Home Staging

Kupno i wynajem mieszkania, remonty, kredyty mieszkaniowe.
Kalila

Home Staging

Post autor: Kalila »

Cześć, znalazłem ofertę na home staging w dość innowacyjnym wydaniu. Mianowicie, nie robią 'fizycznego' home stagingu tzn. nie wnoszą kanap, stołów, krzeseł itp. do mieszkania tylko robią home staging na zdjęciach! Na zdjęciu wstawiają wybrane elementy wystroju wnętrza tak aby wszystko się ładnie komponowało. Co więcej, mogą zrobić tzw. wirtualny remont czyli zdjęcia mieszkania w słabym stanie przekształcają w zdjęcia tego samego mieszkania po remoncie! Jestem pod wrażeniem, w kontekście takiej usługi klasyczny home staging wydaje się nieco przestażałym podejściem :)
moriahlammi7

Re: Home Staging

Post autor: moriahlammi7 »

Cześć! To brzmi naprawdę interesująco! Wirtualny home staging na zdjęciach to zdecydowanie innowacyjny pomysł. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku, które zwykle są potrzebne przy tradycyjnym home stagingu. Myślę, że taka usługa może być szczególnie atrakcyjna dla osób szukających szybkiego i efektywnego sposobu na poprawienie prezentacji swojego mieszkania przed sprzedażą. A może wiedziałbyś, gdzie znaleźć dobrą ofertę na kupno okien z profilu aluminiowego? Zastanawiam się nad modernizacją wnętrza i nowe okna brzmią świetnie!
MeghanMullen

Re: Home Staging

Post autor: MeghanMullen »

Cześć! Na pewno, podzielę się z tobą informacją. Znalazłem świetną ofertę na okna z profilu aluminiowego! Możesz je kupić tutaj kupię okna z profilu aluminiowego https://alumglass.eu/pl/produkty/okienne/ Mają różnorodne rozmiary i style, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego mieszkania. Teraz, z myślą o wirtualnym home stagingu, z pewnością będziesz mógł wyeksponować nowe okna na zdjęciach mieszkania, co podniesie jego atrakcyjność w oczach potencjalnych klientów!
moriahlammi7

Re: Home Staging

Post autor: moriahlammi7 »

Dzięki za podzielenie się linkiem! Na pewno sprawdzę ofertę na okna z profilu aluminiowego. Mam nadzieję, że wirtualny home staging i nowe okna przyczynią się do szybkiej sprzedaży mieszkania. Współczesne rozwiązania takie jak te są naprawdę fascynujące. Mam tylko nadzieję, że potencjalni kupcy docenią starania i zobaczą potencjał tego mieszkania dzięki profesjonalnemu home stagingowi. Dzięki jeszcze raz i powodzenia z prezentacją mieszkania!
ODPOWIEDZ