoju naszej firmy bez wzgledu na profil dzialalnosci
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: mimka »

Na tej stronie https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad- ... tr-ramana/ można się dowiedzieć jakie można zakupić innowacyjne spektrometry służące do identyfikacji i weryfikacji materiałów. Na pewno plusem jest to, że takie urządzenie można odpowiednio skonfigurować i dopasować do konkretnych potrzeb.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: mczay »

Zależy jaki to biznes, ale jak możesz to warto wprowadzić w nim płatności elektroniczne, które uprzyjemnią i ułatwią Twoim klientom korzystanie z Twoich usług czy też kupowanie towarów. Na stronie: https://push-ad.com/pl/blog/platnosci-e ... -web-push/ jest artykuł o płatnościach elektronicznych z powiadomieniami web push, które dają wiele możliwości klientom aplikacji bankowych.
Awatar użytkownika
furnet
Posty: 58
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:59

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: furnet »

A co myślicie o takich dystrybutorach wody w biznesie http://aquamo.com.pl/dystrybutory ? Będzie to przydatne, czy raczej zbędna inwestycja? Pytam, bo planuję coś takiego postawić u siebie i nie wiem czy warto. Dajcie znać co uważacie, bo bardzo liczy się dla mnie Wasza opinia. Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Leżała z głową pod wodą, słuchając huczenia. W tym dźwięku nie było żadnych myśli.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 80
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:47

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: mleczko90 »

Pewną innowacją w biznesie związanym z przemysłem mogą okazać się dysze PNR: https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-wodne . Tego rodzaju urządzenia są wysokiej klasy i sprawdza się w przemyśle spożywczym i w liniach produkcyjnych (automotive).
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: parksa »

Innowacją w biznesie będzie niewątpliwie wdrożenie odpowiedniego oprogramowania, które ma na celu usprawnienie funkcjonowania danego przedsiębiorstwa, jak i jego kontrolę. W wielu branżach korzysta się z takich rozwiązań. Obecnie zetknąć się z nim można nawet w gabinecie czy przychodni lekarskiej, gdzie popularność zyskuje Medchart, o którym sporo cennych wiadomości przeczytać można na medchart.pl . Daje on mnóstwo możliwości ułatwienia codziennej pracy w takim miejscu. Działa w chmurze dzięki czemu dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera, co również jest atutem.
Awatar użytkownika
magnolia
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:30

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: magnolia »

Przede wszystkim teraz warto innowacyjne podejść do tematu marketingu. Ja się doszkalam w tym temacie i sporo czytam na http://socialon.pl/ Wiadomo, że każdemu zależy na tym, żeby biznes się dobrze kręcił. A marketing to podstawa tego aby firma się rozwijała i miała nowych klientów. Także warto, naprawdę warto czytać :)
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 507
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: malyswiat5 »

Biznes to zmiana, nieustanny rozwój i szukanie nowych, coraz to lepszych rozwiązań. To obszar, który otwiera przed Tobą niesamowite możliwości i daję szansę na pozyskiwanie coraz lepszych ofert i działań. Stąd też jeśli jesteś w temacie ubezpieczeniowym, polecam skorzystać z pomocy https://cuk.pl/wspolpraca/niezalezny-doradca co pozwoli Ci na dotarcie do zupełnie nowych osób ze swoją ofertą.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Dzony82 »

Myślę że innowacyjnym pomysłem, który w dzisiejszych czasach powinien być realizowany w każdej firmie, to skuteczne zarządzanie zespołem i projektami. Jeśli chcecie wprowadzić takie rzeczy w firmie, to koniecznie sprawdźcie szablon karty projektów https://leadership-center.pl/produkt/sz ... -projektu/, który pomoże Wam w doprowadzaniu projektów do końca.
Awatar użytkownika
radzio
Posty: 118
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:20

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: radzio »

Biznes i innowacje to dwa elementy, które powinny się ze sobą łączyć, by sam biznes mógł dobrze prosperować. No, ale technologia nie rozwija się tylko w zakresie własnej działalności. W zasadzie w każdej kategorii wciąż wyszukiwane są nowe systemy i techniki działania. A jak je łatwo poznać? Na portalu http://www.web-news.pl/ znajdziemy szczegółowe i rzetelne treści.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 507
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: malyswiat5 »

Wiadomo, że partnerzy biznesowi to ważny element każdego biznesu. Co jednak zrobić, gdy potrzebna jest pomoc konkretnych fachowców, działających w konkretnej branży np. napraw sprzętu? Polecam w takim wypadku przyjrzeć się możliwości współpracy z https://usterka.pl/dla-producentow/ którzy w temacie napraw i fachowców są niezastąpieni. Ich możliwości współpracy są szerokie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

brokuła czy brokuł
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Gatito »

