choinka

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
żizi

choinka

Post autor: żizi »

Zawsze miałam prawdziwą choinkę, ale niemiłosiernie dużo igieł z nich leciało. tak się zastanawiam czy nie kupić w tym roku sztucznej. Wydaje mi się, że to chyba bardziej praktyczne rozwiązanie. Co myślicie o tym, jakie choinki wolicie? Co jest bardziej ekologiczne - sztuczna z plastiku na wiele lat czy co roku nowa żywa?
Włodek

Re: choinka

Post autor: Włodek »

Zawsze byłem zwolennikiem żywych choinek i takie też kupowaliśmy co roku na święta. Niestety 2 lata temu trafiliśmy na drzewko, którego igły spadły niezwykle szybko. Choinka z dnia na dzień robiła się coraz bardziej łysa aż zaczęły spadać z niej ozdoby. Po tym incydencie, postanowiliśmy zakupić sztuczne drzewko. Polecono mi polskiego producenta https://www.choinki-market.pl/. Oferta drzewek jest naprawdę spora i wyglądają one niczym żywe drzewka.
łucjjja

Re: choinka

Post autor: łucjjja »

Ja jestem za sztucznymi drzewkami, bo jednak jest to bardziej eko niż kupowanie co roku nowego drzewka, które po kilku tygodniach stania w naszych domach idzie na śmietnik. Piękne sztuczne drzewka macie w Virpol https://www.virpol.pl/oferta/kolekcja-n ... h-drzewek/ Ja właśnie u nich kupiłam "świerk kaukaski" i super jest ten model choinki, wygląda normalnie jak żywy świerk! No i fajnie, że zrobiłam jeden wydatek i mam piękną choinkę na lata.
BernadettaŚ

Re: choinka

Post autor: BernadettaŚ »

Już niedługo święta. Powoli zaczynam myśleć o prezentach oraz dekoracjach świątecznych. To magiczny czas i lubię, gdy w domu panuje odpowiedni klimat oraz atmosfera. Dlatego staram się o ładne świąteczne ozdoby, oraz dużą żywą choinkę, które zamawiam w sklepie https://choinka.online/pl/c/Choinki/13

beninca premier
mayczak3222

Re: choinka

Post autor: mayczak3222 »

Dla mnie ozdoby choinkowe to najważniejsza rzecz i zawsze marzę o tym, aby pięknie mieć przygotowaną choinkę. W tym roku takie ozdoby będę po raz pierwszy kupowała online i właśnie sprawdzam sobie ofertę https://www.sfmeble.pl/c/bombki-i-ozdoby-choinkowe . Kilka rzeczy już wpadło mi w oko.
ODPOWIEDZ