notariusz

Kupno i wynajem mieszkania, remonty, kredyty mieszkaniowe.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 174
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

notariusz

Post autor: marvin »

polecicie dobrego notariusza z Wielunia?
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: notariusz

Post autor: aletta »

Znalezienie dobrej i zaufanej kancelarii notarialnej jest ważne. Sama się trochę rozglądałam za odpowiednim notariuszem. W końcu zdecydowałam się na usługi kancelarii https://www.kancelariaslupsk.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Słupska.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: notariusz

Post autor: martan »

Też trochę rozglądałem się z odpowiednią kancelarią notarialną. W końcu zdecydowałem się na usługi kancelarii https://www.notariusz-gliwice.com.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Gliwic. Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą na najwyższym poziomie
gregori

Re: notariusz

Post autor: gregori »

Też jakiś czas temu musiałem skorzystać z usług kancelarii notarialnej. Zdecydowałem się na ofertę kancelarii http://kancelaria-notarialna.krakow.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Krakowa. Tam na pewno spotkacie się z obsługą notarialną na najwyższym poziomie.
leonard

Re: notariusz

Post autor: leonard »

U mnie dobrze się nie raz sprawdziła Kancelaria Notarialna Anny Kleszczewskiej w Zabrzu https://zabrze-notariusz.pl/ To solidna i rzetelna notariusz i miła osoba, także wizyty u niej zawsze przebiegają w dobrej atmosferze. Zdecydowanie mogę doradzić korzystanie z jej usług.
bórtis

Re: notariusz

Post autor: bórtis »

Kontakt do sprawdzonej i zaufanej kancelarii notarialnej jest ważny. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://notariusz-w-lodzi.pl/ Sam wielokrotnie korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że zawsze spotykałem się z rzetelną obsługą.
adrón

Re: notariusz

Post autor: adrón »

Jeżeli mieszkacie w Krakowie lub okolicach i rozglądacie się za odpowiednią kancelarią notarialną to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.notariuszkarczewska.pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc notarialną.
kazną

Re: notariusz

Post autor: kazną »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://monitori.pl
crónt

Re: notariusz

Post autor: crónt »

Też rozglądałem się ostatnio za odpowiednią kancelarią notarialną. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy http://www.jeziorscy.com.pl/ i mogę polecić ich również wam. Jest to bardzo dobra kancelaria notarialna, która ma swoją siedzibę w Zgierzu na terenie województwa łódzkiego.
Awatar użytkownika
annika
Posty: 101
Rejestracja: 14 mar 2020, 0:57

Re: notariusz

Post autor: annika »

Jeśli szukacie dobrego notariusza z Poznania to ja od siebie mogę doradzić usługi kancelarii notarialnej notariusz Ireny Antkowiak. Tu strona internetowa: http://notariuszantkowiakirena.pl/ My niedawno korzystaliśmy z jej usług i jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru, spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie.
maryśka

Re: notariusz

Post autor: maryśka »

Jeżeli chodzi o notariusza to mogę polecić pana Cezarego z Gdyni http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/ jest to bardzo dobry profesjonalista z odpowiednim podejściem do klienta
tórmis

Re: notariusz

Post autor: tórmis »

Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z kancelarią notarialną https://www.notariuszcebulski.pl/ Tam na pewno otrzymacie pomoc notarialną na najwyższym poziomie. Kancelaria ta znajduje się w Gliwicach.
Awatar użytkownika
Olala
Posty: 68
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:14

Re: notariusz

Post autor: Olala »

Fajnie, że powstaje taka lista. Ja uważam, że warto wybrać notariusza w swojej okolicy. Dlatego namiary z pewnością przydadzą się wielu osobom. Od siebie mogę zaproponować notariusza z Brzeska http://www.notariusz-brzesko.pl/. Kancelaria ma pełen zakres czynności. Udziela też bezpłatnych informacji. Pani notariusz ma duże doświadczenie, a to ważne.
pyśka

Re: notariusz

Post autor: pyśka »