Dobrą opcją jest bez wątpienia telefonia VoIP, która pozwala na znaczące ułatwienie kwestii rozmów z kontrahentami i nie tylko. Dzięki firmie Super VoIP można zapewnić sobie świetnej jakości połączenia, które również są atrakcyjne cenowo.
Awatar użytkownika
izzy231
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:41

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: izzy231 »

Biznes to duża odpowiedzialność. Warto zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo i spełniać warunki, które dyktuje polskie prawo w tej kwestii. Przydać się może przy tym np. audyt PPOŻ. Zobaczcie sobie np. https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ , oni świadczą takie usługi.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: steffi »

Innowacyjny biznes to na pewno dobrze wyposażona firma. Myślę, że warto tu postawić, zainwestować w porządne urządzenia. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od https://www.import-maszyn.eu Znajdziecie tu liczarki, niszczarki, różne urządzenia biurowe w dobrych cenach
Awatar użytkownika
wojna222
Posty: 71
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:31

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: wojna222 »

Mój biznes to przede wszystkim prowadzenie drukarni. Wiecie, co okazało się tutaj w szczególności innowacyjne? Inwestycja w nowoczesne maszyny rolowe, drukarki przemysłowe oraz wielkoformatowe. Jakość druku także się poprawiła za sprawą solidnej farby drukarskiej. A to wszystko ze znakomitej oferty Fujifilm https://fujifilmsericol.com.pl/ , bez których z pewnością byśmy nie dotarli tak wysoko! Nasi klienci chwalą „progres” , jaki zaliczyliśmy w związku ze zmianami.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 152
Rejestracja: 27 paź 2019, 21:01

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: sofia11 »

Innowacje w biznesie są bardzo ważne i mają duży wpływ na rozwój firmy. Ja ostatnio trafiłam na https://www.ccontrols.net/pl/produkty/o ... olidworks/ i zastanawiam się nad wprowadzeniem tego oprogramowania do firmy. Na pewno bardzo pomoże nam w produkcji i rozwoju.
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: nabila »

Innowacją w niektórych branżach mogą być infokioski. Na http://noy.pl/jak-wykorzystac-infokiosk ... macyjnych/ można przeczytać o tych urządzeniach. Sprawdzają się jako punkty informacyjne, ale nie tylko.
Awatar użytkownika
Mela
Posty: 101
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Mela »

Bez tych ciężko o sprawną pracę. Konkurencja się rozwija więc i wy także powinniście. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://wirautomation.pl Znajdziecie tu autmatykę przemysłową. W branży produkcyjnej trzeba szukać optymalizacji gdzie tylko się da.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: kozi44 »

steffi pisze: ↑07 kwie 2020, 11:35 Innowacyjny biznes to na pewno dobrze wyposażona firma. Myślę, że warto tu postawić, zainwestować w porządne urządzenia. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od https://www.import-maszyn.eu Znajdziecie tu liczarki, niszczarki, różne urządzenia biurowe w dobrych cenach
widzę ze twoja firma bazuje na imporcie roznych artykułów. Jak coś to mogę polecić rzetelną firmę spedycyjną która ogarnia import towarów z chin do polski bez zastrzeżeń, gdyż mają wieloletnie doswiadczenie na rynku, znają chiński rynek od tzw podszewki
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Nnnama »

Jak w praktyce wygląda elektroniczny obieg dokumentów? Tutaj https://wiesci.waw.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ czytam na temat. U mnie w firmie jeszcze papierologia i planuję to zmienić, by było wydajniej. A jak to wygląda u Was? Jakie sposoby usprawnienia działania firmy stosujecie?
Awatar użytkownika
bell909
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:54

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: bell909 »

No mnie akurat zainteresował body leasing, o którym przeczytałam sobie na stronie https://finansowymistrz.pl/jak-body-lea ... ktywnosci/ i mam nadzieję, że warto będzie porozmawiać o takim temacie, z tego względu, że to nowoczesność w firmie.
Awatar użytkownika
hopee5656
Posty: 130
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:20

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: hopee5656 »

Mam dość zajmowania się kadrami i płacami, ponieważ zajmuje to bardzo dużo czasu, a ja niestety go nie mam. Biuro rachunkowe również się nie spisało, więc mam w planach zainteresować się usługami, o których przeczytałem na stronie http://www.najlepszemedia.pl/jak-wyglad ... urcing-hr/ Tam można znaleźć szczegółowe informacje.
Awatar użytkownika
elza
Posty: 212
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: elza »

