Najlepsze metody na blizny

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Awatar użytkownika
izzy231
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:41

Najlepsze metody na blizny

Post autor: izzy231 »

Siemanko, korzystacie z jakiś preparatów na blizny? Ostatnio słyszałam, że super działanie ma preparat https://www.contractubex.pl . Jest łatwy w aplikacji bo ma formę żelu lub plastrów. Korzystaliście może?
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Najlepsze metody na blizny

Post autor: devlin »

dla mnie niezawodnym żelem na blizny jest VERADERM. Można go kupić w aptece bez recepty, jest w dobrej cenie a przy tym bardzo wydajny. Ja smarowałam nim świeżą bliznę po cc i dziś jest już niemal niewidoczna. Najlepszy na rynku!
Awatar użytkownika
oven
Posty: 87
Rejestracja: 28 lis 2019, 22:16

Re: Najlepsze metody na blizny

Post autor: oven »

moim zdaniem jesli ma byc skuteczne, to tylko zabieg laserowy. jest w pelni bezpieczny a efekty sa naprawde zadowalajace. Sam mialem usuwana blizne w Dermed w Katowicach i dopiero wtedy zauwazylem rezultat taki, o jakim marzylem a zadne mazidla z aptek nic nie dawaly
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: Najlepsze metody na blizny

Post autor: kacc »

Im wcześniej zacznie się działać tym lepiej. Nie czekamy z kremami maściami aż będzie nic nie czerwona blizna. Wiem, że niektórzy taki błąd popełniają. Tu im wcześniej tym lepiej. Z kremów z apteki ja bym kupiła na początek Octenicare. Pozwoli ranie się ładnie zagoić i będzie pozytywnie działać na tworzącą się bliznę. Zabezpieczy ten bardzo delikatny naskórek. Stosowałam i naprawdę działa bardzo dobrze. Takie mniejsze rany praktycznie są po kuracji niewidoczne.
Awatar użytkownika
littel.kennedi
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2020, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze metody na blizny

Post autor: littel.kennedi »

Słyszałam o zabiegach. Kremy nie pomagają.
Awatar użytkownika
Izak
Posty: 90
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:44

Re: Najlepsze metody na blizny

Post autor: Izak »

Chyba najlepiej usunąć laserowo, to najskuteczniejszy sposób.
Awatar użytkownika
Tanika
Posty: 94
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:37

Re: Najlepsze metody na blizny

Post autor: Tanika »

Najlepiej sprawdzi się oczywiście laser, ale ważne jest to, żeby trafić do dobrego specjalisty. Jeśli któraś z Was jest z Krakowa i szuka najlepszego specjalisty, polecam Wam dr Kopycińską https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/usuwanie-blizn bo to naprawdę jest świetny lekarz. Specjalistka w swojej dziedzinie :)
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 67
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:41

Re: Najlepsze metody na blizny

Post autor: foxi »

Izak pisze: ↑03 sie 2020, 21:22 Chyba najlepiej usunąć laserowo, to najskuteczniejszy sposób.
Myślę ,że taki sposób to już chyba ostateczność. Lepiej na początku spróbować mniej inwazyjnych metod . Powiem tak , jeśli będziecie wiedzieć jak to robić i mieć czym to efekt będzie murowany - blizny ustąpią.Po zagojeniu rany w celu dalszej pielęgnacji skóry w postaci blizny warto użyć krem o właściwościach regenerujący naskórek i działającym łagodząco i przeciwzapalnie i nawilżająco oraz dodatkowo z właściwościami antybakteryjnymi. Takim rozwiązaniem jest krem octenicare.
ODPOWIEDZ