wykopy, prace ziemne

Kupno i wynajem mieszkania, remonty, kredyty mieszkaniowe.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

wykopy, prace ziemne

Post autor: markos »

jak w tytule. kto doradzi dobrą firmę z Łodzi?
Awatar użytkownika
pelikannowy
Posty: 114
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:57

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: pelikannowy »

Co prawda nie z Łodzi, ale z Elbląga - polecam https://www.praceziemneelblag.com.pl/nasz-sprzet . Jak nikt znają się na pracach ziemnych, które na moje polecenie, czy znajomego, zrealizowali szybko i na czas. Pełen profesjonalizm!
Awatar użytkownika
Minion
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2020, 13:32

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: Minion »

Z Łodzi to się nie orientuję, ale ja w Szczecinie korzystałem z usług https://pwmax.pl/uslugi/uslugi-budowlane robili mi wykopy pod fundamenty i od tej pory polecam każdemu :) Sprawnie i szybko, kontakt bezproblemowy - łatwo dogadać szczegóły i termin realizacji mają krótki. Fachowa robota, korzystają z nowoczesnego sprzętu, więc wykopy idą błyskawicznie i są precyzyjne.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: nikelodon18 »

Roboty ziemne należało powierzyć specjalistom, aby później nie było kłopotów. Znajomy zalecił zawiązanie współpracy z http://el-kop.pl/ , to był doskonały pomysł! Prace ziemne wykonali natychmiast, zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły.
agiś

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: agiś »

Jeśli chodzi o roboty ziemne, to również tutaj https://www.flize-gres.pl/roboty-ziemne.html warto sobie zerknąć. Ta firma od lat działa na rynku i oferuje kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Myślę, że zawsze należy stawiać na jakość, aby usługa była wykonana profesjonalnie i terminowo. Poza tym ważna jest cena, bo zazwyczaj na tego typu prace mamy ograniczony budżet.
Miśka54

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: Miśka54 »

Do różnego typu prac ziemnych często potrzebujemy wielu zgód i nadzorów. Warto tutaj prześledzić ofertę na http://www.aquasoil.pl/oferta.html , gdzie znajdziecie wiele ciekawych propozycji badań geologicznych i nie tylko w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 174
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: marvin »

Jeśli chodzi o wykopy, niwelację terenu czy wyburzenia i rozbiórki a także inne prace budowlane to sprawdzi wam się firma Raf-Bud http://posadzkipomorskie.com.pl z Gniewa. Kupicie tam też piasek, żwir, kruszywa czy beton towarowy, także jak widzicie działają kompleksowo. Warto ich sobie zapamiętać, bo mają korzystne ceny, działają, sprawnie, dokładnie i terminowo.
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 124
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: hacker88 »

Niektóre prace np. przy drogach można odgrodzić za pomocą takich elementów wykonanych z betonu jak bariery drogowe . Są niezwykle szybkie i proste w montażu, następnie można wykorzystać je w innym miejscu. To niezwykle trwała mieszanka betonu, która odporna jest na uderzenia czy nawet trudne warunki atmosferyczne.
kłos

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: kłos »

Jak prace ziemne to zdecydowanie za pomocą odpowiedniego sprzętu budowlanego. Taka robota wykonywana rękami człowieka wymaga ogromnego nakładu zarówno pracy, jak i czasu. Dlatego zdecydowanie lepszą opcją będzie wynajem koparki. Tutaj https://koparkaslask.pl/porady/wykop-fu ... w-chorzow/ znalazłem świetny poradnik na temat fundamentów. Mnie taka wiedza okazała się bardzo pomocna.
tyróbis

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: tyróbis »

Warto rozejrzeć się za doświadczoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem robót ziemnych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.martranshds.pl/ Jest to bardzo dobra firma z Opoczna z usług, której sam korzystałem.
mafgió93

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: mafgió93 »

Świetną ofertę na beton towarowy oferuje firma https://www.stambet-bud.pl/oferta. Znajdziecie u nich beton towarowy B7,5-B50, betony specjalne, a także cement workowany, zaprawy budowalne czy beton posadzkowy. Firma oferuje najwyższej jakości produkty i gwarantuje profesjonalną obsługę klienta. Warto zadzwonic i dopytać o konkretną propozycję cenową na towary,które są wam potrzebne.
ALEKSANDERż

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: ALEKSANDERż »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy INTRA-SPRZĘT z Leska, https://www.intrasprzet.pl/oferta/uslug ... m-koszowym która oferuję takie usługi jak : usługi koparką, spycharką., usługi podnośnikiem koszowym jak i transport materiałów sypkich. Kilka ray korzystałem z ich pomocy i powiem wam, ze warto podjąć z nimi współprace.
TobiaszŻ

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: TobiaszŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie robót ziemnych to polecam zapoznać się z oferta firmy KANIUK https://www.kaniukzu.pl/o-firmie , która oferuję takie działania jak : roboty drogowe i ziemne – naprawa i budowa dróg, usługi koparką Łochów. Firma oferuje również kompleksowa budowę atrakcji dla dzieci czyli place zabaw.
JędrulaŃ

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: JędrulaŃ »

