Nowoczesne rozwiązania w branży hotelowej

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
Patryk1988
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2022, 2:59

Nowoczesne rozwiązania w branży hotelowej

Post autor: Patryk1988 »

Jakie nowoczesne rozwiązania pojawiły się w ostatnim czasie w branży hotelowej? Pytam, bo po sezonie, może w październiku - planujemy zrobić generalny remont naszego pensjonatu (mamy trzy apartamenty na wynajem). Przede wszystkim planujemy wprowadzić elektroniczne zamki ale też hotelowy wyłącznik prądu, sporo o tym czytałem i wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie.
xxjustaa

Re: Nowoczesne rozwiązania w branży hotelowej

Post autor: xxjustaa »

Lubię nowoczesne hotele, ale tak naprawdę sama nie wiem nigdy, na co można liczyć i co w tym względzie można zrobić Dlatego na przykład polećcie mi hotel nad morzem z atrakcjami , bo to dla mnie naprawdę ważna sprawa. Chciałabym na maxa pokorzystać, żeby naprawdę wszystko się zgadzało i żebym się niczym przejmować nie musiała. Niech to mi się okaże czymś świetnym i wyjątkowym. Co wy na to?
Sławomir

Re: Nowoczesne rozwiązania w branży hotelowej

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://madin.com.pl/2023/12/16/piekne-obrazy/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat aranżacji wnętrz oraz wykorzystania w tym celu fototapety. Według mnie prezentuje się to świetnie, sam się na to zdecydowałem.
ODPOWIEDZ