A tutaj https://twojagdynia.pl/20200805336071/k ... notariusza już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto zapoznać się z tym artykułem. Jest tam wiele ciekawych informacji na temat weksla in blanco. Można się tam między innymi dowiedzieć kiedy taki weksel jest nieważny i dlaczego warto skorzystać z usługi notariusza.
dębęrt

Re: notariusz

Post autor: dębęrt »

Jeżeli mieszkacie na terenie Torunia lub okolic i rozglądacie się za odpowiednią kancelarią notarialną to polecam wam zgłosić się do http://notariusztorun.pl/ Sam kilkukrotnie korzystałem z ich usług i wiem że można na nich polegać.
róternis

Re: notariusz

Post autor: róternis »

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną kancelarią notarialną działającą na terenie Krakowa to polecam wam zgłosić się do http://kancelaria-notarialna.krakow.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać. Sam jestem stałym klientem tej kancelarii notarialnej.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: notariusz

Post autor: melville »

Solidna, warta uwagi kancelaria notarialna z Otwocka to kancelaria Sławomira Puczyłowskiego. Tu podsyłam wam jego stronę internetową: http://notariuszpuczylowski.pl/ U nich można liczyć na profesjonalizm, miłą atmosferę i dobre podejście do klienta a także nieprzesadzone stawki.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: notariusz

Post autor: malyswiat5 »

Dobry notariusz to często klucz do podpisania dobrej umowy. Warto zatem zadbać o kwestie praktyczne i wybrać dla siebie opcję, która spełni nasze wszystkie wymagania. W Katowicach jak i na Śląsku polecam https://notariusz-stawowa.pl/. To doświadczony notariusz, z ogromną wiedzą. Jej profesjonalne podejście to przede wszystkim kwestia ogromnego zaangażowania w swoją pracę.
luśka

Re: notariusz

Post autor: luśka »

Ja jak najlepiej oceniam usługi kancelarii notarialnej w Nysie https://notariusznysa.pl/ 100 % profesjonalizmu, dobre stawki i fajny kontakt z klientem. Dobrze nam się współpracuje już od dłuższego czasu, także dalej będziemy ich się trzymać.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: notariusz

Post autor: markos »

W Kobyłce sprawdzona, solidna kancelaria notarialna, z której usług kilka razy korzystaliśmy, to kancelaria notariusz Dagmary Gwiazdy https://dagmaragwiazda.notariusz.pl/ Spodobał nam się tam pełen profesjonalizm, solidność, rozsądne stawki i miła atmosfera, także zdecydowanie mogę tę kancelarię doradzić innym.

nowe filmy religijne
Żantka

Re: notariusz

Post autor: Żantka »

Jeżeli jesteś z Warszawy i szukasz kancelarii notarialnej na Warszawskiej Woli to polecam zapoznać się z oferta tej kancelarii https://www.notariusznawoli.com/. Kancelaria znajduję się na Ciołka Ciołka 13 lok. 100 (I piętro). Jeżeli nie jesteście mobilni to polecam podjechać autobusami linii 184 oraz 197.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: notariusz

Post autor: Dzony82 »

W temacie notariusza, możecie zajrzeć do artykułu https://koscierski.info/artykul/kiedy-w ... co/1087093, jakbyście chcieli się dowiedzieć kiedy weksel in blanco warto użyć. Osobiście to wcześniej o tym w ogóle nie wiedziałem, dlatego też wrzucam tutaj taki artykuł, a może komuś się to przyda.
fiń

Re: notariusz

Post autor: fiń »

Byliśmy w kilku takich sytuacjach, że potrzebowaliśmy pomocy notariusza. Za każdym razem wracaliśmy w to samo miejsce, do kancelarii notarialnej notariusza Adama Robaka https://notariuszadamrobak.pl/czynnosci-notarialne/ w Katowicach. To rzetelny człowiek, ma szeroki zakres usług, zajmuje się przede sporządzaniem aktów notarialnych i w tym celu korzystaliśmy z jego usług, ma korzystne stawki cenowe, polecam go serdecznie.
vómbrantar

