Kosmetyki do włosów

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Awatar użytkownika
Matylda1998
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2022, 10:11

Kosmetyki do włosów

Post autor: Matylda1998 »

Wiecie co, od jakiegoś czasu naprawdę dość mocno wypadają mi włosy i szukam jakiegoś sprawdzonego sposoby, jak zahamować ten proces, żeby po prostu nie zostać łysą, bo to naprawdę nie jest wesołe. Uprzedzając pytania, tak, zrobiłam badania krwi, wszystko ok, a włosy lecą. Jaki szampon do włosów wypadających możecie mi polecić? A może jakieś wcierki?
arni88

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: arni88 »

W sumie tutaj https://beardman.pl/kategoria/pielegnacja-brody możecie też znaleźć różnorodne produkty kosmetyczne do włosów, brody, jak i całego ciała. Oczywiście sklep jest skierowany głównie do mężczyzn- są tam produkty takie, które prawdziwy facet potrzebuje.
Ula Kula

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: Ula Kula »

Fajne są te produkty, ale osobiście wolę kilka mniej znanych marek. Lubie wspierać lokalne firmy, bo zawsze znajdzie się coś ciekawego i nietypowego. Takie produkty rzeczywiście są droższe, ale za to ich jakość jest na wysokim poziomie. Uwielbiam domowe zabiegi na włosy, np. miodowanie lub kremowanie (tutaj więcej o tym https://czystekosmetyki.pl/kremowanie-w ... rze/b_afcq) dlatego muszę mieć tylko najlepsze składniki. U mnie w pielęgnacji włosów królują oleje. Najczęściej używam oleju z pestek winogron, ze słodkich migdałów, z pestek malin, arganowego, masła shea i kilku innych. Fajnie działają i ładnie wygładzają. Odkąd je stosuję, zauważyłam, że zdecydowanie mniej się łamią, łatwiej rozczesują i mają więcej refleksów. Uważam, że warto też stosować od czasu do czasu jakieś dobrej jakości odżywki i maski do włosów. Dzięki nim włosy są bardzo dobrze odżywione i nie są tak podatne na uszkodzenia. Szczególnie zimą stosuję maseczki po każdym myciu, bo jest wiele czynników, które pogarszają ich stan. Na moje włosy najgorzej działa mróz na zewnątrz i bardzo suche powietrze od grzejników. Wtedy na mojej głowie jest tragedia. Włosy się puszą, elektryzują, wyginają każdy w inną stronę i nie da się ich dobrze ułożyć. Z kolei zbyt częste olejowanie prowadzi do szybszego przetłuszczania się, dlatego tutaj chyba nie ma dobrego rozwiązania. Pozostaje mi jedynie przetrwać i czekać na wiosnę. Na szczęście ona już niedługo, więc nie będę musiała się męczyć. To chyba tyle w kwestii mojej rutyny pielęgnacyjnej. O innych produktach nie widzę sensu się rozpisywać, bo podałam to, co najlepsze.
Oliwia95

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: Oliwia95 »

Ostatnio zaczęłam stosować wodę ryżową na włosy i muszę przyznać, że jestem oczarowana jej działaniem! Woda ryżowa to starożytny sekret pięknych włosów, wykorzystywany przez kobiety w Azji od wieków. To naturalny eliksir, który można łatwo przygotować w domu i który ma wiele korzyści dla kondycji włosów. Fajnie opisano to na tej stronie: https://manicureexpress.pl/woda-po-ryzu ... ala/b_jbnj. Właściwości wody ryżowej są naprawdę zadziwiające. Przede wszystkim jest bogata w witaminy, minerały i aminokwasy, które odżywiają włosy od nasady aż po same końce. Dzięki temu regularne stosowanie wody ryżowej może przyczynić się do poprawy kondycji włosów, ich wzrostu i ogólnego wyglądu. Co jeszcze sprawia, że woda ryżowa jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim zawiera inozytol, substancję, która chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i termicznymi, takimi jak używanie prostownicy czy suszarki do włosów. Dodatkowo woda ryżowa ma właściwości łagodzące i przeciwzapalne, co jest szczególnie korzystne dla osób z wrażliwym lub podrażnionym owłosieniem. Efekty stosowania wody ryżowej są naprawdę widoczne. Moje włosy stały się mocniejsze, bardziej lśniące i gładkie w dotyku. Zauważyłam również, że jest mniej łamliwe i mniej podatne na rozdwajanie się końcówek. Co więcej, woda ryżowa może również wpływać na przyspieszenie wzrostu włosów, co jest dodatkowym atutem dla osób pragnących długich, zdrowych włosów. Jak przygotować wodę ryżową? To naprawdę proste. Wystarczy opłukać ½ szklanki ryżu (preferowana jest biały ryż) i następnie namoczyć go w 2-3 szklankach wody na około 30 minut. Następnie odcedzić wodę i przechowywać ją w lodówce. Można używać wodę ryżową zarówno jako płukankę po myciu włosów, jak i jako spray do codziennego stosowania.
Renia95