Teraz bardzo dużo można znaleźć innowacji dla firm i warto z nich korzystać, bo one sporo rzeczy ułatwiają. Już sam fakt jak technologia się świetnie rozwinęła, że mimo tego że panuje koronawirus to można zaproponować różne formy zatrudnienia pracownika. Bo w końcu mamy takie programy jak WhatsApp, Facebook Messenger, Google Hangouts, Viber Messenger oraz Microsoft Teams.
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 124
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: hacker88 »

Obecnie specjalistyczne firmy takie jak Eversub zajmują się doradzaniem oraz pomagają w realizacji inwestycji, które mają przed sobą bardzo pewną przyszłość. Przykładem jest górnictwo morskie, które bardzo mocno się rozwija w ostatnim czasie, powodem jest postęp technologiczny i pomoc własnie takich firm. Dodatkowo powierzchnia wód skrywa wiele niewykorzystanych jeszcze źródeł surowców.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 236
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: elmo »

Najważniejsza i kluczowa kwestia to taka, jaki to jest biznes. Jeśli na przykład jest to zakład przemysłowy to namiar na https://rotorprasy.pl/ może jak najbardziej się przydać. Zajmują się projektowaniem i budową: pras hydraulicznych, maszyn na specjalne zamówienie. Oferują różne usługi produkcyjne. Z taką firmą warto podjąć współpracę.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: mczay »

Niezależnie od tego, jaką firmę się prowadzi, każdy przedsiębiorca poszukuje oszczędności. Wbrew pozorom, znalezienie ich nie musi być takie trudne - wystarczy skorzystać z outsourcingu. Niektóre z firm decydują się nawet na outsourcing działu HR. Tutaj: http://www.najlepszemedia.pl/jak-wyglad ... urcing-hr/ można przeczytać, jak wygląda outsourcing HR.
Awatar użytkownika
bdietrich
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2020, 14:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: bdietrich »

Obecnie wiele firm korzysta z datowników, to szczególny rodzaj pieczątek, które pozwalają na automatyczne umieszczanie daty bieżącej, przeszłej, bądź przyszłej na dokumentach, z którymi aktualnie się pracuje.

_______________________________________________
Informacje dla przedsiębiorców
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: kazna »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://evchargepartner.pl/
Awatar użytkownika
kumpel
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:40

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: kumpel »

Generalnie prowadząc swój biznes warto już od samego początku nadzorować firmami w nim. Wiadomo, że to kwestia nad którą niezaprzeczalnie należy zawsze mieć kontrolę. Teraz na rynku dostępnych jest sporo systemów, które wiele nam ułatwią. Na przykład ten https://eanaliza.pl/analiza-finansowa pozwoli w szybki i sprawny sposób sporządzić analizę finansową, która niejednokrotnie okazuje się konieczna.
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: mimka »

Na pewno warto sobie tutaj https://fordata.pl/ zerknąć. Jest tam bowiem dostępny FORDATA Virtual Data Room, który daje naprawdę wiele różnych możliwości. Warto sobie tam zerknąć i poczytać na ten temat. W dzisiejszych czasach zamiast fizycznie udostępniać dokumenty, to lepiej robić to online. W ten sposób jest szybciej i oczywiście bezpieczniej pod każdym względem.
Awatar użytkownika
ladnapogoda
Posty: 86
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:37

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: ladnapogoda »

Pewnymi innowacjami w biznesie jest również dotacja termomodernizacyjna, to idealne okazja do zmodernizowania firmy. To bardzo ważny zakres w przyszłości oznacza oszczędności na konkretnych mediach, dotacja jest prawdziwie bezpłatna, agencja która pomaga w jej uzyskaniu to solidny partner w rozwoju biznesu oraz modernizacji całych przedsiębiorstw.
Awatar użytkownika
kunde.arnaldo
Posty: 6
Rejestracja: 02 lip 2020, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: kunde.arnaldo »

Czy wszyscy posiadacie kasę fiskalną? https://grupaeurocash.pl/blog/kogo-obow ... h-zasadach Kasy fiskalne dostępne w Polsce oferują trzy rodzaje przechowywania danych: papierową, elektroniczną i online. Od 1 maja 2019 roku weszły w życie nowe przepisy, które systematycznie będą wycofywać z obiegu urządzenia dające elektroniczne oraz papierowe kopie na rzecz kas online.
Awatar użytkownika
borek88
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:04