Re: notariusz

Post autor: vómbrantar »

Jeżeli mieszkacie na terenie Łodzi lub okolic i rozglądacie się za odpowiednią kancelarią notarialną to polecam wam zapoznać się z ofertą https://internetnews.net.pl/forum/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi specjalistami. Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą notarialną.
klósek

Re: notariusz

Post autor: klósek »

Ja rzadko korzystam z usług notariusza, ale akurat ostatnio musiałem skorzystać ze względu na spadek po dziadku, który był do podziału między wnuki. Notariusz w biurze http://notariusznysa.pl/ zajął się fachowo tematem. Sporządził niezbędne dokumenty i udało nam się załatwić sprawę niemal od ręki. Profesjonalizm w pełnym wydaniu.
łanek

Re: notariusz

Post autor: łanek »

W kwestii ustalenia spraw spadkowych musiałem zgłosić się do notariusza. Jako, że była to moja pierwsza wizyta u notariusza, nie wiedziałem, gdzie się udać. Znajomy polecił mi notariusza na Bemowie https://www.notariuszbemowo.com/o-mnie . Skorzystałem i jestem zadowolony z obsługi. Rzetelnie podejście do tematu i życzliwe, pełne szacunku nastawienie do petenta.
kleśka

Re: notariusz

Post autor: kleśka »

A ja akurat szukałam notariusza w kwestii podpisania rozdzielności majątkowej. Skorzystałam ze sprawdzonego już biura notarialnego https://notariusze-raciborz.pl/umowy-notarialne . Zostałam sprawnie obsłużona i szybko z mężem załatwiliśmy formalności. Wcześniej korzystaliśmy z usług tego samego notariusza przy sporządzaniu umowy darowizny z rodzicami.
Śnieżka

Re: notariusz

Post autor: Śnieżka »

Nie tak dawno sama szukałam odpowiedniej kancelarii notarialnej. Zastanawiałam się wtedy od czego zależy wysokość taksy notarialnej, która różniła się w zależności od kancelarii. I tak trafiłam na artykuł http://www.gazetaprawo.net/czego-zalezy ... tarialnej/
ginamó

Re: notariusz

Post autor: ginamó »

Potrzebowaliśmy natychmiast sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia. Odezwaliśmy się do http://notariuszgdansk.net.pl/ w celu zrealizowania tego projektu no i się udało. Bez najmniejszego kłopotu i bardzo sprawnie zrealizowano powierzone zadanie. Usługi tego notariusza polecił mi znajomy.
RomanS45ń

Re: notariusz

Post autor: RomanS45ń »

Jestem z Warszawy i to własnie tu szukałem kancelarii notarialnej i znalazłem kancelarie na Ciołka www.notariusznawoli.com . W tej kancelarii załatwiałem swoje sprawy spadkowe i z racji tego , że niema auta dojazd do kancelarii autobusem z centrum zajął mi bardzo mało czasu wiec też ok.
mórasz

Re: notariusz

Post autor: mórasz »

Jeśli z kolei chodzi o mnie to akt notarialny sporządził dla mnie https://notariuszchwialkowski.pl/czynnosci-notarialne , podchodząc do tematu w sposób w pełni rzetelny i profesjonalny. Całkowicie sprostało to moim wymogom a do tego robi niebywałe wrażenie. Czynności zrealizowane bardzo sprawnie i na czas, czyli zgodnie z moimi aktualnymi oczekiwaniami.
sowiś

Re: notariusz

Post autor: sowiś »

Ja generalnie ciągle jestem w biegu i jak się gdzieś umawiam, to lubię wejść o tej godzinie i szybko załatwić sprawę, a nie czekać na korytarzu. Właśnie dlatego z polecenia udaliśmy się do tego notariusza http://notariuszgdynia.pl/ i faktycznie udało się wszystko szybko i bezproblemowo załatwić. Oczywiście wcześniej umówiliśmy się telefonicznie na termin.
kórtka

