Ciężarówki używane - TRUCK1

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
TRUCK1

Ciężarówki używane - TRUCK1

Post autor: TRUCK1 »

Trucks1 to serwis ogłoszeń kupna i sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych. Znajdziesz tutaj pojazdy znanych marek, takich jak FORD, MERCEDES czy FIAT. truck1 oferuje różne kategorie pojazdów, jak na przykład ciężarówki, ciągniki siodłowe, przyczepy kempingowe oraz furgony i pick-upy. Jesteśmy na rynku od 20 lat i oferujemy Państwu bogate doświadczenie w tej branży.

Mamy 300 000 aktualnych ogłoszeń z kategorii:

- samochody ciężarowe w tym wywrotki
- ciągniki siodłowe marki VOLVO i DAF
- naczepy marek KAISER i KRONE
- przyczepy gastronomiczne BRIAN JAMES TRAILERS i BÖCKMANN
- kapervany HYMER i KNAUS
- maszyny budowlane: koparki i podnośniki
- maszyny rolnicze: kombajny i ciągniki
- samochody dostawcze furgony i pick-upy
- wózki widłowe oraz ładowarki teleskopowe
- śmieciarki, zamiatarki uliczne, autolawety, samochody asenizacyjne

Skorzystaj z oferty atrakcyjnego leasingu! Zapraszamy do kontaktu.
majkel

Re: Ciężarówki używane - TRUCK1

Post autor: majkel »

Samochody ciężarowe (nawet te używane o ile są w dobrym stanie) są mówiąc wprost drogie. Jeśli potrzebujecie tego typu aut lepiej zdecydować się na leasing albo najem długoterminowy, bez angażowania wysokiego kapitału, bez obaw o ewentualne zbycie pojazdu z biegem czasu. Przeczytajcie zresztą sami jak wiele korzyści wiąże się z możliwością elastycznego finansowania: https://kwadrofonik.com.pl/pojazdy-ciez ... -leasingu/ . Znakomite warunki dzierżawy jak również wypożyczajnia ciężarówek na dłuższy czas proponuje aktualnie MAN Financial Services. My skorzystaliśmy z oferty , dysponujemy teraz w firmie czterema pakownymi, niezawodnymi autami nie ponosząc wygórowanych kosztów.
ODPOWIEDZ