Aborcja Słowacja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Słowacja

Aborcja Słowacja

Post autor: Słowacja »

Prosimy, aby wybierać towarzystwo zaufanych partnerów. Osoby, które przyjeżdzają z pacjentkami z racji rygorystycznych procedur nie są wpuszczane do kliniki - Aborcja Słowacja. :arrow:
łza

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: łza »

To chyba jasne , poza tym prawie wszystko zależy od rodzaju problemu. Za to mimo, że mą stosował prezerwatywy to ja i tak się stresowałam. Niestety zaliczyliśmy wpadkę i dopiero po tym zaczęłam stosować antykoncepcję. Szkoda że dopiero wtedy o tym pomyślałam
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:36

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: mokka »

Szczerze mówiąc lepiej unikać w ogóle takich sytuacji i zanim sie pomyśli o seksie trzeba myśleć o antykoncepcji i to takiej skuteczniejszej niż gumki. Ja poszłam do ginekologa po tabletki vines zanim zdecydowałam się na współżycie, strach by mi nie pozwolił zrobić tego wcześniej
Śliwka

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: Śliwka »

Równie liberalne prawo jest w Czechach. Już zaledwie kilka kilometrów od granicy jest polskojęzyczna klinika https://klinikastonava.cz, w której legalnie można dokonać aborcji do 12 tygodnia. Na chwilę obecną Polacy mogą na terenie Czech przebywać bez testów do 12 godzin, jeśli wizyta jest związana ze zdrowiem, więc ma się wystarczającą ilość czasu, łączny czas pobytu w klinice to ok 1,5 godziny. Można też prosić o zorganizowanie transportu do kliniki.
izuniaś@interia.pl

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: izuniaś@interia.pl »

łza pisze: To chyba jasne , poza tym prawie wszystko zależy od rodzaju problemu. Za to mimo, że mą stosował prezerwatywy to ja i tak się stresowałam. Niestety zaliczyliśmy wpadkę i dopiero po tym zaczęłam stosować antykoncepcję. Szkoda że dopiero wtedy o tym pomyślałam
Dokładnie, prezerwatyty nie są takie skuteczne :/ miałam podobną sytuację. Poczytałam na stronie https://www.kliniki-czechy.pl/ o różnych klinikach i zdecydowałam sie na jedną z nich aby usunać ciaże.
betin4ą

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: betin4ą »

Świetną alternatywą dla aborcji na Słowacji jest aborcja w profesjonalnej klinice w Czechach. Osobiście mogę polecić https://www.klinika-opava.pl/. Taniej i szybciej. Mało tego, transport może zostać zapewniony całkowicie za darmo. Obsługa stoi na wysokim poziomie, chętnie wszystko wytłumaczyli i okazali zrozumienie :)
żuśil1209

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: żuśil1209 »

betin4ą pisze: Świetną alternatywą dla aborcji na Słowacji jest aborcja w profesjonalnej klinice w Czechach. Osobiście mogę polecić https://www.klinika-opava.pl/. Taniej i szybciej. Mało tego, transport może zostać zapewniony całkowicie za darmo. Obsługa stoi na wysokim poziomie, chętnie wszystko wytłumaczyli i okazali zrozumienie :)
Hmm, do tej pory wybrałam z chłopakiem http://klinika-aborcyjna-stonava.pl/, mam nadzieję że będzie podobnie. Personel na razie jest super, miłe Panie odpowiadają na każde pytanie.
Madża

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: Madża »

Śliwka pisze: Równie liberalne prawo jest w Czechach. Już zaledwie kilka kilometrów od granicy jest polskojęzyczna klinika https://klinikastonava.cz, w której legalnie można dokonać aborcji do 12 tygodnia. Na chwilę obecną Polacy mogą na terenie Czech przebywać bez testów do 12 godzin, jeśli wizyta jest związana ze zdrowiem, więc ma się wystarczającą ilość czasu, łączny czas pobytu w klinice to ok 1,5 godziny. Można też prosić o zorganizowanie transportu do kliniki.
Zgadza się ja miałam zabieg w Czechach w centrum Aborcja.cz, otrzymałam od lekarzy wielkie wsparcie też pod względem psychicznym.
ODPOWIEDZ