Znam dobrze firmę https://www.intrasprzet.pl/oferta/uslugi-koparka NTRA-SPRZĘT , która oferuję własnie usługi koparka czy usług spycharką. Ja jestem z nimi w stałym kontakcie i powiem wam, że współpraca z nimi to naprawkę sama przyjemność. Firma działa kompleksowo i zawsze na czas.
mórakami

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: mórakami »

Kłopot dotyczący robót ziemnych mamy już za sobą. Solidnej pomocy i wsparcia na tym polu udzielili https://www.catmazury.com.pl/uslugi . Chodziło przede wszystkim o usługi koparko - ładowarką , gdyż na własną rekę byśmy tego nie zrealizowali. Radzę koniecznie zainteresować się tym tematem.
sambó

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: sambó »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się wykonywaniem prac ziemnych. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.zaranek-transport.pl/oferta/prace-ziemne i mogę polecić ich również wam. Jest to sprawdzona firma, która działa na terenie Bydgoszczy i okolic.
móranowski

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: móranowski »

Problem z pracami ziemnymi mamy już załatwiony - wystarczyło zgłosić się do speców z http://transprzet.com.pl/prace-ziemne.html . W mgnieniu oka ogarnęli temat, dzięki czemu wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem. Takiej jakości z reszta było nam trzeba . Można od nich także wynająć dźwig!
lótkowska

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: lótkowska »

Wychodzę z założenia, iż prace ziemne powinny być realizowane przez doświadczonych i sprawdzonych specjalistów. I to właśnie z tej okazji zgłosiłam się do http://kart-center.pl/#praceziemne - polecone zadania wykonali w mgnieniu oka, podchodząc do tematu w faktycznie profesjonalny sposób. Kłopot za mną!
czosnekwrgłłł

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: czosnekwrgłłł »

Realizację prac ziemnych trzeba było powierzyć fachowcom. Wyręczyli nas https://www.kraz.com.pl/oferta/prace-ziemne-wykopy podchodząc do tematu w sposób całkowicie fachowy, To najwięksi specjaliści z okolic Gdyni i województwa pomorskiego. Za ich sprawą mogliśmy przejść do dalszych prac!
tomaszŚ

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: tomaszŚ »

Niedawno kupiliśmy kawałek ziemi pod budowę i pewnie ruszymy w przyszłym roku z budową. Jeszcze przed zimą dokonać wyburzenia starego budynku, który stoi na naszej działce. Jestem już umówiony z firmą Euro Metal http://emetal.pl/kontakt z Warszawy. Znam firmę nie od dziś i wiem, ze robią dobrą robotę.
ginamó

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: ginamó »

A usługi dźwigowe także wchodzą w grę? Polecam odezwać się do specjalistów w tej dziedzinie. Mi pomogli https://fanbe.pl/uslugi-dzwigowe i to dzięki nim udało nam się te usługi przeprowadzić. Szerokiej bazy nowoczesny sprzęt tylko wpływa na jakość tego typu usług.
ginamó

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: ginamó »

My z kolei przed budową musieliśmy przejść przez ten etap. Dlatego rozsądnie było zgłosić się do http://artimex.pl/our-services/ . Powierzone zadania wykonali faktycznie sprawnie, dzięki czemu działka po wyburzeniu była pusta, nadawała się do dalszych działań. Polecam pójść w tym kierunku!
gątłek

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: gątłek »

Warto współpracować z firmami, które są specjalistami w swoich branżach. Wykopy pod fundamenty i transport piasku na miejsce budowy domu zleciłem firmie Jawor z Wyszkowa która posiada niezbędne doświadczenie i sprzęt do tego rodzaju realizacji. Solidna i profesjonalna firma.

schemat wideodomofonu
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli chodzi o roboty ziemne, to z tego, co wiem, wykonuje je również firma Building4you z Warszawy. Na stronie internetowej https://www.building4you.pl/roboty-ziemne.html możecie zapoznać się z jej pełna ofertą ;) Polecam, ponieważ jest to firma z dużym doświadczeniem.
zerot

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: zerot »

Zalecam korzystanie z usług wynajmu maszyn budowlanych, takich jak koparki, podnośniki i agregaty, zamiast inwestowania we własny sprzęt. Korzystając z usługi wynajmu, takiej jak https://www.bm-rent.pl/pl/wynajem-koparki-poznan , można mieć pewność, że wszystkie maszyny są dobrze utrzymane i regularnie sprawdzane pod kątem niezawodnego działania. Ponadto korzystanie z usług wynajmu jest opłacalną opcją w porównaniu do bezpośredniego zakupu sprzętu.
doceniamto

Re: wykopy, prace ziemne

Post autor: doceniamto »

U mnie praca wre, ale będę potrzebowała czegoś takiego jak szalunki cylindryczne . Dzięki nim wnoszenie kolejnych ścian będzie znacznie uproszczone. Dlatego mam nadzieję, że będziemy mogli o tym śmiało porozmawiać. Dla mnie to kluczowe, ale niemniej jednak nie wiem, u kogo je nająć. Możecie polecić odpowiednią firmę? Kompleksową?
ODPOWIEDZ