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: borek88 »

Widzę, że wielu z Was jest zainteresowanych zaryzykowaniem i podjęcia wyzwania w postaci założenia sklepu internetowego, a jeżeli tak jest, to odsyłam Was moi drodzy do artykułu https://www.cstore.pl/blog/jak-zalozyc- ... ternetowy/ Jest to podstawowy artykuł w tym temacie, który wyjaśnia wszelkie zagadnienia i naprowadzi Was na to jak wygląda ten cały proces, a nawet i do niego zachęci ;)
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Dzony82 »

Dowiedziałem się również, iż w trakcie zakładania własnej działalności warto zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie dofinansowanie biznesu. Wystarczy poszukać dobrej dotacji. Tutaj macie stronę z której wyczytacie jak przeprowadzić własną analizę potrzeb https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... yt-unijny/
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: nabila »

Jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu, dobrze wiedzieć, kto musi mieć kasę fiskalną. Na http://infoportfel.pl/kto-musi-miec-kas ... -fiskalna/ są wymienieni przedsiębiorcy, którzy mają obowiązek korzystania z takiego urządzenia.
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: ewe211 »

Sprawdźcie sobie stronę https://www.bookero.pl/ na której znajdziecie system rezerwacyjny idealny dla każdej branży. Chcecie się zastanowić? To polecam serdecznie! Myślę, że jak najbardziej będzie to odpowiednia innowacja w Waszym biznesie, z którego dowolnie obie skorzystacie. Sprawdźcie, co i jak, aby poznać wszystkie szczegóły.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 507
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: malyswiat5 »

Twój biznes potrzebuje wsparcia w finansach? A może planujesz większy kredyt firmowy i nie masz pojęcia jak się za to zabrać? To na pewno bardzo ważna decyzja więc warto posłuchać w tym wypadku ekspertów takich jak https://ekspertfinansowy.net/ :) dzięki nim Twoje działania biznesowe oraz funkcjonowanie w tym obszarze będzie pewne, konkretne i wykonane w stu procentach dobrze.
Awatar użytkownika
Lelek
Posty: 200
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Lelek »

Nowoczesna firma to innowacyjna firma, otwarta na nowe rozwiazania. Najwięcej to może wam tu zaoferować sektor IT jeżeli chodzi o świetne wsparcie firmy, ja jestem otwarta na każdą automatyzacje. Znalazłam nawet firmę https://www.7l.pl Wdrażają oni przeróżne systemy, programy IT dla biznesu. Można tu liczyć na kompleksową obsługę IT firmy
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Dzony82 »

Jeśli świeżo otworzyliście innowacyjny biznes, albo dopiero się przymierzacie do jego otwarcia, to na pewno warto byście zajrzeli na https://fordata.pl/5-porad-dla-startupu ... go-zaczac/, gdzie będziecie mogli poznać 5 porad dla startupu od fordaty. Dzięki temu będziecie mogli uniknąć typowych, początkowych błędów, które najczęściej popełniają młodzi biznesmeni.
Awatar użytkownika
mem002
Posty: 89
Rejestracja: 27 gru 2019, 11:43

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: mem002 »

Innowacje w biznesie mogą przynieść naprawdę wiele korzyści. Warto skusić się na ofertę dostępną na stronie: https://pracowniaterminalowa.pl/pracownia-komputerowa . Dzięki niej zapewnisz większe bezpieczeństwo danych, znacznie ułatwisz zarządzanie firmą i sporo na tym zaoszczędzisz.
Awatar użytkownika
Tanika
Posty: 94
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:37

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Tanika »

Słuchajcie, warto zajrzeć do firmy, która profesjonalnie nam podpowie, doradzi, a nawet pomoże uzyskać dofinansowanie z Unii. Ze swojej strony mogę polecić FCENTER http://fcenter.pl mi pomogli, kiedy startowałam z działalnością :)
Awatar użytkownika
tomi2
Posty: 85
Rejestracja: 18 wrz 2019, 14:43

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: tomi2 »

Przez pandemię to bardziej skupiałem się na utrzymaniu firmy niż na innowacjach. Na to przyjdzie jeszcze czas. Ulga, że dzięki https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ przyznali mi biznes kredyt ze wsparciem państwa. Mam nadzieję, że najgorsze już za mną.
Awatar użytkownika
ladnapogoda
Posty: 86
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:37

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: ladnapogoda »

