Adwokat Gdańsk

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
ćma

Adwokat Gdańsk

Post autor: ćma »

Jak u was przebiegł rozwód w Gdańsku i czy waszym zdaniem prawo stoi bardziej po stronie mężczyzny, czy kobiety w Polsce? Czy rozwój jest trudny ogólnie i czy planowaliście długo, czy to była raczej spontaniczna decyzja? Oczywiście polecenia dobrych adwokatów rozwodowych w Gdańsku mile widziane, a wręcz wskazane ;)
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: franka »

U mnie wszystko przebiegało wręcz książkowo bo zatrudniłam adwokata Łukasza Węgłowskiego. Mecenas jest ze Szczecina ale jego kancelaria prowadzi sprawy na całym pomorzu więc myślę że powinnaś się do niego zgłosić
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: piasia »

W Szczecinie jest godna polecenia kancelaria prawna, mam na myśli https://gajda-adwokat.pl/ . Zobaczcie sobie jak szeroki zakres usług mają, możliwości, przy tym rozsądne ceny. W pełni angażują się w każde zlecenie, podchodzą profesjonalnie do każdego klienta. Moim zdaniem nie można lepiej trafić.
wyrwał

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: wyrwał »

Zdecydowanie najskuteczniej zajmie sie sprawa mec. Cejrowski, zerknij na jego osiągnięcia, opinie i skontaktuj się szybko.
Michaś546

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: Michaś546 »

polecam kancelarie z sopotu, swietni szczegolnie jesli chodzi o prawo spadkowe https://adwokat-russek.pl/oferta/prawo-spadkowe/
łąka14

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: łąka14 »

Do Gdańska dojedzie również ktoś z tej kancelarii w Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , kancelaria ma bardzo dobre oceny jeśli chodzi o sprawy karne. Zajmują się bardzo trudnymi sprawami, nawet morderstwami, pomagają także ofiarom przestępstw oraz osobom nieletnim. Każdy znajdzie tam rzetelną i co najważniejsze profesjonalną pomoc, a to jest bardzo potrzebne w tego typu sprawach.
tóbatór

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: tóbatór »

Warto uważnie rozejrzeć się za jak najlepszym adwokatem. Ja wszystkim osobom z Gdańska i okolic mogę polecić skontaktowanie się z https://www.adwokatgiesek.pl/ Sam korzystałem z usług tej pani adwokat i mogę powiedzieć że otrzymałem tam rzetelną pomoc prawną, której potrzebowałem.
Pauluś

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: Pauluś »

czy rozwód jest trudny czy nie to wszystko zależy od małżonków :) U mnie było średnio bo jednak są dzieci i tutaj w grę wchodzi wiele dodatkowych rzeczy przy rozwodzie. Ale nam z tym wszystkim pomogła się uporać pani mecenas Agata Morawska. Będę szczerze polecała tę kobietę! Jest kapitalna!
Jaśmin

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: Jaśmin »

Mogę polecić lepsze rozwiązanie. Pomyśl o usługach prawniczych online. Ceny mają konkurencyjne, w takiej multikancelarii pracuje wielu prawników, więc jest wybór wśród specjalistów i do tego bez wychodzenia z domu (po co się narażać, epidemię mamy). Ja korzystam z tej firmy https://e-uslugiprawne.pl/ już drugi raz. A skoro wróciłem to znaczy że warto
Sylwiaś

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: Sylwiaś »

Jeżeli szukasz dobrego adwokata z Gdańska, możesz go znaleźć np. tutaj https://zaufanyadwokat.pl/loc/gdansk/ - ja znalazłam tam swojego do bardzo trudnej sprawy rozwodowej. Mimo, że adwokaci w Gdańsku nie są tani, według mnie opłacało mi się zainwestować pieniądze w wynagrodzenie adwokata.
gabiś677

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: gabiś677 »

Właśnie o to chodzi... jeżeli małżonkowie trzymają klasę i chcą rozejść się w swoje strony w pokoju to rozwój nie powinien być traumatyczny, gorzej, jak jedna strona jest zawzięta i robi pod górkę. Potrzebny mi dobry specjalista od rozwodu, bo wszystko przede mną. Wydaje mi się, że nie będzie tak źle, bo oboje jesteśmy zgodni co do tego, że nie ma szans na dalsze wspólne życie.... intercyza i tak była podpisana więc bez spiny. Boję się tylko jednego, że po rozwodzie, córka będzie miała słabszy kontakt z tatą, czego bym nie chciała.
miszelaeł

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: miszelaeł »

Jak sprawa jest prosta i nie ma konfliktu pomiędzy małżonkami to w zasadzie każdy adwokat będzie skuteczny. Gorzej jak walczy się o majątek czy o dzieci i jedna strona po prostu nie chce się dogadać, tylko utrudnia sprawę. W tym wypadku odpowiedni specjalista to skarb. Mecenas Mindykowski może pomóc w takich sytuacjach, przyjmuje w Gdańsku Wrzeszczu, ma dobre opinie i jest zaangażowany w powierzone sprawy.
włoszka

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: włoszka »

