Uszkodzenia lakieru i wysokość szkody

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
iwo_76
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 14:28

Uszkodzenia lakieru i wysokość szkody

Post autor: iwo_76 »

Witam. Niedawno zauważyłem na moim samochodowym lakierze kilka ubytków. Podejrzewam, że powstały podczas koszenia trawy przez dozorcę na podwórku. Wiecie, gdzie powinienem to zgłosić? Najlepiej byłoby ubiegać się o odszkodowanie.
Awatar użytkownika
jasuf1987
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 15:25

Re: Uszkodzenia lakieru i wysokość szkody

Post autor: jasuf1987 »

Skontaktuj się z rzeczoznawcaonline.pl. Ustalą wysokość szkody i pomogą uzyskać odszkodowanie. Bardzo polecam tę firmę, bo świetnie znają się na rzeczoznawstwie, a poza tym to usługa przez internet, więc jest zdecydowanie sprawniej ;)
mgła

Re: Uszkodzenia lakieru i wysokość szkody

Post autor: mgła »

Ja bym się wybrała tam gdzie zawsze przyjeżdżam gdy potrzebuję odnowić samochód- do serwisu Dyszkiewicz. Mam wrażenie, że w zakresie napraw blacharskich i lakierniczych nie mają sobie równych na całym Mazowszu:) Super tempo i super efekty. W razie czego tutaj: http://dacia.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html macie namiar i przedstawiony pełny zakres usług. Co do oszacowania wysokości szkody też pomagają.
Świrek

Re: Uszkodzenia lakieru i wysokość szkody

Post autor: Świrek »

Jeżeli auto będzie bardzo mocno uszkodzone to może się okazać iż nie warto go już całkowicie naprawiać. W takiej sytuacji warto w internecie poszukać takiej oferty jak złomowanie lub skup aut . Takie punkty chętnie kupują samochody w każdym możliwym stanie. Jeżeli trochę poszukamy to znajdziemy wartą uwagi ofertę.
ODPOWIEDZ