Cześć

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Karolina00
Posty: 12
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:38

Cześć

Post autor: Karolina00 »

Witam was moi drodzy. Zastanawiam się nad koroną na zęby, uważacie, że jest to dobry pomysł ?
Awatar użytkownika
majka
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2020, 21:26

Re: Cześć

Post autor: majka »

Zależy czy twoje zęby są w jakiś sposób uszkodzone bądź zniszczone, jeżeli tak to uważam, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Moi znajomi maja korony i bardzo sobie chwalą.

jak sadzic ziolo
Awatar użytkownika
Karolina00
Posty: 12
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:38

Re: Cześć

Post autor: Karolina00 »

Majka pisze: Zależy czy twoje zęby są w jakiś sposób uszkodzone bądź zniszczone, jeżeli tak to uważam, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Moi znajomi maja korony i bardzo sobie chwalą.
No niestety są dość mocno zniszczone, i szukam jakiegoś sposobu, myślę, że zdecyduję się własnie na te korony. A masz jakieś specjalne miejsce godne polecenia ?
Awatar użytkownika
majka
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2020, 21:26

Re: Cześć

Post autor: majka »

Karolina11 pisze:
Majka pisze: Zależy czy twoje zęby są w jakiś sposób uszkodzone bądź zniszczone, jeżeli tak to uważam, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Moi znajomi maja korony i bardzo sobie chwalą.
No niestety są dość mocno zniszczone, i szukam jakiegoś sposobu, myślę, że zdecyduję się własnie na te korony. A masz jakieś specjalne miejsce godne polecenia ?
Jeżeli zależy ci na profesjonalnej obsłudze to jak najbardziej polecam ci https://licowki-porcelanowe.pl/. Będziesz na pewno zadowolona, znajomi to miejsce bardzo sobie chwalą, poza tym maja same dobre opinie, więc jak najbardziej ci polecam :)
Awatar użytkownika
Budex
Posty: 58
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:45

Re: Cześć

Post autor: Budex »

Nigdy nie miałam korony, ale gdy wybiorę się do Atelier Uśmiechu na Ursynowie to możliwe, że będę musiała taką mieć. Przede wszystkim zależy mi na konsultacji związanej z moją wadą gryzu. Podobno oferują tam nowoczesny aparat Invisalign, który zdejmuje się na do mycia i jedzenia. W dodatku te nakładki są niewidoczne. Jak dla mnie to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ mam reprezentacyjną, biurową pracę.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:42

Re: Cześć

Post autor: zenka »

Skontaktuj się z krakowską Ortodontica, maja w ofercie najnowsze aparaty, wszystko zależy od Twojego budżetu. Co do planu leczenia to nie ma lepszych fachowców od tych z tej kliniki. Na https://ortodontica.pl/pl/17/1/oferta/ znajdziesz pełna ofertę i lekarzy, którzy zadbają o Twój uśmiech
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Re: Cześć

Post autor: Sarina »

teraz są naprawdę różne metody uzupełnienia brakujących zębów czy poprawy ich wyglądu. Czy konieczna jest korona powinien zdecydować o tym dobry stomatolog. W Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej można wykonać rozmaite zabiegi związane z diagnostyką czy np takie leczenie kanałowe w Krakowie Myślę, że warto się udać na taką konsultację by ocenić stan uzębienia i poznać możliwości leczenia.
ODPOWIEDZ