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: Renia95 »

Moim zdaniem liczy się nie tylko to, ile kosmetyków stosujesz, ale raczej ich jakość. Sama mam od lat wypracowaną pielęgnacyjną rutynę i opiera się ona na różnych produktach, ale łączy je właśnie jakość. Poza tym zawsze kupuję je tylko i wyłącznie w drogeriach online (o tym jak duże ma to znaczenie, przeczytasz tutaj https://polskieblogikosmetyczne.pl/gdzi ... rie/b_crzj). Kosmetyki do włosów są ważnym elementem codziennej pielęgnacji, które mają na celu utrzymanie zdrowych, pięknych i zadbanych włosów. Istnieje wiele różnych rodzajów produktów, które warto stosować w ramach rutyny pielęgnacyjnej. Szampony i odżywki służą do oczyszczania włosów, usuwania zanieczyszczeń i nadmiaru sebum, a także do nawilżania, wygładzania i wzmacniania włosów. Ważne jest wybieranie produktów odpowiednich do swojego rodzaju włosów (suche, normalne, tłuste, farbowane itp.) i problemów, z którymi się borykasz. Maseczki i olejki do włosów są intensywnymi produktami pielęgnacyjnymi, które głęboko odżywiają i regenerują włosy, przywracając im zdrowy wygląd i blask. Serum i olejki silikonowe wygładzają włosy, redukują puszenie się i nadają im połysk. Produkty do stylizacji, takie jak pianki, lakiery, żele i woski, pozwalają na kreowanie różnych fryzur i nadawanie włosom pożądanych efektów. Warto również pamiętać o ochronie włosów przed wysoką temperaturą podczas stylizacji przy użyciu prostownicy, lokówki czy suszarki. Produkty termoochronne tworzą ochronną barierę, chroniąc włosy przed uszkodzeniami cieplnymi. Dobór odpowiednich kosmetyków do włosów powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Regularna pielęgnacja, stosowanie odpowiednich produktów i dbanie o zdrowy styl życia są kluczowe dla utrzymania pięknych i zdrowych włosów.

venta airwasher motor
poli9202

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: poli9202 »

A co powiecie na takie kosmetyki, jak Herbapol Polana? Zainteresowała mnie przede wszystkich niska cena, a do tego oczywiście naturalny skład, który na pewno będzie odpowiedni dla moich włosów i skóry głowy. Ich kosmetyki można kupić online.
Ala12

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: Ala12 »

Piękne włosy to wynik prawidłowej pielęgnacji i oczywiście genów. W doborze kosmetyków powinniśmy opierać się na porowatości włosów i równowadze PEH. Pielęgnacja bez zdrowego odżywiania będzie mniej skuteczna. Sprawę zdecydowanie ułatwia stosowanie profesjonalnych preparatów, które możemy zakupić w sklepie https://hair-shop.pl/ .
olkaa

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: olkaa »

Chciałabym podzielić się moim niedawnym odkryciem – znalazłam interesujący produkt na stronie https://www.babyliss.com/pl-pl/big-hair ... S962E.html . Wydaje się być solidnie wykonany, a co najważniejsze, znacznie ułatwia proces układania fryzury. Może warto rozważyć ten zakup, zwłaszcza jeśli zależy Wam na efektywnym narzędziu do stylizacji włosów.
Janinka7

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: Janinka7 »

Skóra głowy potrzebuje dobrze dobranej pielęgnacji, aby nie sprawiać żadnych większych problemów. Dlatego dobrze dobrany szampon z ekologicznym składem będzie strzałem w 10 dla wszystkich osób potrzebujących solidnego nawilżenia i ukojenia. Na rynku znajdziemy wiele firm które oferują kosmetyki o naturalnym składzie, tutaj oferta jednej z nich https://balneokosmetyki.pl/

tp orange połączenie
ODPOWIEDZ