Chodzicie do kosmetyczki?

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Awatar użytkownika
Fera-76
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2023, 5:21

Chodzicie do kosmetyczki?

Post autor: Fera-76 »

Jak często zdarza się Wam chodzić do kosmetyczki a może lekarza medycyny estetycznej na jakieś zabiegi upiększające? Ja chodzę dosłownie raz na jakiś czas, najczęściej wiadomo, na paznokcie - manicure i pedicure, ale staram się dbać też o stopy w domu, kupiłam sobie ostatnio świetne kosmetyki, między innymi super sprawdza się maseczka do stóp. Jeśli chodzi o zabiegi na twarz, góra dwa razy w roku.
Irtyh

Re: Chodzicie do kosmetyczki?

Post autor: Irtyh »

No też zdarza mi się chodzić do kosmetyczki, wiadomo. Najczęściej też na paznokcie albo na oczy, regularnie robię sobie hennę. Nie korzystałam jeszcze z zabiegów medycyny estetycznej, ale nie ukrywam, że nad kilkoma się zastanawiam. Wydaje mi się, że warto przemyśleć depilację laserową https://neonia.com.pl/laseroterapia/dep ... owa-krakow
Tosiaa5

Re: Chodzicie do kosmetyczki?

Post autor: Tosiaa5 »

W gabinecie kosmetycznym można znaleźć masę fajnych zabiegów na twarz, które nie wymagają żadnych operacji ani długiego okresu rekonwalescencji. To szybkie i skuteczne metody poprawy wyglądu skóry. W domu jeżeli chcę szybkiego liftingu przed wyjściem z domu to stosuję plastry (działa to tak https://chitozannaturalny.pl/jak-dziala ... iel/b_trcj), ale wolę bardziej trwałe efekty. No to zaczynajmy od mikrodermabrazji. To taki zabieg, gdzie używają malutkich kryształków lub diamentowych końcówek, żeby obłuszczyć martwy naskórek. Działa to jak rodzaj super peelingu, który pomaga wygładzić skórę, zmniejszyć pory i poprawić ogólną teksturę. To jest bezbolesne i wręcz odprężające. Potem mamy chemiczne peelingi. To takie zabiegi, które wykorzystują specjalne substancje chemiczne, żeby oczyścić i odnowić skórę. To świetna opcja na pozbycie się zmarszczek, blizn, przebarwień i problemów z trądzikiem. Zabiegi laserowe to już trochę bardziej zaawansowana sprawa. Lasery do usuwania plam pigmentacyjnych mogą zrobić cuda w kwestii odmładzania skóry. Mikroigłowanie to zabieg, gdzie używają mikroskopijnych igiełek, żeby stymulować skórę do regeneracji i produkcji kolagenu. Dzięki temu możemy pozbyć się zmarszczek, blizn i poprawić elastyczność. Mezoterapia to taki zabieg, gdzie wprowadzają składniki odżywcze głęboko w skórę za pomocą mikroiniekcji. To pomaga skórze odżywić się i poprawić jej jakość. Elektroporacja wykorzystuje prąd elektryczny, żeby dostarczyć składniki aktywne w głąb skóry. To może pomóc we wchłanianiu substancji odżywczych.
ODPOWIEDZ