Zerknij na http://www.mindykowski.pl/, mec. Mindykowski specjalizuje się w sprawach głównie rozwodowych i spadkowych. Rzecz jasna sam rozwód to początek dalszych batalii, np. o podział majątku. Jeśli chcesz mieć wsparcie i to nie tylko w godzinach urzędowania kancelarii to u nich masz zapewniona pomoc i odpowiedzą zawsze nawet na głupie pytania. Podpowiedzą co zrobić, by wyjść na rozwodzie korzystniej niż druga strona, są ambitnie i skuteczni
wąsikowskij

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: wąsikowskij »

Ja jestem za tym, żeby już od pozwu konsultować wszelkie działania z dobrym prawnikiem, a w Trójmieście jest ich kilku. Sam słyszałem o mec. Cejrowskim i pewnie gdyby była taka potrzeba to do jego kancelarii bym się udał po pomoc i wyjaśnienie nurtujących kwestii, pewnie nie tylko w sprawach cywilnych (rozwodowych) ale i każdej innej
łosonia

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: łosonia »

włoszka pisze: Zerknij na http://www.mindykowski.pl/, mec. Mindykowski specjalizuje się w sprawach głównie rozwodowych i spadkowych. Rzecz jasna sam rozwód to początek dalszych batalii, np. o podział majątku. Jeśli chcesz mieć wsparcie i to nie tylko w godzinach urzędowania kancelarii to u nich masz zapewniona pomoc i odpowiedzą zawsze nawet na głupie pytania. Podpowiedzą co zrobić, by wyjść na rozwodzie korzystniej niż druga strona, są ambitnie i skuteczni
Dobry specjalista to taki, który jest w stanie polubowanie, pokojowo rozwiązać spór, jeszcze przed tym, jak trafimy na salę rozpraw. Uważam, że warto dobrze przemyśleć sprawę i wybrać kogoś z polecenia, który specjalizuje się w danej dziedzinie. Fakt, nie zawsze rozwód można przejść dobrze, bez ofiar i zgrzytów.
haroś

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: haroś »

Tym bardziej, że w negocjowaniu dobrych dla klienta warunków Mindykowski jest mistrzem, za to w sumie wiele osób go tez chwali - dobre negocjacje to połowa sukcesu a często i większość daje się na nich przyklepać, potem tylko potwierdzić przed sądem. To sztuka, której nie opanuje każdy prawnik.
parę

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: parę »

Nie musisz brać adwokata czy radcy prawnego ze swojego miasta, jeśli jest ktoś lepszy na przykład w Łodzi to nie powinieneś się ograniczać. Ja akurat bardzo polecam Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Mają spore doświadczenie i przede wszystkim spory profesjonalizm, będziesz zadowolona.
gaweł

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: gaweł »

Nie tylko na start warto angażować tak dobrego prawnika, na każdym etapie mec. Mindykowski służy pomocą i radą - warto wykorzystać jego doświadczenie i zaufać mu, zwłaszcza w trudniejszych sprawach. Na http://www.mindykowski.pl/ masz namiary ,nie czekaj tylko pisz/dzwoń
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: malyswiat5 »

Na pewno warto przed podjęciem kroków w stronę biura adwokackiego skorzystać ze wsparcia, które dostępne jest w formie bardziej przystępnej czyli poprzez porady prawne online. Ja dość regularnie korzystam z ich wiedzy i doświadczenia i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Naprawdę mają tam dobrych doradców, więc w mniej wymagających sprawach, na pewno będzie to cenne dla Ciebie.
kałamarnica

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: kałamarnica »

haroś pisze: Tym bardziej, że w negocjowaniu dobrych dla klienta warunków Mindykowski jest mistrzem, za to w sumie wiele osób go tez chwali - dobre negocjacje to połowa sukcesu a często i większość daje się na nich przyklepać, potem tylko potwierdzić przed sądem. To sztuka, której nie opanuje każdy prawnik.
Zdecydowanie tak - nie znam nikogo tak umiejącego przekonać do swoich racji nawet najbardziej upartego przeciwnika. Mec. Mindykowski wykorzystuje świetnie swoją wiedze i umiejętności by zyskać dla klienta jak najwięcej. Warto korzystać z jego pomocy na każdym etapie postepowania, sam zmieniłem z innego prawnika na Mindykowskiego po trzeciej sprawie rozwodowej
gaweł

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: gaweł »

Chyba bym postawił na doświadczenie i sugerował opiniami klientów, a te o mec. Cejrowskim są chyba najlepsze jeśli chodzi o wiele dziedzin prawa, w jakich kancelaria jest w stanie pomagać. Ma wiedzę, doświadczenie ale to także dobry psycholog i mega pozytywny człowiek, to ważne zwłaszcza przy trudnych sprawach
jaśka

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: jaśka »

Bardzo dobry prawnik i prawy człowiek - można na niego liczyć w każdej sytuacji, sprawie i w sumie chyba o każdej porze dnia, niezależnie od pracy kancelarii. Mec. Cejrowski doskonale czuje się w wielu dziedzinach prawa, warto do niego się zwrócić o pomoc
badziś

Re: Adwokat Gdańsk

Post autor: badziś »

O kancelarii Cejrowskiego nie raz już słyszałem i powiem tak - wiedza, empatia i doświadczenie musza gwarantować nie tylko doskonałe zrozumienie i współprace ale i dążenie do zamierzonego celu i wygraną niezależnie od etapu sprawy, na jakim mecenas przejął jej prowadzenie
ODPOWIEDZ