Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 104
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:50

Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: deborah »

Hej wszystkim, prowadzę własną firmę i chciałbym się wyróżnić na tle innych w Internecie. Jak sami może wiecie konkurencja na rynku jest ogromna i jestem w trakcie poszukiwań Agencja Interaktywna na terenie Krakowa. Możecie mu pomóc z wyborem? Będę wdzięczna za Waszą pomoc ;)
Vlawegusó

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: Vlawegusó »

Co prawda, nie Kraków, a Kołobrzeg, ale czy w Internecie odległości mają znaczenie? :)
Z mojej strony mogę polecić agencję https://www.greenweb.pl/, współpracuję z nimi już kilka lat i jestem bardzo zadowolony z efektów. Dzięki umiejętnie rozplanowanym działaniach reklamowych w sieci co miesiąc przybywa mi nowych klientów.
kapiś89

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: kapiś89 »

Mnie w reklamie bardzo pomogła agencja interaktywna https://g2team.pl/ , która wyznaczyła mi na początku cele marketingowe, zadbała o właściwą promocję i jakąś taką spójność podjętych działań. Nie ukrywam, że na tym zależało mi najbardziej - w końcu wizerunek jest równie ważny! Dodam też, że zajęli się dla mojej firmy czymś takim, jak wsparcie sprzedaży nieruchomości.
Magiciąn

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: Magiciąn »

Taką, która na pewno ma dobre opinie ;) Ja z mojej strony bardzo polecam agencje interaktywną Proformat z Wrocławia https://www.proformat.pl/ mi tworzyła stronę internetową wraz ze sklepem. Wszystko wygląda profesjonalnie, sama strona nie dość, ze wygląda profesjonalnie to jeszcze mega dobrze wygląda.
Jurkaś

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: Jurkaś »

Samych agencji interaktywnych jest cała masa i ja może również się kiedyś na jakąś z nich zdecyduje, ale na ten moment jestem zdania, że warto samodzielnie co nieco zrobić. Dlatego od razu mogę każdemu polecić przeczytanie artykułu https://www.tygodnikprzeglad.pl/influen ... -wiedziec/ gdzie w doskonały sposób opisano to czym jest influencer marketing.
Aśka678

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: Aśka678 »

Ja korzystam z usług Novem - jest to agencja social media Kraków. Rozpoczęłam z nimi współpracę pełna sceptycyzmu, ponieważ firma z którą wcześniej współpracowałam niby prowadziła kampanie reklamowe, ale jednak wydawałam na nie znacznie więcej niż przynosiły one korzyści. W Novem jest dokładnie odwrotnie - można im zaufać w tej kwestii. Polecam!
Jurkaś

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: Jurkaś »

Faktycznie sam wybór właściwej agencji interaktywnej na pewno jest fajny i muszę przyznać, że jak najbardziej na pewno warto jest się nad tymi działaniami zastanowić. Bardzo podoba mi się również to co przeczytałem na stronie http://www.money24.com.pl/influencer-ma ... nie-dziala i faktycznie taki influencer marketing jest czymś bardzo fajnym.
boryśka

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: boryśka »

U mnie doskonale się sprawdza agencja interaktywna https://www.lartweb.pl/ korzystam z ich oferty już sporo czasu i jestem zadowolona. Od niedawna mają też także marketing szeptany Facebook, z którego także korzystam i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Felicją

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: Felicją »

Magiciąn pisze: Taką, która na pewno ma dobre opinie ;) Ja z mojej strony bardzo polecam agencje interaktywną Proformat z Wrocławia https://www.proformat.pl/ mi tworzyła stronę internetową wraz ze sklepem. Wszystko wygląda profesjonalnie, sama strona nie dość, ze wygląda profesjonalnie to jeszcze mega dobrze wygląda.
Mi też ta agencja tworzyła stronę www. Mnie urzekło portfolio tej agencji ;) Bardzo profesjonalne strony, wyglądające estetycznie a nie beznadziejnie, A juz na prawde widziałam stronych informatykow. Tak tutaj na prawdę dobrze wszystko wygląda ;)
Awatar użytkownika
groszek
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2020, 14:03

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: groszek »

Na rynku bez wątpienia jest kilka agencji którymi warto jest się zainteresować jeśli poszukujmy skutecznej metody reklamowania swoich usług w sieci. Ja bardzo dobrze wspominam współpracę z ludźmi od http://ebi-marketing.pl/ którzy mają pomysły i nie boją się ich wdrażać w życie. A do tego profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków.
ODPOWIEDZ