nowość

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
matylda20
Posty: 82
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:26

nowość

Post autor: matylda20 »

Technologia wchodzi wszędzie, jest już obecna chyba w każdej dziedzinie. Ostatnio słyszałam o treningu który wykorzystuje Pody, chcąc znaleźć więcej informacji trafiłam na https://blazepod.com.pl/ i muszę przyznać, że zainteresowała mnie taka forma ruchu.
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: nowość

Post autor: nabila »

O co chodzi w tym treningu?
Awatar użytkownika
kiera71
Posty: 7
Rejestracja: 15 wrz 2020, 13:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: nowość

Post autor: kiera71 »

Cieszę się, że znalazłam wątek o technologii. Czy słyszeliście o raspberry pi 4b? Nowa wersja Raspberry Pi otrzymała czterordzeniowy procesor Broadcom BCM2711, operujący na 64-bitowych rdzeniach ARM-8 Cortex-A72. CPU pracuje z prędkością 1,5 GHz, a odprowadzanie ciepła z tego wydajnego układu ułatwia metalowa obudowa. Mieszczą się w dłoni, a swoimi możliwościami zawstydziłyby niejednego laptopa, mowa oczywiście o minikomputerkach.
Awatar użytkownika
Teatralka
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:20

Re: nowość

Post autor: Teatralka »

Technologia ma się bardzo dobrze,prężnie się rozwija i na ogól jest dostępna dla każdego.Warto też wspomnieć,że obecnie nie trzeba mieć nic, by stworzyć coś ważnego i potrzebnego ludzkości,wiele firm bowiem działa na naszym rynku na zasadzie podwykonawcy,oferując klientom pełen dostęp do nowoczesnych maszyn i technologii.Tak działa m.in firma Tantus https://tantus.pl/ zajmująca się produkcją suplementów.Nie mając żadnego zaplecza,dzięki współpracy z nią możemy wymyślić i wyprodukować suplement na miarę XXI wieku.
ODPOWIEDZ