Jakiś sprawdzony kurier?

Tworzenie stron internetowych, media społecznościowe, reklama. Spragniony wiedzy? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Jakiś sprawdzony kurier?

Post autor: hunebe »

Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 148
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

Re: Jakiś sprawdzony kurier?

Post autor: doboro »

Brat posiada sklep internetowy i sporo paczek wysyła. Z tego co mówił to tani kurier FedeX jest dostępny tutaj https://www.brokerkurier.pl/kurier-fedex - to strona brokera. Właśnie za jego pośrednictwem najlepiej nadawać, ponieważ ceny z reguły są dużo niższe aniżeli chciałabyś nadać np. w punkcie
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Jakiś sprawdzony kurier?

Post autor: elmo »

Sprawdźcie sobie cennik Sendit. Generalnie na ich stronie znajdziecie wszystkie informacje potrzebne. Też zobaczycie jacy kurierzy są tam do wyboru, bo to jest broker kurierski. Dla mnie są bez uwag, tylko z ich usług korzystam. Nawet jak od czasu do czasu wysyłam paczkę do brata który jest za granicą.
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Jakiś sprawdzony kurier?

Post autor: promise »

Z mojej strony polecałabym ci skorzystać z katalogu firm kurierskich https://www.jakimkurierem.pl/project/kurier-dpd/ , tak aby wiedzieć kogo w ogóle masz do wyboru i jakie są ceny. Tę stronkę dostałam od koleżanki, która sklep internetowy prowadzi. Mówiła że bardzo wiele rzeczy się z tego przewodnika nauczyła
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: Jakiś sprawdzony kurier?

Post autor: goma »

Dla mnie najlepszym źródłem wiarygodności jest zdanie osób, które mogą ją potwierdzić. Dlatego wezmę pod uwagę dobrą opinię o firmie https://www.globbox.net/przesylki_miedzynarodowe_niemcy . Szukam obecnie transportu dla moich produktów i zupełnie nie wiedziałam, na jakie usługi się zdecydować. Teraz już wiem i jestem przekonana, że ta firma jest faktycznie rzetelna i profesjonalna. Najważniejsze, że ma wieloletnie doświadczenie, co też już sprawdziłam.
ODPOWIEDZ