Remon w markecie

Kupno i wynajem mieszkania, remonty, kredyty mieszkaniowe.
Awatar użytkownika
greta
Posty: 173
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:55

Remon w markecie

Post autor: greta »

Zastanawiam się na skorzystaniem z oferty firmy http://www.epox.com.pl/. Od wielu miesięcy zbieram się do remontu w moim markecie, a oni mają duże doświadczenie. Na rynku istnieją już od ponad 20 lat. Znacie ich? Co możecie mi o nich powiedzieć?
Awatar użytkownika
wojtek32
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2020, 18:07

Re: Remon w markecie

Post autor: wojtek32 »

my u nas w markecie skorzystaliśmy z usług tej firmy: http://budowa-remonty.xlx.pl/
Początkowo obawialiśmy się czy sobie poradzą, ale jednak z dnia na dzień szło im tylko lepiej i w końcu uporali się ze zleceniem znacznie szybciej niż się spodziewaliśmy.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Re: Remon w markecie

Post autor: Sarina »

Takie remonty potrafią generować spore ilości odpadów. No a te nie mozna od tak sobie wyrzucać. Jest to usankcjonowane prawem , także musimy się stosować do niego. Takie usuwanie odpadów warto zlecić odpowiedniej firmie jak np EcoExpress24 https://www.ecoexpress24.pl/wywoz-odpad ... oremontowe dzięki któremu pozbędziemy się wszelkich odpadów poremontowych i pobudowlanych
KaśkaM

Re: Remon w markecie

Post autor: KaśkaM »

W dużych obiektach typu właśnie jak markety, hale itp. znajdują się urządzenia związane z bezpieczeństwem. Są to różnego rodzaju urządzenia jak kamery , dekodery i czujki.Właśnie czujki izotopowe klasyfikowane są jako materiał radioaktywny , w związku z tym konieczna jest utylizacja czujek izotopowych przez profesjonalną firmę.Firma jaką znamy to Safeizotop - zajmują się demontażem. transportem i utylizacją. Ile to kosztuje ? - najlepiej skontaktować się z firmą - zrobia indywidualna wycenę takiej usługi.
ODPOWIEDZ