Podłoga kuchenna

Kupno i wynajem mieszkania, remonty, kredyty mieszkaniowe.
Wośmai

Podłoga kuchenna

Post autor: Wośmai »

Co będzie najlepszym rozwiązaniem na podłogę w kuchni? Myślałam już o różnych możliwościach, linoleum byłoby na pewno tanie, z panelami wiadomo jak jest, raczej nie jest to najlepsze rozwiązanie na miejsce, w którym jest dość wilgotno. Więc decyzja padnie zapewne na płytki podłogowe, w dobrej cenie znalazłam w Cerdesign.
Miłosz L.

Re: Podłoga kuchenna

Post autor: Miłosz L. »

Sam ostatnio zastawiałem się nad wyborem pokrycia podłogowego w kuchni. Ostatecznie decyzja padłą na panele winylowe. Jestem z nich bardzo zadowolony.
_______________________________________________________________________________________________________________________________
Józefa

Re: Podłoga kuchenna

Post autor: Józefa »

Jeśli zastanawiacie sie nad podłogą w kuchni to zobaczcie na stronę frezowanie pod ogrzewanie podłogowe i poczytajcie trochę na temat takiego rozwiązania. Ja mam ogrzewanie podłogowe i to naprawdę świetnie się sprawdza, myślę że u was też by się sprawdziło. Polecam serdecznie.
Bartłomiej44

Re: Podłoga kuchenna

Post autor: Bartłomiej44 »

Jakiś czas temu w trakcie budowy mojego domu zdecydowałem się na montaż ogrzewania podłogowego i jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji. Skorzystałem z usług firmy, która specjalizuje się w frezowanie pod ogrzewanie podłogowe i szczerze polecam ich wszystkim zainteresowanym.
Ela

Re: Podłoga kuchenna

Post autor: Ela »

Kiedy wybierałam podłogę do swojego domu przeglądałam mnóstwo opcji nawet robiłam listy za i przeciw ;) W końcu jest to decyzja na lata. W końcu postanowiłam , że najlepsza opcja dla mnie to panele winylowe MODULEO i od kiedy są zamontowane w moim domu to wiem, że miałam racje. Po pierwsze są bardzo proste, przez co szybkie w montażu. Kiedy fachowcy kończyli moją łazienkę, mąż z kolegą wykładali panele na piętrze ;) Do tego nie potrzebni byli nam fachowcy. Po drugie wyglądają naprawdę super, wzory są bardzo unikatowe, ale wyglądają elegancko no i co bardzo dla mnie ważne panele są matowe. Ogromny plus za wodoodporność ;)
ODPOWIEDZ