Nie wiem jakie mam włosy

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Lenka Ż

Nie wiem jakie mam włosy

Post autor: Lenka Ż »

Mam naprawdę skomplikowaną sytuację na głowie, nie wiem czy mam włosy suche czy nie, z objętością też mam problem dlatego nie bardzo mogę dobierać odpowiednie kosmetyki. Jak sobie poradzić?
aśkan

Re: Nie wiem jakie mam włosy

Post autor: aśkan »

Bardzo ważne jest to żeby znać swoje włosy. Wtedy zdecydowanie łatwiej dobrać preparaty kosmetyczne i wiadomo będzie jak należy je pielęgnować. To wszystko ma duże znaczenie żeby mieć ładne i zdrowe włosy. Ja swoje zapuszczam, znudziły mi się krótkie fryzury.
gaża32

Re: Nie wiem jakie mam włosy

Post autor: gaża32 »

Czasem to naprawdę trudno samej stwierdzić jakie ma się włosy. Inne mogą być u nasady, inne że tak powiem na końcach. A to ważne żeby dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji. Na szczęście ze swoimi sobie radzę, nawet udało mi się je zapuścić. Na upały to wygodnie jak można spiąć albo związać. Takich typowych akcesoriów do stylizacji włosów nie brakuje. Bardzo ładne gumki do włosów na https://bunnyblink.pl/pl/c/Akcesoria-do-Wlosow/16 ostatnio z córką oglądałam. Mamy zamiar sobie zamówić, różne są wzory do wyboru i niedrogie przy tym.
ość

Re: Nie wiem jakie mam włosy

Post autor: ość »

Konkretny rodzaj włosów zależy bezpośrednio od właściwości skóry głowy. Dotyczy to przede wszystkim włosów niefarbowanych - ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że wraz z pojawieniem się czynnika barwiącego natychmiast pojawia się wiele niuansów, o których lepiej mówić osobno. W każdym razie, aby wybrać odpowiednią dla siebie kurację, musisz dokładnie znać swój typ włosów. Bardzo ważne jest również dobranie odpowiedniej fryzury. Na przykład disconnected undercut https://menshaircuts.com/disconnected-undercut/ męska fryzura. To da ci możliwość zdobycia ciekawego stylu.
segment

Re: Nie wiem jakie mam włosy

Post autor: segment »

Struktura włosa jest taka sama dla każdego, ale struktura, kolor i właściwości są bardzo indywidualne. Styl życia i nawyki pielęgnacyjne mają wpływ, ale w zasadzie wszystko zależy od genetyki. Istnieją trzy główne rodzaje włosów - normalne, przetłuszczające się i suche oraz jeden dodatkowy - kombinowany. Widząc grube, zadbane włosy w reklamach kosmetyków, błędnie dochodzimy do wniosku, że tylko tak powinny wyglądać normalne włosy. Ale biorąc pod uwagę, że istnieją cienkie, puszyste, ciężkie i inne rodzaje włosów, normalne włosy to przede wszystkim zdrowy wygląd i prawidłowe funkcjonowanie gruczołów łojowych.
ODPOWIEDZ