Stylizacje paznokci

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Leśko

Stylizacje paznokci

Post autor: Leśko »

Jakie stylizacje paznokci teraz są najbardziej na czacie? Zastanawiam się, czy warto już zaszaleć i postawić na świąteczne paznokcie czy to jeszcze jest za wcześnie na takie szaleństwo?
Róża

Re: Stylizacje paznokci

Post autor: Róża »

Chcąc nieco pobawić się wzorami na paznokciach i ich stylizację polecam zajrzeć tutaj - https://www.cocolita.pl/zestawy-do-paznokci Znajdziecie tam bardzo fajne zestawy, które na pewno pomogą Wam urozmaicić codzienny manicure. A nie ma nic ładniejszego, niż jak kobieta posiada ładne i zadbane dłonie.
marzena_jurś

Re: Stylizacje paznokci

Post autor: marzena_jurś »

Przepiękne stylizacje paznokci robią panie z http://www.stylizacjapaznokci-larosa.pl/ - jestem zawsze zachwycona jak wyjdę od nich z manicure. Podpowiedzą zawsze jakieś ciekawe rozwiązanie - jakiś dodatek (brokat czy inny fajny efekt), albo zaproponują super modny kolor. Ogromnie polecam, bo to osoby, dla których ta praca to prawdziwa pasja!
kaśka zzz

Re: Stylizacje paznokci

Post autor: kaśka zzz »

Jednym z najlepszych sposobów na zaprzyjaźnienie się z kobietą, którą kochasz, jest wysłanie jej internetowego magazynu dla kobiet. To da ci wgląd w świat kobiety, jak myśli i co lubi. Wyślij jej jeden z tych numerów w Walentynki i pamiętaj, aby jej również dostać kopię!
https://www.manzano.pl/
https://www.natigo.pl/
https://najlepszewinternecie.pl/
ODPOWIEDZ