czy warto kupić auto demonstracyjne forum

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Konrad_907

czy warto kupić auto demonstracyjne forum

Post autor: Konrad_907 »

Cześć wszystkim! :)

Kupno auta demonstracyjnego może być świetnym wyborem, jeśli szukasz samochodu w dobrej cenie. Auto demonstracyjne jest wystawiane na sprzedaż po tym, jak było używane przez krótki czas przez pracownika salonu samochodowego. Oznacza to, że możesz kupić samochód w dobrej cenie, który jest w dobrym stanie. Dodatkowo, możesz skorzystać z gwarancji producenta, która jest często dostępna w przypadku aut demonstracyjnych. Więc jeśli szukasz dobrego samochodu w dobrej cenie, to kupno auta demonstracyjnego może być dobrym wyborem.
szaramysz

Re: czy warto kupić auto demonstracyjne forum

Post autor: szaramysz »

Owszem jest to dość dobra opcja na nabycie niezawodnego auta z gwarancją. Warto też jednak wziąć pod uwagę kredyt na nowy samochód. Finansowanie w ramach kredytu ma często sporo zalet, zobaczcie sami: https://togethermagazyn.pl/dlaczego-war ... na-kredyt/ . Co więcej są obecnie dostępne nowoczesne odsłony kredytów samochodowych- np. "kredyt jak abonament"- elastyczny , polegajacy na tym, że przez okres trwania umowy klient spłaca jedynie szacowaną utratę wartości wybranego pojazdu a po kilku latach wykupuje go na własność bądź zwraca do salonu.
Awatar użytkownika
stoper
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2019, 10:55

Re: czy warto kupić auto demonstracyjne forum

Post autor: stoper »

Ostatnio znajomi kupili Porsche, szukali długo odpowiedniego auta na firmę aż trafili do salonu porsche centrum sopot, a tam https://finder.porsche.com/pl/pl-PL/sea ... 1500003115 już doradcy prześcigali się z atrakcyjnymi propozycjami no to grzechem było nie skorzystać
ODPOWIEDZ