Poszukuję pralni

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
mrówka

Poszukuję pralni

Post autor: mrówka »

Witam,
Zwracam się z pytaniem jaką polecacie pralnię chemiczną w Warszawie ( do sukni ślubnej). Czy warto przez salon sukni ślubnych, bo też słyszałam, że jest taka możliwość?
grażyna32

Re: Poszukuję pralni

Post autor: grażyna32 »

Ja nie widzę innego wyjścia, jak oddanie sukni do pralni. Ale spokojnie, bo to najlepsze rozwiązanie. Sama miałabyś duży problem, aby uprać taką suknię i jej nie zniszczyć. Osobom z Warszawy mogę polecić pralnię https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i uważam, że to bardzo dobry wybór, ponieważ nawet sami po tą suknię przyjadą. Sprawdź ofertę na ich stronie!
IngaŻ89

Re: Poszukuję pralni

Post autor: IngaŻ89 »

Ja ze swojej s strony mogę polecić bardzo dobra pralnie ale z Gdyni https://www.pralniacichowscy.pl/kontakt. Kilka razy korzystałam z ich usług jeżeli chodzi o pralnie wodna i magiel. Polecam skorzystać z ich pomocy i zapoznać się z ich oferta i podjąć z nimi współpracę.
dławik

Re: Poszukuję pralni

Post autor: dławik »

To świetny pomysł na biznes, własna pralnia to rosnąca potrzeba klientów. Pralnie wyposażone są w profesjonalny sprzęt https://www.kannegiesser.pl/pralnia-wodna/ - to zupełnie nowa jakość prania. Takie jednostki wypiorą nie tylko więcej ale prawnie będzie też świetnej jakości, myślę że to świetny pomysł na własny biznes.
AnnaGdyniaŃ

Re: Poszukuję pralni

Post autor: AnnaGdyniaŃ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta pralni Cichowscy w Gdyni https://www.pralniacichowscy.pl/cennik , która oferuję usługi pralnicze i maglowanie w bardzo przystępnych cenach. Ja prowadzę duży pensjonat i taka pralnia zwłaszcza w okresie letnim jest bardzo pomocna.
bębenek

Re: Poszukuję pralni

Post autor: bębenek »

Jeżeli szukacie dobrej pralni chemicznej na terenie Łodzi to z doświadczenia mogę wam zarekomendować pralnię http://www.telepralnia24.pl gdzie wykonują wszelkie usługi pralnicze od prania odzieży przez pranie pościeli hotelowych aż po pranie dywanów, tapicerek i innych tekstyliów. Cechuje ich dokładność ich usługi wykonywane są szybko i dokładnie.
Abuśka

Re: Poszukuję pralni

Post autor: Abuśka »

Korzystam z usług pralni właściwie tylko w dwóch przypadkach - kiedy chcę wyprać płaszcze wełniane albo dywany. Odkąd mam rewelacyjny zestaw - pralkę i suszarkę Electroluxa, z serii PerfectCare, moje ubrania są nie tylko rewelacyjnie doprane, ale też dobrze wysuszone, ogólnie w bardzo dobrej kondycji. Cieszę się, że zdecydowałam się na zakup właśnie tego zestawu.
amiś8494

Re: Poszukuję pralni

Post autor: amiś8494 »

Mam tak ubrudzoną kanapę, że nie mam pojęcia już, jak ją wyczyścić. Szukam firmy, która zajmie się jej sprzątaniem i znajoma poleciła mi https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/ochota/ . Podobno pranie kanapy wykonują perfekcyjnie, więc chętnie się do nich zgłoszę, aby sprawdzić efekty ich pracy.
Rabuś

Re: Poszukuję pralni

Post autor: Rabuś »

Ja również przez pewien okres czasu zastanawiałem się nad tym czy przypadkiem moich wszystkich dywanów nie oddać do pralni. Muszę przyznać, że jak tylko przeczytałem na stronie https://spottedlublin.pl/pranie-dywanow ... sjonalnie/ to faktycznie bardzo dobrą praktyką jest zlecanie takiego czyszczenia dla profesjonalnej pralni.
ODPOWIEDZ