Innowacje w biznesie dotyczą również finansów, dobre warunki i produkty finansowe dopasowane do potrzeb oferuje firma https://www.boldinvest.pl/ . Istnieją na rynku wiele lat i zawsze wyróżniali się ciekawą ofertą, wiele firm dzięki takiemu innowacyjnemu i elastycznemu podejściu realizuje bardzo duże inwestycje i usprawnia swój biznes.
Awatar użytkownika
gretchen.schuppe
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: gretchen.schuppe »

Na pewno warto zainwestować w outsourcing. Wiele nam to da i pomoże.
Awatar użytkownika
marelnawro
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 7:06

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: marelnawro »

Ostatnio udało nam się zaimplementować taki panel https://usterka.pl/ Idealne dla szybkiego zamawiania fachowców z różnych miast :P :P
Ciastuś

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Ciastuś »

Jesli np prowadzicie biznes o profilu budowlanym to warto przemyśleć takie rozwiązanie jak leasing maszyn i urządzeń Koszty leasingu w całości stanowią koszty uzyskania przychodu, wpływają więc bezpośrednio na obniżenie zobowiązań podatkowych korzystającego, czyli leasingobiorcy. Co więcej taki leasing nie obniza naszej zdolności kredytowej - także na Waszym miejscu skontaktowałabym się z taką firmą jak Leason . Oni od lat siedza w tej branzy i mogą Wam zaproponować korzystny leasing.
Prezeoł99

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Prezeoł99 »

Innowacją w biznesie może być uruchomienie hurtownie internetowej, ale żeby tego dokonać, to koniecznie potrzebujesz odpowiedniej do tego platformy, a taką możesz nabyć na tej stronie https://www.cstore.pl/sprzedaz-hurtowa-b2b/ jest to oprogramowanie CStore, które dla biznesów B2B jest najlepszym polskim rozwiązaniem.
frąklin

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: frąklin »

W naszym biznesie z pewnością innowacyjne okazało się wdrożenie maszyn . Jednakże, wcześniej musiały one zostać wybudowane i zaprojektowane przez fachowców. Zadecydowaliśmy o współpracy z https://www.unterschuetz.pl/uslugi/ , dla których realizacja tego zadania była dziecinnie prosta.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 152
Rejestracja: 27 paź 2019, 21:01

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: sofia11 »

Od siebie mogę polecić to oprogramowanie https://www.ccontrols.net/pl/produkty/o ... olidworks/ do projektowania 3D. Pozwala ono na tworzenie lepszych produktów niższym kosztem i w krótszym czasie. Sama mam zamiar zamówić to oprogramowanie do naszej firmy.
filemoń

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: filemoń »

Moim zdaniem obecnie konieczne jest wprowadzanie innowacji w przedsiębiorstwach. Trzeba iść z duchem czasu, nie ma co zostawać w tyle. Właściwie to nie można sobie na to pozwolić bo konkurencja z branży tylko na to czeka. Myśleliście na przykład o bocie głosowym? Taki Voicebot jest w stanie perfekcyjnie zastąpić człowieka jako konsultant telefoniczny. Warto poczytać sobie w tym temacie. Taka wiedza może okazać się naprawdę przydatna.
łabądek

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: łabądek »

Innowacją będzie również wdrożenie odpowiednich urządzeń fiskalnych. Te, mają na celu usprawnienie funkcjonowania dolnego przedsiębiorstwa. Obecnie wykorzystuje się się już chyba w każdej branży. Chociażby na stronie https://www.pckf.pl/ można znaleźć ich naprawdę sporo. Eksperci tam pracujący z całą pewnością pomogą w doborze odpowiednich urządzeń.
bańka

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: bańka »

Moim zdaniem warto inwestować w wszelakiego rodzaju innowacje. Takie rozwiązania naprawdę wiele usprawniają w funkcjonowaniu firmy. W wieli branżach kontakt z klientem jest głównie telefoniczny, dlatego uważam że Rozmowa z botem może okazać się naprawdę pomocna. To bot głosowy, może być również nazywany wirtualną asystentką która odbierania połączenia telefoniczne, żeby zrealizować konkretne procesy w konkretnych branżach. Warto sobie poczytać informacje w tym temacie bo mogą one okazać się bardzo przydatne.
hiczungł

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: hiczungł »

Jeśli chodzi o nas to jednym z innowacyjnych rozwiązań okazało się wykorzystanie urządzeń fiskalnych z oferty http://www.ertim.pl/ . Pomogły nam one w unowocześnieniu transakcji!
Awatar użytkownika
ladnapogoda
Posty: 86
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:37

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: ladnapogoda »