Re: notariusz

Post autor: kórtka »

Pomoc na tle notarialnym? Zrealizował dla mnie https://www.notariusztuszyn.pl/czynnosci-notarialne pochodząc w tym na poziomie całkowicie profesjonalnym. Przede wszystkim chodziło o sprawne i szybkie spisanie protokołów - mi to odpowiada w zupełności. Polecam skupić się na ich ofercie.
kamóflarz

Re: notariusz

Post autor: kamóflarz »

Na pewno dobrze się odezwać do kogoś, kto faktycznie się zajmuje tą dziedziną. Miałem przyjemność skorzystać z usług https://notariusz-pedracki.pl/czynnosci-notarialne/ co całkowicie sprostało moim wymogom. W naszym wypadku chodziło o sporzadzenie umow notarialnych. Bardzo dobrze wykonane zadanie!
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: notariusz

Post autor: Dzony82 »

Witam.
Jeśli jesteście z Trójmiasta i poszukujecie dobrego notariusza to polecam kancelarie http://notariuszgdynia.pl/ . Warto się tam umówić. Notariusz wszystko dokładnie tłumaczy i przede wszystkim podpowiada najlepsze rozwiązania. Wiadomo, że nikt z nas nie chce dziedziczyć długu. Zawsze należy przemyśleć dobrze wybór i wybrać najlepsze rozwiązanie.
łókasz

Re: notariusz

Post autor: łókasz »

Bardzo ważne było oparcie się na czynnościach notarialnych specjalisty z Katowic. . Chodziło w tym wypadku o sporządzenie umowy sprzedaży. Chciałem, aby wszystko na tym polu odbyło się w sposób jak najsprawniejszy i uczciwy. Udało się! Na pewno i w Twoim przypadku może się to okazać pomocne.
Aga Jesień

Re: notariusz

Post autor: Aga Jesień »

Ja też szukam dobrego notariusza do podpisania umowy najmu mieszkania zwykłej albo okazjonalnej. Nie wiem jednak czy to jest wymóg prawny?
Czy może jednak obejść się w tym przypadku bez notariusza i podpisać ją w cztery oczy z najemcą? Czy umowa podpisana u notariusza bardziej chroni moje interesy?
Jak myślicie?
Morika WarszawaŻ

Re: notariusz

Post autor: Morika WarszawaŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie kancelarii notarialnej to ja ze swojej strony mogę polecić naprawdę dobrą kancelarię z siedzibą w Warszawie. Kancelaria Pana mecenasa Łukasza Górskiego oferuje kompleksowe usługi w zakresie prawa notarialnego na najwyższym poziomie. Ja kilka razy korzystałem z pomocy tej kancelarii i zawsze udało mi się szybko zapisać i wszystko załatwić szybko i sprawnie. Kancelaria znajduję się na Ciołka https://www.notariusznawoli.com/kontakt.
Nastka

Re: notariusz

Post autor: Nastka »

Jeśli chodzi o Poznań to ogromnie polecam Panie Rejent(Drews i Ługowska) z ul. Bukowskiej.
Stawki, terminy i kontakt oceniam bardzo wysoko.

Sprzedaż domu z pomocą rejent Drews poszła bardzo sprawnie. Wszystkie niezbędne informacje zostały przesłane drogą mailową, termin umówiony z tygodnia na tydzień, w kancelarii, bardzo sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie. Polecam bardzo! I duuży plus za bezpłatny parking! :-).
Korzystałam już z usług różnych kancelarii notarialnych, jednakże zdecydowanie ta wygrała profesjonalnym podejściem, jakością świadczonych usług, a także bardzo miłą atmosferą i życzliwością, co w dzisiejszych czasach jest niestety rzadko spotykane. Wszelkie wątpliwości czy pytania, które pojawiły się w trakcie aktu zostały dokładnie wyjaśnione. Gorąco polecam.
ODPOWIEDZ