Aborcja Słowacja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
słowacjaaborcja

Aborcja Słowacja

Post autor: słowacjaaborcja »

Aborcja Słowacja - bardziej liberalne podejście do tematu ciąży sprawia, że jest ona dopuszczalna na terenie Słowacji i Czech. Wynika to z faktu, że Słowacja nie jest aż tak chrześcijańskim państwem jakim jest Polska. Niestety! Ponieważ każda kobieta ma prawo decydować o tym czy chce zostać matką czy jeszcze nie. Czasem usunięcie ciąży jest jedynym rozwiązaniem np. ze względów zdrowotnych.
kośmata

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: kośmata »

Tylko po takim zabiegu trzeba szczerze porozmawiać ze swoim lekarzem i wtedy on będzie umiał dobrać taką anty , jaka będzie najbardziej odpowiednia. Ja też początkowo miałam problemy ale z czasem sie udało i teraz nie wyobrażam sobie abym mogła inaczej.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: dylewska »

To prawda, ja mam bardzo dobrą antykoncepcję hormonalną, od kilku lat biorę tabletki vines i nie narzekam a wręcz przeciwnie, mogę je chwalić za kilka rzeczy, co najważniejsze nigdy mnie nie zawiodły bo jak dotąd nie zaliczyłam żadnej wpadki a to przecież podstawa :)
nieplanowana ciąża

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: nieplanowana ciąża »

Ja zdecydowałam się wybrać klinikę w Czechach https://klinikastonava.cz która pomaga w dojeździe do nich, a to w moim przypadku było dużym problemem. Fantastyczny personel, okazał mi ogromne wsparcie przed, w trakcie i po zabiegu. Z językiem nie ma problemu, można porozumiewać się po polsku.
Mała

Re: Aborcja Słowacja

Post autor: Mała »

"nieplanowana pisze: Ja zdecydowałam się wybrać klinikę w Czechach https://klinikastonava.cz która pomaga w dojeździe do nich, a to w moim przypadku było dużym problemem. Fantastyczny personel, okazał mi ogromne wsparcie przed, w trakcie i po zabiegu. Z językiem nie ma problemu, można porozumiewać się po polsku.
Też szukałam pomocy w Czechach, znalazłam ją w centrum ginekologicznym Aborcja.cz
ODPOWIEDZ