ochrona

Kupno i wynajem mieszkania, remonty, kredyty mieszkaniowe.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 23
Rejestracja: 20 sty 2020, 22:02

ochrona

Post autor: piksol »

Mam bardzo duży teren który wymaga ochrony 24h na 7 Poszukuję firmy która mogłaby monitorować mój teren oraz kogoś stacjonarnie. Możecie polecić mi usługi dobrej firmy ochroniarskiej w której pracują Ochroniarze a nie osoby z grupą na których oszczędza pracodawca?

peri maximo pdf
Awatar użytkownika
okso
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2020, 20:20

Re: ochrona

Post autor: okso »

Jeżeli ma to być prawdziwa i dobra firma ochroniarska to polecam Ci usługi firmy jaką jest http://saippsecurity.pl znajdziesz tutaj naprawdę dobrych i wysportowanych ochroniarzy którzy nie zawahają się działać gdy twoje mienie będzie zagrożone. Na pewno warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: ochrona

Post autor: edran »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą ochroniarską. Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta to polecam wam skontaktować się z http://gabor-security.pl/ Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Awatar użytkownika
lormol
Posty: 176
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:17

Re: ochrona

Post autor: lormol »

Znalezienie porządnej agencji ochrony, na której można polegać jest ważne. Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą działającą na terenie województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z https://www.vikingsecurity.pl/ Współpracuję z nimi od dawna i wiem że można im w pełni zaufac.
Awatar użytkownika
Minion
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2020, 13:32

Re: ochrona

Post autor: Minion »

Zdecydowanie sprawdź https://www.ochronaglok.pl/oferta/ochrona-osob-i-mienia mój brat w Warszawie korzysta właśnie z ich usług. I zawsze jak u niego jestem to nie mogę się nadziwić. Agencja Ochrony bardzo sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków - pracownicy są stale doszkalani, znają się na tym, co robią. Korzystają z nowoczesnych technologii i w razie zagrożenia, sprawnie reagują. Byłem raz przy ich interwencji i naprawdę - 8 minut i było po sprawie - bez zamieszania i wzbudzania paniki u pracowników i kontrahentów.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: ochrona

Post autor: aletta »

Też ostatnio rozglądałam się za odpowiednia agencją ochrony. W końcu zdecydowałam się na ofertę firmy https://www.ochronaglok.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Oni bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich zadań. Firma ta ma siedzibę w Warszawie więc polecam ich wszystkim z tego miasta.
Żnom

Re: ochrona

Post autor: Żnom »

Sprawdź w takim razie Grupa Ochrony Partner https://www.ochrona-partner.pl/oferta/ochrona-obiektow bo u mnie sprawdzają się już kolejny rok bez zarzutów. Wszystko czego potrzebujesz - zamontują ci alarmy jeśli trzeba, wysyłają pracowników na miejsce. A przy tym korzystają z nowoczesnych technologii. U mnie już kilkukrotnie interweniowali i nie mam żadnych zarzutów. Bardzo sprawnie rozwiązują konflikty, reagują błyskawicznie na zagrożenie i dzięki temu mam pewność, że moja firma jest pod dobrym nadzorem. A to zapewnia bezpieczeństwo nie tylko pracownikom, ale też klientom :)
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: ochrona

Post autor: melville »

Zgłoście się do - Securitas https://www.securitas.pl/ - zajmują się monitoringiem wizyjnym, alarmami, ochroną fizyczną, to świetna agencja ochroniarska, u nas doskonale się sprawdzają, dlatego współpraca idzie nam jak najlepiej. My mamy u nich system alarmowy połączony z monitoringiem wizyjnym i sprawdza się to w praktyce idealnie. Dzięki zdalnemu monitoringowi wizyjnemu agencja ochrony weryfikuje sygnał alarmowy, wiadomo czy warto wysyłać tam patrol czy jest to zdarzenie niestanowiące zagrożenia, dzięki temu wy oszczędzacie pieniądze. Agencja działa w całej Polsce, mają biura w różnych dużych miastach.
ODPOWIEDZ