Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
Tobin
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2020, 14:53

Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Tobin »

Hej,
Jaki salon samochodowy możecie mi w Rzeszowie polecić do którego warto zajrzeć podczas poszukiwania busa do firmy, ale również osobówki do celów prywatnych? Zależy mi na dobrej obsłudze, cenie i sprawnej realizacji. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Ollis »

Myślę, że w takim razie powinniście zwrócić uwagę na ofertę salonu Auto Res Rzeszów w którym znajdziesz naprawdę spory wybór samochodów osobowych, ale również busów, jak Fiat Ducato. Dlatego jak najbardziej polecam i to zarówno dla osób prywatnych, ale i firm :)
Awatar użytkownika
Sobin
Posty: 11
Rejestracja: 22 sty 2020, 10:14

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Sobin »

Ja dla żony w Auto Res Rzeszów znalazłem w ofercie używanych aut Fiata 500 którym śmiga do tej pory. Samochód był sprawdzony pod każdym względem, jednocześnie można było liczyć na wsparcie obsługi na jeździe próbnej i wstępnym obejrzeniu auta. Ceny rozsądne i przede wszystkim bez ściem!
Awatar użytkownika
Tobin
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2020, 14:53

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Tobin »

No i dziękuję za pierwsze podpowiedzi, na pewno z chęcią sprawdzę i czekam na kolejne wskazówki.
Awatar użytkownika
Sroka1725
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 18:08

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Sroka1725 »

W Łodzi i okolicach Polecam firmę The King autoskup. Szybko, sprawnie i uczciwie. Płacą gotówką. W ciągu godziny dojeżdżają do klienta. www.the-king.pl
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Dziewczyna »

A ja mam pytanie w drugą stronę - gdzie najlepiej sprzedać stare, używane auto? Czy skup aut używanych Żnin http://autodave.pl/skup-aut-znin/ będzie dobrym wyborem? Czy może lepiej wystawić gdzieś jakieś ogłoszenie? Jak sądzicie? W jaki sposób Wy dokonujecie takiej sprzedaży?
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 14
Rejestracja: 22 kwie 2020, 11:08

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Tati17 »

Gdy interesuje Ciebie ów wątek to koniecznie przejrzyj ten wpis. Moim zdaniem przeczytasz w tym miejscu wszystkie najaktualniejsze ciekawostki. Gorąco zachęcam - http://dbajoauto.pl .
Awatar użytkownika
gardner24
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2020, 19:13
Lokalizacja: Starachowice

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: gardner24 »

Wydaje mi się, że i tak warto przeglądać strony takie jak otomoto itd.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: suzzi »

Moim zdaniem powinieneś sprawdzić darmowe ogłoszenia w gazecie, ale też w sieci, albo poza nią. Wtedy uda Ci się łatwo kupić, ale też sprzedać samochód, jeśli masz jakiś stary , albo będzie Ci się wydawało, że ten, co masz, nie spełnia Twoich wymogów. Mówię Ci, to Ci może pomóc. Po prostu się poorientuj.
Awatar użytkownika
uswift
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2020, 21:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: uswift »

Tak czy owak, nie ważne skąd jesteście szukałabym samochodu na olx.
Awatar użytkownika
karola789
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2020, 15:35

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: karola789 »

Koniecznie pamiętaj o ubezpieczeniu. Mając na oku konkretny model samochodu na stronie https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac szybko zweryfikujesz, na jakie koszty musisz się nastawić.
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Ollis »

Tobin pisze: ↑06 mar 2020, 12:53 No i dziękuję za pierwsze podpowiedzi, na pewno z chęcią sprawdzę i czekam na kolejne wskazówki.
I jak podjąłeś już ostateczną decyzję, jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego auta dla siebie. Mam nadzieję, że jeszcze zdasz nam relację gdzie go znalazłeś i jaki model jednak wygrał. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Sobin
Posty: 11
Rejestracja: 22 sty 2020, 10:14

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Sobin »

Oczywiście również dołączam się do pytania i mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję. Zobaczymy w takim razie na co się zdecydowaliście i liczę, że podzielicie się opiniami jak to u nich teraz wygląda ;)
Karoles

Re: Gdzie kupić auto - Rzeszów?

Post autor: Karoles »

Cytat:
"Hej,
Jaki salon samochodowy możecie mi w Rzeszowie polecić do którego warto zajrzeć podczas poszukiwania busa do firmy, ale również osobówki do celów prywatnych? Zależy mi na dobrej obsłudze, cenie i sprawnej realizacji. Pozdrawiam!"

Zdecydowanie jak już już szukacie naprawdę dobrych modeli nowych oraz używanych, to zdecydowanie poszukiwania warto zacząć od Auto Res. No i znaczącym plusem jest również profesjonalne wsparcie obsługi sprzedażowej i ja w końcu znalazłem auto dla siebie czyli Hyundaia i40. Dobrze trafia w moje potrzeby , ceny adekwatne do jakości i plus, że na każdym etapie można liczyć na ich wsparcie obsługi.
ODPOWIEDZ