skup domów - jaki dobry?

Kupno i wynajem mieszkania, remonty, kredyty mieszkaniowe.
Maksymilianó

skup domów - jaki dobry?

Post autor: Maksymilianó »

mniejsza o dobry - jaki najlepszy skup domów jesteście mi w stanie polecić? szukam koniecznie czegoś dobrego, zależy mi na czasie. chcę sprzedać jak najszybciej dom po spadku, jednak zadłużony. dostałem propozycję - skup domów gdańsk czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć? z góry dzięki. piszcie szybko!!!
Oleńkaa22

Re: skup domów - jaki dobry?

Post autor: Oleńkaa22 »

Polecam się Panu zastanowić nad zbyt szybkim działaniem, ponieważ - na co wskazuje ten artykuł -> https://naj.net.pl/skup-domow-i-maksyma ... nwestycji/ - można wiele stracić na transakcji bez odpowiedniego przygotowania. Tak - nawet ze skupu mieszkań można więcej wyciągnąć. Pozdrawiam!
Koń217

Re: skup domów - jaki dobry?

Post autor: Koń217 »

Maksik, a jak Ty się wpakowałeś w takie kłopoty? Może zapytaj się rodziny o kasę, bo jednak sprzedaż nieruchomości to dosyć poważna inwestycja, nie sądzisz? Mimo wszystko bardzo Ci współczuję, przynajmniej mogę rzucić kilka słów wsparcia. Trzymaj się tam, Maks :cry:
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: skup domów - jaki dobry?

Post autor: kilobajt »

Ogólnie jest to bardzo dobre rozwiązanie i muszę przyznać, że jak najbardziej istotną kwestią jest, aby wiedzieć w jaki sposób możemy szybko zbyć naszą nieruchomość. Ja przede wszystkim skontaktowałem się z firmą http://nieruchomosci-zeus.pl/ która właśnie zajmuje się skupowaniem nieruchomości za gotówkę.
ODPOWIEDZ