Przyczepa dla budowlańca

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Przyczepa dla budowlańca

Post autor: edran »

Prowadzę firmę budowlaną. Mam samochód dostawczy ale to za mało, żeby wszyto pomieścić. Dlatego myślę nad odpowiednią przyczepą. Tylko nie wiem co wybrać.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Przyczepa dla budowlańca

Post autor: aletta »

Najlepiej rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą przyczep. Ja od siebie mogę ci polecić https://www.autoport-jarocin.com.pl/ Mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny. Najlepiej będzie ci wyposażyć się w lekką przyczepę na dwie osie. Na ich stronie na pewno znajdziesz ten rodzaj przyczep.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:31

Re: Przyczepa dla budowlańca

Post autor: Monia »

Warto też pomyśleć o takiej opcji jak zabudowy samochodów dostawczych. Na stronie https://www.ddzabudowy.pl/ znajdziecie wszystkie informacje o firmie, która specjalizuje się w tego typu usługach. Zabudowa przestrzeni ładunkowej to dobra opcja w firmowym aucie.
Awatar użytkownika
Minion
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2020, 13:32

Re: Przyczepa dla budowlańca

Post autor: Minion »

Zajrzyj do https://www.boro.info.pl/oferta/przycze ... dywidualne zrobią ci przyczepę na indywidualne zamówienie, taką, jaka najbardziej będzie ci odpowiadać. Mój ojciec u nich też robił swoją. Powiedział ,na czym najbardziej mu zależy i do czego będzie służyć, a oni zajęli się resztą. Mija już kolejny rok, a przyczepka sprawdza się doskonale w każdych warunkach pogodowych i ojciec nigdy nie miał z nią problemów.
PawełNowak

Re: Przyczepa dla budowlańca

Post autor: PawełNowak »

Również uważam, że zabudowa samochodu dostawczego to podstawa. Zabezpiecza nie tylko wnętrze auta, ale również przewożony towar. Wszystkie auta dostawcze w mojej firmie posiadają taką zabudowę i gdyby nie ona, nie wiem jakby dziś wyglądały. Najbardziej narażona na uszkodzenia jest podłoga, więc to o nią warto szczególnie zadbać.
móranowska

Re: Przyczepa dla budowlańca

Post autor: móranowska »

Różne rodzaje przyczep i lawet znajdziesz w ofercie https://www.autox.com.pl/oferta dlatego to tam radziłbym się zgłosić. Okazały się one niezbędne w moim przypadku, pod realizację większości z transportów. Misja wykonana, było to bardzo dobrze zaaranżowane. Koniecznie sprawdź co mają w zanadrzu,
kamówka

Re: Przyczepa dla budowlańca

Post autor: kamówka »

Niektóre, mniejsze pojazdy budowlane dało radę przetransportować przy użyciu przyczepy z oferty https://www.kegger.eu/przyczepy.html . Polecam skupić się na ich ofercie, ponieważ w naszym przypadku okazało się to całkowicie niezastąpione! Dobrze odezwać się do specjalistów w kwestii porad odnośnie tych przyczep.
ODPOWIEDZ