Świece iskrowe

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
Dyter63
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2020, 18:09

Świece iskrowe

Post autor: Dyter63 »

Podpowiedzcie mi, gdzie zamówię dobrej jakości świece iskrowe w przystępnej cenie? Wiele osób polecam sklep swiece-zaplonowe.pl, ale czy faktycznie mają tam tak porządne części? Chętnie poznam wasze opinie.

czyszczenie dysku vista
Awatar użytkownika
konstantyn99
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 20:26

Re: Świece iskrowe

Post autor: konstantyn99 »

Właśnie we wspomnianym przez Ciebie sklepie zazwyczaj kupuję świece iskrowe i nie mogę narzekać. Cena jest w porządku, jakość też, czas realizacji zamówienia szybki, nie ma się do czego przyczepić, polecam ;)
Wikuś23

Re: Świece iskrowe

Post autor: Wikuś23 »

O wszystkim informują nas kontrolki na desce rozdzielczej samochodu, jednak jest ich na tyle dużo, że często nie wiemy, co one oznaczają. Ja przypadkowo wpadłam na fajny artykuł, w którym jest dokładny opis kontrolek na desce rozdzielczej w samochodzie, także teraz orientuję się, co się świeci i dlaczego, oraz czy mogę jechać dalej, czy lepiej nie, bo może to się źle skończyć.
chrzań

Re: Świece iskrowe

Post autor: chrzań »

Dyter63 pisze: ↑01 paź 2020, 6:10 Podpowiedzcie mi, gdzie zamówię dobrej jakości świece iskrowe w przystępnej cenie? Wiele osób polecam sklep, ale czy faktycznie mają tam tak porządne części? Chętnie poznam wasze opinie.
Wiele osób poleca a ja nie znam. Ja zamawiam w Expert Auto https://www.expert.auto.pl/ normalnie online. Świece Brisk Silver do LPG, iskra jest mocna i silnik pracuje na wysokiej mocy bez problemu. Spalanie sie zmniejszyło więc tez ogromny plus. Onemają już zmniejszoną fabrycznie przerwę pomiędzy elektrodami a inne świece nie
Awatar użytkownika
hannas
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Świece iskrowe

Post autor: hannas »

Mój mechanik za mnie ogarnia ten temat, więc kamień z serca. Nawet nie wiecie jak długo szukałam kogoś konkretnego. Często mnie naciągano, naprawiano usterki, które co rusz się powtarzały. Zmieniałam mechaników, za mechanikami, aż nie trafiłam na aldę. Polecam to miejsce w 100%, bo zatrudnieni tam fachowcy znają się na swojej robocie. Z resztą tutaj zostawiam namiary: http://aldamotorsport.pl/ferrari-wroclaw/, bo zdaje sobie sprawę, jak trudno jest kogoś znaleźć.
ODPOWIEDZ