Również w biznesie budowlanym potrzebne są innowacje, firma Osa https://osapolska.pl/ to znany producent sprzętu budowlanego. Ich młoty wyburzeniowe mają innowacyjną budowę, dzięki pełnej szczelności która zapobiega dostawaniu się odłamków do środka, służą dłużej i są zdecydowanie bardziej niezawdone.
ileś

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: ileś »

Na pewno należy postawić na robotyzację i automatyzację. Dzięki temu nie tylko procesy produkcyjne będą szły znacznie szybciej, ale też wykonane prace będą bardziej precyzyjne. Poza tym można w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo. Zerknijcie sobie np. tutaj https://corobotics.pl/robotyzacja-i-aut ... ak-zaczac/ . Jest tam bowiem naprawdę wiele ciekawych informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
hannas
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: hannas »

Czytaliście ostatnie informacje odnośnie wymian kas fiskalnych na kasy online? Od nowego roku będzie trzeba to zrobić, więc ja od razu kupiłam kasę do swojej firmy w sklepie https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/online bo akurat są spore promocje. Kasy są intuicyjne i proste w obsłudze. Ta firma na dodatek organizuje szkolenia z obsługi ich sprzętu, więc jak ktoś ma kilku pracowników może ich od razu wysłać na darmowe szkolenie.
majuś

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: majuś »

To teraz tylko tylko znaleźć odpowiedni lokal, w którym mogłabyś zrobić siedzibę firmy. Na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/lokale jest duży wybór lokali do wynajęcia i kupna. Na pewno któryś w Twojej okolicy nada się na to, aby otworzyć biznes, o którym marzysz.
Katarzyna Kopczyńska

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Katarzyna Kopczyńska »

W biznesie często pojawia się dużo nowości, o których nie wiemy czy też nie mamy wystarczająco dużo wiedzy aby je wdrożyć w swojej firmie. Przydatne informacje o tym jak inwestować, czy też jak oszczędzać można znaleźć na stronie https://generali-investments.pl/content ... -4-krokach , ja dowiedziałam się z tej strony nowych rzeczy o PPK
Ziiććka1

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Ziiććka1 »

Cześć :) powiem wam że ostatnio zaciekawił mnie temat jak zostać przedsiębiorcą i o tym jak bardzo ważna jest staranność w tym zawodzie https://biurowektor.pl/nalezyta-starann ... siebiorcy/ Może kogoś z was też interesuje ten temat, ja mam trochę do przemyślenia na ten temat po przeczytaniu artykułu :)
Weriś88

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Weriś88 »

Szukam firmy, która oferuje szeroki asortyment urządzeń do analizy ilościowej i jakościowej gazów oraz mieszanin gazowych spektrometria. Jak na razie znalazłam firmę Uni-Export Instrument Polska. Oferta dostępna na stronie https://www.uni-export.com.pl/spektrome ... iza-gazow/

y wolf
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 507
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: malyswiat5 »

Pragniesz aby Twoja firma się rozwijała i osiągała coraz większe sukcesy? Na pewno warto wziąć pod uwagę kwestie praktyczne i zwrócić uwagę na to jak wygląda organizacja przedsiębiorstwa. Ważne jest także zadbanie o kwestie wiedzy, dlatego też polecam skorzystać z pomocy https://entra-group.eu/oferta/efektywna ... ebiorstwa/ którzy mają ogromne doświadczenie w tym temacie i bez wątpienia pomogą.
Łania29

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Łania29 »

Innowacje w biznesie ? - pewnie ,że tak.Uważam ,że wszelkie zdobycze technologiczne i innowacje trzeba stosować w biznesie.Oczywiście wszystko zależy tez od branży w jakiej działacie.Moja znajoma jest lekarzem i od wielu lat prowadzi prywatny gabinet lekarski Musi być dobrym lekarzem bo pacjentów ma całkiem sporo. Ostatnio pochwaliła się ,że wprowadziła w gabinecie nowy system do obsługi pacjentów - to taka elektroniczna dokumentacja medyczna pacjenta. Dla lekarza fajna sprawa , natomiast pacjenci są umawiani i informowani poprzez wysłany sms.
koliń

