Akta osobowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Akta osobowe

Post autor: Dziewczyna »

Witajcie,
czy zatrudniacie w Waszych firmach jakiś pracowników? Jeśli tak, to prowadzenie dokumentacji pracowniczej na pewno nie jest Wam obce. Na stronie http://akta-osobowe.pl/#rodzaje-akt możecie sobie poczytać, jakie są obecnie rodzaje akt osobowych, w których taka dokumentacja jest prowadzona. Taka wiedza może się Wam przydać, polecam ;)
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Akta osobowe

Post autor: dylewska »

A kojarzycie że nie wszystkie dokumenty można przechowywać? Na przykład te z rekrutacji pracowników powinny zostać zniszczone ale tak żeby nikt nie mógł ich odczytać więc niezbędna jest niszczarka, a można ją także wypożyczyć http://www.terminowafirma.pl/zakup-czy- ... okumentow/
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 121
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:36

Re: Akta osobowe

Post autor: bambi »

No właśnie z tego co się orientuję to nie wszystkie dokumenty można do woli przechowywać w firmie. Dlatego też zastanawiamy się gdzie takie ważne dokumenty można przechowywać, bo w firmie nawet nie mamy na to miejsca a dokumentów sporo mamy. Szukając jakiegoś rozwiązania znaleźliśmy bardzo interesującą ofertę tej firmy https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ Jest t firma posiadająca doświadczenie w przechowywaniu i w razie czego niszczeniu dokumentów. Myślicie, że warto jest z takiego rozwiązania skorzystać?
wyrył

Re: Akta osobowe

Post autor: wyrył »

Hej, osobiście prowadzę działalność związaną z drukarnią i przyznam szczerze, że całkiem nieźle to prosperuje. Powiem wam szczerze, że miałem spory problem z utylizacją dokumentów, w związku z czym poszukiwałem rozwiązania, które będzie rozsądne w cenie i znalazłem. Polecam wam tą firmę: https://niszczeniedokumentow.eu/, gdzie znajdziecie ofertę utylizacji i niszczenia dokumentów.
Kobeł

Re: Akta osobowe

Post autor: Kobeł »

Jeżeli szukacie dobrej jakości rozwiązań w zakresie wyposażenia biurowego, abyście mogli efektywnie pracować i jednocześnie radzić sobie z niszczeniem niepotrzebnych dokumentów to na pewno przydarzą się wysokiej klasy niszczarki do papieru które znajdziecie w ofercie Followers. Cechują się wysoką wydajnością, niskimi kosztami pracy i naprawdę wysoką wytrzymałością o czym świadczą także nagrody jakie otrzymały. Mają modele zarówno do mniejszych biur, jak i tych gdzie pracy jest naprawdę mnóstwo. Dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie dokumenty zostały zniszczone należycie. Pozdrawiam!
póska

Re: Akta osobowe

Post autor: póska »

W posiadaniu konkretnych danych ważne jest przede wszystkim to, jak prowadzona jest archiwizacja dokumentów. Nie możemy podchodzić do tematu w sposób nieodpowiedzialny, tylko należy się przemyśleć to, co gdzie będzie schowane. Ja wam powiem szczerze, że dla mnie to naprawdę ważne i dbam o to, jak mogę.
ODPOWIEDZ