Targi motoryzacyjne

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
Konstanty_75
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 1:14

Targi motoryzacyjne

Post autor: Konstanty_75 »

Witam. Prowadzę firmę związaną ściśle z branżą motoryzacyjną. W ramach promocji postanowiłem zorganizować targi, ale nie ukrywam, że organizacja może mnie trochę przytłoczyć. Czy sądzicie, że warto byłoby skorzystać z pomocy agencji eventowej? Na przykład Red8 Events. Słyszałem o nich wiele dobrego.
Awatar użytkownika
nira1999
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 5:51

Re: Targi motoryzacyjne

Post autor: nira1999 »

Faktycznie, zaplanowanie tak dużego wydarzenia może być skomplikowane, ale myślę, że z pomocą ludzi z Red8 Events całość będzie o wiele łatwiejsza. Szczególnie że mają doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez, a poza tym posiadają własne zaplecze logistyczne, co też wiele ułatwia :)
krzyś klucznik

Re: Targi motoryzacyjne

Post autor: krzyś klucznik »

A taka organizacja targów, przy wsparciu agencji, to ile może kosztować? No i ile braliście od wystawców za stoisko?
Też działam w branż motoryzacyjnej, tyle że chodzi o mechanikę, warsztat. Być może pojawienie się na targach byłoby świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale muszę najpierw wszystko policzyć. Wycenę za elementy wystawiennicze w stylu https://www.qubesystem.pl/lady-targowe- ... icze-qube/ już mam - choć mogły się zdezaktualizować, w przyszłym roku cały rynek eventowy będzie wyglądał zupełnie inaczej.
Nie wiem po prostu, czy mnie będzie stać na taki wyjazd na targi motoryzacyjne w 2021 roku.
Włodi

Re: Targi motoryzacyjne

Post autor: Włodi »

Jeżeli faktycznie interesują nas takie targi to ja chcę jeszcze dodać, że bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć także kto bez problemu jest w stanie wykonać stoiska targowe. Akurat ja takie rzeczy zamawiałem w firmie https://exposystemy.pl/ więc wiem, że tam możemy na pewno liczyć na bardzo wysoką jakość.

listwa ts35
gośkaa

Re: Targi motoryzacyjne

Post autor: gośkaa »

Osobiście rozważam wybór taki jak Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO Spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego produktu, a także zauważyłam, że są one znakomicie wykonane.
ODPOWIEDZ