Ciąża a aborcja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 47
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Ciąża a aborcja

Post autor: sanderka »

Słuchajcie, mam do was sprawę.. a raczej zapytanie. Czy ktoś z was bądź z waszych bliskich dokonał aborcji? Zaszłam w ciąże, to dopiero 3 tydzień. Jestem za młoda na dziecko i nie czuję się na siłach, aby je wychować. Tym bardziej nie z tym mężczyzną. Czytałam w sieci, że można kupić skuteczne tabletki poronne do aborcji farmakologicznej. Taką kurację można podobno wykonać do 9 tygodnia ciąży. Wiecie coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: Dziewczyna »

Z tego, co się orientuję, to są jeszcze takie tabletki ellaone. Czy któraś z Was miała okazję stosować? Czy są po nich jakieś skutki uboczne?
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: dylewska »

Nie stosowałam nigdy takich tabletek ale mam w domu na wszelki wypadek, stosuję hormonalną antykoncepcję w postaci tabletek vines i jakoś nigdy nie miałam potrzeby korzystać z antykoncepcji awaryjnej
Awatar użytkownika
Agataa
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2020, 9:44

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: Agataa »

Hej, dla zainteresowanych tematem wszystkie niezbędne informację otrzymacie na stronie https://9tygodni.pl tam nie tylko możecie zamówić tabletki. ale również skontaktować się ze specjalistą i porozmawiać wcześniej o tym wszystkim, o waszych obawach, wątpliwościach. Decyzja o usunięciu ciąży jest trudna, ale każdy ma prawo wyboru, a inni powinni uszanować takie rozwiązanie.
Klaudikś

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: Klaudikś »

Jedyna i sprawdzona strona to Poronne.org - można tam kupić tabletki bez recepty i przeprowadzić zabieg aborcji farmakologicznej w domu. Paczka trochę długo idzie bo u mnie było to 4 lub 5 dni ale to dlatego że leki są wysyłane z zagranicy, jednak wszystko jest oryginalne i z datami ważności :) .
Miroń

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: Miroń »

Tabletki nie zawsze są skuteczne, a 3 tydzień to już dość późno, ale ciążę można legalnie usunąć w innych krajach, do Czech jest blisko, poczytaj sobie jakie tam jest prawo https://klinikastonava.cz/do-ktorego-ty ... w-czechach i do którego tygodnia można przerwać ciążę.
ODPOWIEDZ