Dobre biuro nieruchomości Świdnica

Kupno i wynajem mieszkania, remonty, kredyty mieszkaniowe.
Awatar użytkownika
Borysław1982
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2020, 10:31

Dobre biuro nieruchomości Świdnica

Post autor: Borysław1982 »

Witajcie. Szukam mieszkania do kupienia w Świdnicy, ale chcę sobie trochę ułatwić zadanie i wesprzeć się biurem nieruchomości. Także jakie biuro polecacie w tych okolicach?
Awatar użytkownika
Zuzanna1995
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 19:03

Re: Dobre biuro nieruchomości Świdnica

Post autor: Zuzanna1995 »

Polecam agencję nieruchomości doexpert.pl. Za ich pośrednictwem sprzedałam jedno mieszkanie, a kupiłam inne. Jestem bardzo zadowolona z ich działań i wsparcia w załatwieniu wszystkich formalności. To rzetelna firma, dlatego mogę ją śmiało polecić :)
Awatar użytkownika
kornelka.bla
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 15:11

Re: Dobre biuro nieruchomości Świdnica

Post autor: kornelka.bla »

Jeśli mowa o nieruchomościach to nie można nie wymienić firmy http://gero.nieruchomosci.pl zajmującej się między innymi pośrednictwem. Bogata gama usług związanych z obrotem nieruchomościami dodatkowo zachęca. SŁyszałam wiele dobrego na temat tej firmy.
Awatar użytkownika
olga.romanowska
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2020, 14:02

Re: Dobre biuro nieruchomości Świdnica

Post autor: olga.romanowska »

Tutaj jest trochę ofert różnych pośredników - https://gethome.pl/mieszkania/na-sprzedaz/swidnica/ może się przyda, chociaż wydaje mi się, że wszystko zależy od konkretnego agenta - warto sprawdzić opinie nie tylko o samym biurze, ale również o konkretnym agencie. Ja kiedyś sprzedając swoje pierwsze mieszkanie trafiłam na niezbyt "ogarniętego" pośrednika, ale później jego obowiązki przejęła super kobieta i niby jedna agencja a całkiem inny poziom obsługi - z resztą finalnie to właśnie ona w szybkim czasie znalazła mi zdecydowanego kupca ;)
Awatar użytkownika
wojtek32
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2020, 18:07

Re: Dobre biuro nieruchomości Świdnica

Post autor: wojtek32 »

Niedawno, mój wujek szukał kogoś kto wykonuje usługi budowlane Słupsk , ponieważ miał do wykonania malowanie mieszkania Słupsk oraz ocieplenie elewacji Słupsk . Wiem, że znalazł firmę która działa na terenie całego kraju, także może to by było dobre rozwiązanie i w tym przypadku. Muszę się zorientować jak to tam dokładnie wygląda.
ODPOWIEDZ