adwokat z referencjami od firm

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
elekko
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2020, 11:24

adwokat z referencjami od firm

Post autor: elekko »

Witam!
Zbieram właśnie informacje o adwokatach, którzy mogliby mi pomóc w jednej sprawie. Chodzi o kwestię prawa pracy, mam problem z pracodawcą. I jeden byłby całkiem spoko - tylko że w dziale z referencjami na https://www.adwokatchojka.pl/ ma rekomendacje od samych firm. No dobra, jeszcze jednej fundacji. A teraz jeżeli taki prawnik zna się na prawie gospodarczym, to z kodeksem pracy też nie będzie miał problemu?!? Bo to przecież wcale nie jest jedno i to samo :geek:
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 124
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Re: adwokat z referencjami od firm

Post autor: hacker88 »

Wiem że w sprawach które dotyczą wymuszenia VAT czy karuzeli VAT pomaga również mecenas Mariusz Olężałek. Specjalizuje się on w sprawach karnych ale wiele z nich dotyka również firm. Można na niego liczyć, jest niezwykle profesjonalny i dyskretny. Działa całą dobę, nawet w środku nocy można liczyć na jego pomoc.
gaśa

Re: adwokat z referencjami od firm

Post autor: gaśa »

Najlepiej sprawdzić na początku w jakich dziedzinach prawa dana kancelaria świadczy usługi. Kiedy ja szukałam adwokata to od znajomych dowiedziałam się o adwokacie Łukaszu Węgłowskim. Ma swoje kancelarie w Szczecinie i w Kamieniu Pomorskim. Jest uznanym adwokatem, skutecznym i bardzo profesjonalnym. Wiem, że firmy też jego kancelaria obsługuje, ja potrzebowałam pomocy w sprawie o podział majątku akurat.

malowanie domu na zewnątrz cena
Maryśka

Re: adwokat z referencjami od firm

Post autor: Maryśka »

Jeżeli potrzebujesz dobrej kancelarii to osobiście polecam tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni profesjonaliści, korzystałam już z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Ełgeniusz

Re: adwokat z referencjami od firm

Post autor: Ełgeniusz »

Maryśka pisze: ↑31 paź 2020, 4:39 Jeżeli potrzebujesz dobrej kancelarii to osobiście polecam tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni profesjonaliści, korzystałam już z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Bardzo profesjonalna strona, świadczy ze to profesjonalna kancelaria.
Wiesław

Re: adwokat z referencjami od firm

Post autor: Wiesław »

Sprawdź koniecznie https://krakowscyadwokaci.pl/ - znajomy mi ich kiedyś polecał, mówił, że są świetni. Jak jesteś na etapie researchu, to na pewno warto zweryfikować ;)
ZosiaŻ

Re: adwokat z referencjami od firm

Post autor: ZosiaŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta kancelarii http://adwokacipiotrowscy.pl/ z siedzibą w Lublinie. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi i posiadają bardzo duże doświadczenie więc można im zaufać - na pewno pomogą.
DominikaŚ

Re: adwokat z referencjami od firm

Post autor: DominikaŚ »

W zeszłym roku korzystałem z pomocy tej kancelarii adwokackiej https://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/. Potrzebowałem na już porady prawnej i teraz wiem na czym stoję w mojej sytuacji.
RomekDryń

Re: adwokat z referencjami od firm

Post autor: RomekDryń »

Ja mogę polecić dobrego adwokata ale z Łodzi i jest to kancelaria https://krakowinski.pl/. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi i kancelaria jest zbudowana na fundamencie rodzinnej tradycji wiec moim zdaniem takie kancelarie są najlepsze.

zawor dopuszczajacy wode do co
Michał546

Re: adwokat z referencjami od firm

Post autor: Michał546 »

adwokat ktory specjalizuje sie w finansach i pomaga rozwiązać sprawy które teoretyczne wydają sie z gory przegrane to https://adwokatofinansach.pl/ Pan Fabian Orłowski jest specjalistą w swojej dziedzinie. W niejednej sprawie mi pomógł. Zawsze znajdzie wyjscie z sytuacji :)
ODPOWIEDZ