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: koliń »

izzy231 pisze: ↑03 kwie 2020, 0:42 Biznes to duża odpowiedzialność. Warto zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo i spełniać warunki, które dyktuje polskie prawo w tej kwestii. Przydać się może przy tym np. audyt PPOŻ. Zobaczcie sobie np. https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ , oni świadczą takie usługi.
To prawda audyt się przydaje, u nas po takim audycie, przeprowadzonym przez firmę Killfire https://killfire.pl/onas.html z Warszawy, okazało się, że nasze instalacje przeciwpożarowe potrzebują gruntownej modernizacji, którą oni także się zajęli. Do realizacji podeszli kompleksowo, wszystko wykonali w terminie i w dobrej cenie. Zdecydowanie możemy uch polecić, spisali się świetnie, to dobrzy fachowcy.
tomuś

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: tomuś »

W odpowiedni na któryś z postów na górze, ja kiedyś potrzebowałem takiej ekspertyzy do ubezpieczalni to skorzystałem z usług firmy https://domex-serwis.pl/ zrobili protokół - byłem zadowolony, jak jest teraz to nie wiem ale może warto zadzwonić i się dopytać - może dalej się tym zajmują

gwc powietrzny
Źrebak21

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Źrebak21 »

Alicja88 pisze: ↑26 sie 2019, 19:41 Cześć,

Co fajnego robiliście ostatnio w swoich firmach? Szukam czegoś nowego co mogłabym wprowadzić również u siebie :)
Kiedyś czytałam coś o erp, macie to u siebie?
Jeżeli masz np. sklep to zobacz sobie bramki antykradzieżowe. Bardzo fajnie się sprawdzają i można dzięki temu zabezpieczyć biznes. Świetnie się sprawdza np. https://www.optiguard.pl/bramki-antykradziezowe/. Tam są bramki tego typu.
waćkowski

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: waćkowski »

Ja to dopiero będę miał przeżycia. Pomoc w założeniu firmy w Niemczech mi jest potrzebna. Chodzi o placówkę budowlaną, która tam będzie rozliczana i tam będę zatrudniać pracowników. Po prostu przeprowadzam się i musze wiedzieć, jak to tam wszystko działa. Czy macie dla mnie jakieś informacje w tym względzie?
Heniuś24

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Heniuś24 »

Wydaje mi się, że otworzenie biznesu nie jest takie proste jak wydaje się większości osób. Na stronie https://piotrweppe.pl/jak-zalozyc-konto ... facebooku/ znajdziecie kilka wskazówek dotyczących zakładania konta firmowego na facebooku. Takie informacje na pewno przydadzą się wam w przyszłości.
Paweł

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Paweł »

Otworzenie biznesu to jedno, ale kolejną ciężką sprawą jest pomysł na niego. Najlepiej postawić na innowacyjne i nieustannie rozwijające się branże, takie jak branża farmaceutyczna czy biotechnologia. Można produkować urządzenia, takie jak chromatografy gazowe czy cieczowe, które są w tych branżach wykorzystywane, a na rynku nie ma ich wiele.
robćoo

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: robćoo »

Wprowadzając innowacje w biznesie nie zapomnijmy o bezpieczeństwie. Za każdym razem sprawdzam nowości w sklepie ppoż i dbam o bezpieczeństwo pracowników, Przykładowo gaśnica proszkowa 25kg wystarczy na gaszenie pożaru przez kilka minut więc ma to duże znaczenie, zaopatrzyłem tez firmę w koc gaśniczy czy apteczki pierwszej pomocy.
Patryk Ł.

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Patryk Ł. »

Również zaopatrywałem się w tego typu rzeczy ostatnimi czasy. W KOF Regard BHP Rzeszów znajdziecie szeroki asortyment odzieży ochronnej z wysokiej jakości materiałów, wiele modeli obuwia ochronnego oraz inne akcesoria. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów produkty te mają długi okres użytkowania.
Lucuś19

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Lucuś19 »

Każdy kto prowadzi biznes zastanawia się nad otworzeniem sklepu online. Według mnie warto wiedzieć ile kosztuje założenie sklepu internetowego i czy jest to opłacalne. Takie informacje na pewno znajdziecie na różnych blogach, dlatego też warto chwile poszukać.
pamiś

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: pamiś »

Na pewno warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług rekrutacyjnych. Dzięki temu można bowiem zaoszczędzić sporo czasu i znaleźć pracownika, który będzie spełniał nasze potrzeby. Tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/rekrutacja warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta.
Martą23

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Martą23 »

W dobie postępu technologicznego oraz informatyzacji istotne jest aby cały czas być na bieżąco z wprowadzanymi innowacjami. Ciągły rozwój jest bardzo ważny jeśli chcemy być aktywni na rynku. E-learning stanowi innowację na miarę dzisiejszych czasów. Nauka online zyskała na znaczeniu. Sprawdź kursexcel.pl i zobacz co jest dobre dla Ciebie.
Krówka

