Szkolenia z certyfikatem

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
Queeeen
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2019, 15:45

Szkolenia z certyfikatem

Post autor: Queeeen »

Hej :) Szukałam ostatnio jakiś ciekawych szkoleń z certyfikatem, które pomogłyby mi rozwijać umiejętności potrzebne w biznesie. Pomyślałam o metodzie TRIZ bo słyszałam o tym kiedyś na studiach. Co o tym myślicie? Warto? Dodam, że już znalazłam firmę, która tego typu szkolenia oferuje: http://novismo.com/portfolio/publiczne- ... ne/#cennik .
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Szkolenia z certyfikatem

Post autor: steffi »

Bardzo dobrze, że chcesz się rozwijać. Czasami ktoś zdobędzie już jakieś wyższe stanowisko i myśli, że jest ustawiony do końca życia. Tu jednak człowiek powinien stale się rozwijać, szczególnie jeżeli chodzi o szkolenia biznesowe. Zapoznajcie się tu również z propozycjami od firmy https://leadersheep.com.pl/szkolenia/ Tu możesz zapisać się właśnie na różnego rodzaju szkolenia właśnie z tematyki biznesowej. Proponują oni szkolenia sprzedażowe, zarówno dla branży B2B, jak i B2C, szkolenia z zarządzania zespołem, generalnie zarządzania w firmie, czy też takie o tematyce prawa w biznesie.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkolenia z certyfikatem

Post autor: Dziewczyna »

Myślę, że takie szkolenia z certyfikatem mogą okazać się bardzo korzystne i na przykład mogą pomóc w znalezieniu nowej, lepszej pracy. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z oferta firmy szkoleniowej Kar Group, która właśnie takie certyfikowane szkolenia organizuje. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, więc polecam :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Szkolenia z certyfikatem

Post autor: polena »

Gdybyście szukali szkoleń z księgowości i podatków to warto zerknąć na ofertę pani Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Byłam już na takim kursie i szczerze polecam. Bardzo ciekawe tematy, super prowadząca. Ceny szkoleń nie są wysokie, poza tym zawsze można skorzystać z dofinansowania z KFS.
ODPOWIEDZ