Aborcja Słowacja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
AborcjaSłowacja

Aborcja Słowacja

Post autor: AborcjaSłowacja »

Aborcja Słowacja
mikś

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: mikś »

Na plastry się nie zdecyduję, głównie ze względu na to, że ginekolog w Zawierciu wyjaśnił mi, że nie jest to najlepsza metoda antykoncepcji w moim przypadku. Zresztą jestem tradycjonalistą i wolę jednak tabletki antykoncepcyjne. Jednak jeżeli skonsultowałaś się ze swoim ginekologiem i taka forma Ci najbardziej odpowiada to czemu nie. Każdy przecież jest inny.
małgośka

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: małgośka »

Na początek zwykle dostaje się teraz niskodawkowe tabletki, ja też takie dostałam, można tu https://antykoncepcjanamiare.pl/niskoda ... zyli-jaka/ o nich poczytać, a warto bo wiadomo że lepiej się zabezpieczać niż potem szukać pomocy w razie wpadki
Justyś

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: Justyś »

W Czechach również legalna jest aborcja do 12 tygodnia ciąży, 5 km od granicy macie tam klinikę https://klinikastonava.cz Obecnie w wyniku pandemii Polacy bez testów do Czech mogą przyjeżdżać na 12 godzin w celach medycznych, więc czasu jest wystarczająco dużo, pobyt w klinice zajmuje ok 1,5h, nawet transport mogą załatwić.
Hańka

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: Hańka »

Justyś pisze: W Czechach również legalna jest aborcja do 12 tygodnia ciąży, 5 km od granicy macie tam klinikę klinikastonava.cz Obecnie w wyniku pandemii Polacy bez testów do Czech mogą przyjeżdżać na 12 godzin w celach medycznych, więc czasu jest wystarczająco dużo, pobyt w klinice zajmuje ok 1,5h, nawet transport mogą załatwić.
Tak samo bardzo popularną kliniką, w której pomoc uzyskuje wiele Polek czeska klinika aborcja.cz, która również jest blisko naszej granicy. Moja przyjaciółka tam usuwała ciążę i bardzo pozytywnie wyrażała się o lekarzach i pielęgniarkach. Pomogli jej sobie z tym wszystkim poradzić.
ODPOWIEDZ