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Krówka »

Powiem wam z własnego doświadczenia, że jeśli zależy wam na rozwoju firmy to polecam wam się zainteresować propozycjami, które znajdziecie na stronie https://goidea.pl/filemaker.php W tym miejscu, możecie stworzyć aplikację działającą dokładnie pod wasze wymagania firmowe. Usprawni działania magazynu poprzez organizacje zamówień, a także wiele wiele innych aspektów. Wszystko zależy od waszych potrzeb.
Młodzik

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Młodzik »

A może jakieś konto firmowe, kredyt firmowy lub lokata oszczędnościowa? Jeśli Twoja firma boryka się z problemami finansowymi, warto pomyśleć nad jakimś korzystnym rozwiązaniem, właśnie np. złożenie wniosku o kredyt firmowy. https://wujeksknerus.pl/ przedstawia fajne rankingi i porównywarki.

domofon radiowy
kamiś

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: kamiś »

Myślę, że warto sobie ba spokojnie przeczytać informacje, które znajdują się tutaj https://corobotics.pl/zastosowania/ . Dowiecie się tam jakie zastosowanie mają roboty w przemyśle. Zawsze należy stawiać na sprawdzone i praktyczne rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Trzeba zawsze kompleksowo podchodzić do tematu.
brołss

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: brołss »

od niedawna mam wykupioną prenumeratę Przeglądu Płacowo-Kadrowego bardzo to ułatwia rozliczanie pracowników, w każdym numerze jest solidna dawka wiedzy z tematu, zawiera także przykłady grafików pracy, list płac ________________________________________________
tełaa

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: tełaa »

są tu osoby zajmujące się tematyką kadrową, korzystacie z jakichś serwisów albo czasopism tematycznych?? Szukam czegoś co pozwoli mi szybko przyswoić potrzebną wiedzę, znalazłam portalkadrowy.pl widziałam że mają okres próbny i chyba skorzystam ___________________
fiśka

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: fiśka »

Moim zdaniem w obecnych czasach innowacje w firmach z różnych branż jest wręcz koniecznością. Na szczęscie rozwiązań, które można wdrożyć nie brakuje. Warto zastanowić się nad wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które jak można zauważyć już jakiś czas temu na dobre rozgościły się w naszym życiu. Mnie zależało na usprawnieniu pracy w shadow kitchen . Zaczęłam przeglądać strony o tej tematyce i znalazłam wiadomości na temat vicebota. Mnie taka wiedza bardzo się przydała. Warto sobie na ten temat poczytać.
gaśnica

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: gaśnica »

A czy wiecie na czym polega działanie tv biznes ? Uważam że to doskonałe rozwiązanie dla firm i jednostek publicznych. Szeroka i atrakcyjna oferta programowa sprawdzi się zarówno w miejscu publicznym, czasowego pobytu, czy siedzibie firmy. Na plus między innymi możliwość bezprzewodowego połączenia dekodera, przez sieć Wi-Fi oraz personalizacji jego menu.
hiczungł

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: hiczungł »

Taką innowacją okazało się wdrożenie kasy fiskalnej. Nie byłoby to możliwe i takie oczywiste bez wykorzystania oferty https://telbit.com.pl/kasy-fiskalne/sprzedaz/ . Zaproponowana kasa znacznie ułatwiła kontakt i relację z klientem, co w tym wypadku potraktowaliśmy jako priorytet! Polecam skupić się na tej ofercie.
Łozek

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Łozek »

Szukając bezpiecznego miejsca do inwestycji zgromadzonych oszczędności to warto zajrzeć do Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie masz dostęp do różnych produktów inwestycyjnych złota, srebra, czy też diamentów w różnej formie. My na razie kupujemy monety bulionowe, ale też jeśli chodzi o złoto też mniejsze 1 gramowe sztabki :)
Szymon_0Ó0

Re: Innowacje w biznesie

Post autor: Szymon_0Ó0 »

Jestem właścicielem ogromnej firmy, która w szybkim tempie się rozwija, więc szukam informacji, jak mogę jeszcze wesprzeć mój biznes. Szukając w Internecie, dowiedziałem się również, iż w trakcie zakładania bądź w trakcie rozwoju własnej działalności warto zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie dofinansowanie biznesu. Wystarczy poszukać dobrej dotacji. Ja na pewno jako przedsiębiorca będę się starał skorzystać z tego programu wsparcie: https://edoradca.pl/znamy-nastepce-prog ... zwoj-poir/ .
ODPOWIEDZ