Budowa domu

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
nunuś

Budowa domu

Post autor: nunuś »

Dzień dobry, zacznę kolejny temat odnośnie budowy, ale tym razem z pracownią MG Projekt. Czy Waszym zdaniem opłaca się coś takiego? Zależy mi na szczerej opinii. Muszę wybudować taki https://www.mgprojekt.com.pl/szafir-wariant-b domek, a nie chcę, żeby to jakoś źle wyglądało. Co powiecie?
Cholewczyński

Re: Budowa domu

Post autor: Cholewczyński »

nunuś pisze: ↑27 kwie 2021, 14:46 Dzień dobry, zacznę kolejny temat odnośnie budowy, ale tym razem z pracownią MG Projekt. Czy Waszym zdaniem opłaca się coś takiego? Zależy mi na szczerej opinii. Muszę wybudować taki https://www.mgprojekt.com.pl/szafir-wariant-b domek, a nie chcę, żeby to jakoś źle wyglądało. Co powiecie?
Ale pytasz o to, czy wybrany przez ciebie dom jest ładny? Bo nie rozumiem, co miałoby źle wyglądać... Dom z tego co widzę ma nowoczesną architekturę, więc jeżeli lubisz taki styl, to moim zdaniem nie ma znaczenia, co powiedzą inni. Przy okazji dodam, że też budowaliśmy dom wg projektu od MG Projekt mgprojekt.com.pl i byliśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. A oglądając twój projekt zauważyłem, że mają obecnie dobrą promocję i jak zdecydujesz się na złożenie zamówienie, to możesz przy okazji otrzymać pakiet wartościowych dodatków m.in. projekt ogrodzenia czy altany ogrodowej. Może to jest znak, że warto podjąć szybką decyzję i składać zamówienie?
ODPOWIEDZ