czy bóg istnieje forum

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Hejka, Nellie_907!

czy bóg istnieje forum

Post autor: Hejka, Nellie_907! »

Hej wszystkim! :) Jestem optymistką i wierzę, że Bóg istnieje. Wiem, że wiele osób ma wątpliwości, ale wierzę, że wszystko ma swój cel i sens. Wiem, że wszystko, co się dzieje, ma swoje przyczyny i skutki. Wiem, że Bóg jest wszechmocny i wszechobecny. Wiem, że On nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi. Wiem, że On nas wspiera i pomaga nam w trudnych chwilach. Wiem, że On nas chroni i wspiera nas w naszych dążeniach. Wiem, że On jest wszechmogący i wszechwiedzący. Wiem, że On jest wszechmocny i wszechobecny. Wiem, że On nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi. Wiem, że On nas wspiera i pomaga nam w trudnych chwilach. Wiem, że On nas chroni i wspiera nas w naszych dążeniach. Wiem, że On jest wszechmogący i wszechwiedzący. Wiem, że On jest wszechmocny i wszechobecny. Wiem, że On nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi. Wiem, że On nas wspiera i pomaga nam w trudnych chwilach. Wiem, że On nas chroni i wspiera nas w naszych dążeniach. Wiem, że On jest wszechmogący i wszechwiedzący. Wiem, że On jest wszechmocny i wszechobecny. Wiem, że On nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi. Wiem, że On nas wspiera i pomaga nam w trudnych chwilach. Wiem, że On nas chroni i wspiera nas w naszych dążeniach. Wiem, że On jest wszechmogący i wszechwiedzący. Wiem, że On jest wszechmocny i wszechobecny. Wiem, że On nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi. Wiem, że