Catering Dietetyczny Kraków

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
karolinka0103
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2020, 13:24

Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: karolinka0103 »

Catering Dietetyczny Kraków
Od 3 lat mieszkam w najpiękniejszym mieście w Polsce, czyli w Krakowie. Aktualnie jestem studentem i dodatkowo pracuje, co ogranicza mnie bardzo czasowo, no ale niestety jakoś trzeba sobie poradzić samemu w życiu. Dodatkowo, niezmiennie od 5 lat staram się prowadzić zdrowy tryb życia, przeszedłem na dietę i zacząłem chodzić na siłownię lub uprawiać inny sport co wiąże się z tym, że staram zdrowo się odżywiać, choć nie zawsze mi to wychodzi, oczywiście pod względem braku czasu... Kraków charakteryzuje się dużą ilością restauracji w których menu to zazwyczaj fast foody, tak też żywiłem się prawie codziennie.

Po jakimś czasie wywnioskowałem, że nie na tym ma polegać dieta. Zacząłem szukać i pytać osób, które mogą mi pomóc w doborze diety lub polecą jakiś catering dietetyczny. Nie ukrywałem, że dieta pudełkowa w Krakowie (oczywiście z odpowiednim menu, bo wiele rzeczy mi nie smakuje :D ) rozwiązała by mi cały problem.

Na początku zacząłem szukać w internecie diet z nadzieją, że znajdę jakieś szybkie w przygotowaniu posiłki, lecz na marne. Na szczęście Kraków jest dużym miastem i bez problemu znalazłem odpowiedni Catering Dietetyczny. Najpierw sprawdziłem ilośc zadowolonych klientów oraz opinię i cechował się wysokiej jakości posiłkami - sukces.

Catering oferujący dietę pudełkowa w Krakowie okazał się strzałem w dziesiątkę. Już podczas składania zamówienia wyróżniał się spośród innych cateringów dietetycznych, tym, że to ja wybieram o której porze dnia mają dostarczyć mi catering , szerokim menu i darmową konsultacją z ekspertem w dziedzinie diety. Przez takie drobnostki coraz bardziej podoba mi się Kraków. Szukałem catering dietetyczny Kraków i w kilka minut już miałem zamówioną dietę pudełkową.

Aktualnie jestem juz 4 miesiąc pod opieką ekspertów, które oferuje ten catering dietetyczny. Posiłki są zrobione idealnie, odpowiedni bilans kaloryczny, taki jaki sobie życzyłem. Brak produktów przetworzonych, czyli samo zdrowie. Zadbanie o minerały, witaminy a nawet o taki szczegół jak ładne pudełko, które bez problemowo mogę włożyć np. do plecaka. Zdecydowanie najlepsza dieta pudełkowa w Krakowie.


Jeśli zainteresowała was dieta pudełkowa, czyli catering dietetyczny polecam wam osobiście catering dietetyczny Kraków, przejście na dietę jest łatwe, mają szerokie menu i zdecydowanie zadbają o wasze zdrowie i trafią w wasze gusta smakowe.
Awatar użytkownika
Oglik
Posty: 106
Rejestracja: 14 mar 2019, 21:36

Re: Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: Oglik »

Aktualnie coraz więcej osób przechodzi na wegetarianizm czy weganizm. Ja osobiście nie wyobrażam sobie nie jeść miesa, ale widzę, że wiele firm cateringowych takie diety ma u siebie w standardzie - https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/weganska . To dobrze, że wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów.
Awatar użytkownika
bigboy
Posty: 43
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:02

Re: Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: bigboy »

ja tez zamawiam diete wege z https://fitcat.pl/ kolezanka mi ich polecila,wiec sie zdecydowałam i musze przyznac, ze posilki maja smaczne, roznorodne, widac ze skladniki z wyzszej polki :)
zdrowotna

Re: Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: zdrowotna »

Korzystam z takiego cateringu. Staram się jeść zdrowo, ale wiadomo czegoś tam zawsze będzie brakowało. Jakie witaminy na jesień przyjmujecie w jakiej postaci?
Anonymous

Re: Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: Anonymous »

moim zdaniem najlepszy catering dietetyczny to Purefood. Jednym słowem to zdrowe i smaczne jedzenie. Całość zbilansowana przez dietetyka. Samemu wybiera się rodzaj diety, kaloryczność i dni dostawy. A oni już zrobią resztą i podwiozą pod same drzwi
Miśś

Re: Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: Miśś »

Fajny catering jaki wykupiłem to był detoks sokowy. Zamówiłem z Nuja soki na 5 dni i piłem tylko soki. Taki oczyszczający catering. Potem dieta lekkostrawna i człowiek się czuje lepiej, zdrowo i pełen energii

hp clj 3550
żonkaa

Re: Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: żonkaa »

jesli chodzi o diety sokowe to jestem bardzo za :) sama zamawiam te z Nuja, głównie robie sobie 3 dniowe diety, raz byłam na takiej 5 dniowej ale to jednak dla mnie nieco za długo :) tak czy siak są smaczne, zdrowe i świeże.
Ołka

Re: Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: Ołka »

W mojej ocenie zdecydowanie warto zwrócić uwagę na to jak skuteczna jest dieta pudełkowa Wrocław od SportFoodBox. Jedzenie mają smakowite, porcje duże, zawsze świeże. Nie ma tego problemu co u innych dostawców pudełek, że posiłki są albo za suche, albo słabo przygotowane. Tutaj zjadam wszystko i czuję się bardzo dobrze!
qwęk

Re: Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: qwęk »

Ja polecam od siebie firmę MastersCatering. Catering Kraków - u nich można otrzymać najlepiej przygotowane posiłki oraz bardzo smaczne. Wszystko to wykonują na najwyższym poziomu kucharze, więc jee się ze smakiem :)
Lecę na od nich posiłkach od ponad 2 tyg i nie mogę narzekać. Nic tylko jeść :D
Niuśka

Re: Catering Dietetyczny Kraków

Post autor: Niuśka »

Niestety ja nigdy nie miałam okazji korzystać z takiego cateringu i jestem wręcz zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest ogólnie jeść zdrowo. Tym bardziej, że niestety, ale my jemy za mało ryb. Ja jestem wielką fanką łososia https://mowisalmon.pl/ gdyż wiem, że zawsze będzie on bardzo świeży.
ODPOWIEDZ